bugün

erkeğim ama bir öneri de bulunmak istiyorum.

sevgiliniz size "hadi canım sen oyun oyna" diyorsa;
sakın "tamam hayatım" demeyin. ağzınıza sıçar.

onun istediği cevap "ne oyunu hayatım sen varken oyun mu oynacağım" dır. gaza gelip heyecanlanmayın yani.
iyi bir sevişmeden sözlük yazmaya kalkışmayın. enderin mevzuya bile osbiri, mnkoimi sıkıştırabilen zihniyet bence gidip burada fikir düzüştürmesin, başka birşey yapsın. anladınız siz onu.
azıcık adam olun lan.
justin bieber saçı yapmayın, yalvarırım.
kaşlarınızı n'olur almayın, küpeye de hiç yaklaşmayın.
kızına göre muamele yapın, raad olun.
kafamız karışık anlaşılmaz yaratıklar değiliz, sadece hepimiz farklıyız. bunu bir öğrensen gerisi gelecek.
slip mayo giymeyin lan.
az biraz cesur olun. Aklınızdaki söylemekten çekinmeyin. Kaçak oynamayın. Ayrıca bir de;
Karşınızdakini gördüğünüz an cinsellikten daha farklısı gelsin aklınıza.
Çiçek ,maydanoz bir şey alın buluşmalarda.
ve de uludağ sözlük mesaj bölümünden mail atıp boş sohbet kurmaya çalışmayın.
mühendis olun. ha öyle ziraat , çevre, tekstil falan değil. neyse, zaten anladınız siz.
Dinlenmemesi gereken tavsiyelerdir, dinlemeyin, kafanıza göre takılın, unutmayın, ikna edilmeyecek kız yoktur az çiçek vardır. Çiçek kısmı değiştirilebilir, onu da kafanıza göre ayarlayın.
cesur olun. kızları kategorize etmeyin. azıcık ilgili olun.
traş olduğunuzda karşımıza gelin.
bırakın kızlar tavsiye versin bi durun .
Yeri geldiğinde gay diyebilirler olsun,kızlarla bolbol alışverişe çık oje seç.çevre dediğin sadece erkeklerle olmaz bunu unutma.
ne çok fazla üçkağıt yapın , ne de çok fazla dürüst olun.
adam ol seni seviyorum bırakma beni diyecek kadar sana aşık olan kızı bırakma yavşaklığın anlamı yok.
S.KiP KENARA ATMAK SÖZÜNÜ SEViP KENARA ATMAK DiYE ANLAMAYIN ARKADAŞIM.
bunu soyleyen kadın deneycidir erkegi kendi istedigi tipe sokmaya calısır istedigini basarınca ben senden sıkıldım yea diye tepki verir bunlara fazla kulak asmayıp delikanlı,akıllı olun ve yavsakca davranmayın gerisi gelir zaten.
'pff snane be slak' tarzı konuşan kızlardn uzak durun muhtemelen akraba evliliğidirler.
her ortamda artiz görünen ama veledimsi hareketleri olan erkeklerdende kızlar uzak dursun.
Kedilerde köpeklerden uzak dursun
köpekler çitalardan
çitlar sırtlanlrdan
sırtlanlar aslanlardn
ve ve ve saire.
Sakın bizi çok sevmeyin ya da sevin ama belli etmeyin. aksi takdirde götümüz kalkar oracıkta bırakırız sizi.
pis kokmayın mis kokun,değer verin bunu hissettirin,dışarı çıkalım diyorsa çıkın,kıyafetlere çok karışmayın hele makyaja asla,değişiklik yaptığımızda fark edin iltifat edin,süpriz zaten olmazsa olmaz,ailem 1 arkadaşlarım 2 takımım 3 sen 4 şakada olsa asla bunu yapmaya kalkmayın burnunuzdan gelebilir,bol bol hediyeler alın,çok sevin,ilgili olun ama çok sıkmayın,çok oyalamadan da sebebi ziyaretimiz kısmına geçin.
çok ilgi göstermeyin, sonra popomuz kalkıyor.
dişlerinize çok özen gösterin.
sizi anımsatacak marjinal bir parfüme sahip olun.
mesaj atarken bile türkçeyi çok iyi kullanmaya dikkat edin.
enseniz hep traşlı olsun.
kıza yazacağım derken aşağılık durumuna düşmeyin.