bugün

mert olun,yavşaklık yapmayın,götünüz başınız ayrı oynamasın,sevmiyorsanız adam gibi söyleyin,sözünüz eri olun.Boşuna erkek denmiyor size,bu lafın hakkını verin
erkek olmayı üstün olmak sanmayın. insansınız. bu kadar.
Tirnak ve sac uzatmayin. Bir de suranin kizlari guzel buranin kizlari cirkin demeyin. Doverim.
arabada müzik sesini çok açıp kolunuzu da kamyoncu edasıyla pencereye dayayıp, 20 km hızla gitmeyin, çok saçma görünüyor.
o bok sarısı dar pantolonları gitmeyin. kırmızı pantolon da giymeyin. dar t-shirtler de giymeyin.
bi kot bi t-shirt ya da belki dar olmayan bir gömlek bir de spor ayakkabı gayet şık duruyor.
o sivri burun ayakkabılara yorum bile yapmıyorum.
bir de elinizi yüzünüzü yıkayın öyle gezin. erkeğim rahatım havalarında gözünüzde çapakla gezmeyin. kişisel bakımınızı ihmal etmeyin.
bahanelerin arkasına saklanmayın, zaten olan olmuş.
neyseniz o olun, farklı biriymişsiniz gibi davranmanız hayal kırıklığına neden olabiliyor.
saçma sapan şeyleri büyütmeyin çünkü gerçekten çok komik oluyor.
Yanınızda kız olduğunu unutup küfür etmeyin.
ikinci kez sünnet olun. bu sefer kökten kestirin. o zaman sizi daha çok seveceğiz.
arabası olan erkeklere sesleniyorum, size yanaşan kızlara karşı temkinli olun. size arabanız için yanaşmış olabilir, zira arabası olan sevgili arayan kız çok gördüm. eğer sürekli kendinş oraya buraya bıraktırtmak falan istiyorsa anlarsınız zaten neden yanaştığını.
burun ve kulak kıllarınızı alın. almıyorsanız evden çıkmayın.
şaka yapmak istiyorsanız şaka kaldırmayı bilin.
bir kıza kaşar dedikten sonra onunla çıkmayın. iğrençleşmenin lüzumu yok.
kadınları sikmenin derdine düşmeden önce, kendi münasip yerinizi sunun diğer bir erkeğe de, seksin tadına bu anlamda varın. size yakışan ancak budur zira.
abi saçınızı uzatın. böyle götünüze kadar demiyorum yüzünüze yakışıyorsa sıcak falan dinlemeyin uzatın. hele saçlarınız dalgalıysa kesinlikle uzatın. saçlarınız dalgalı uzun gözleriniz renkli ve minyon bayanlardan hoşlanıyorsanız gelin beni bulun. ahah.
dürüst olun.
nipple piercing yaptırın, ama halka olanından. *
sevgili bulunduğunuzda, dostunuz olan kızları ikinci plana atmayın. ağzınızı yüzünüzü kırabiliriz çünkü.
bizim de en az sizin kadar güzel araba kullanabileceğimizi, basket oynayabileceğimizi bir an önce kabullenin. sonra üzülmeyin, emi.
çok kas yapmayın cidden hoş olmuyor. hisli duygusal * olun. delikanlılık diye bir kavram yok unutun. delikanlılık kalıbına göre hareket etmek için zorlamayın sevdiğinizi sahiplenin ancak bu kavramda boğulup yanlış yapmayın. ve sevdiğinizi sahiplenin.
su yaz sicaklarinda metrolari otobusleri les gibi kokuttugunuzun farkina varin ve parfum sıkın lutfen.
sevginizi kıskanarak değil; değer verdiğinizi, önemsediğinizi hissettirerek belli edin.
Abi ne bu sipariş verir gibi saymışsınız. Adam olsun yeter. (nefes alsın yeter'in bi üst leveli)
edit: Eril söylem alert. Zamanında entellektüel farkındalığım yokmuşsa demek. Onu iNSAN olsun yeter olarak değiştirelim efendim.
"kesinlikle ulu orta burnunuzu karıştırın, acayip hoşumuza gidiyor. mesela benim direk veresim geliyor ihihihi." (baktım normal yollarla kız arkadaşım olmadan ölüp gidicem, bari rakiplerimi zeki bi planla saf dışı bırakayım dedim.)
Küfür etmeyin,saçma sapan renkli pantolonlar giymeyin,saçlarınızı emolar gibi şekil vermeyin,ayakkabı bağcıkları renkli renkli iplerle bağlamayın, Sivri burun ayakkabı giymeyin, güzel kız gördüğünüzde laf atmayan,mini giyen kızlara oruspu gözüyle bakmayın ...
sürekli sessiz kalmayın, konuşun, hem de soru sorulmasını beklemeden konuşun. sadece yakışıklılık yetmez.
Sizi mundar edecek olan cümlelerdir.
eger bir kiz sizin yaninizda "ay sacim kotu olmus, ay elbisem kotu olmus" gibi olumsuz ozelestiri yapiyorsa asil amaci sizden "yok ya bence cok hos olmussun" benzeri bir olumlu ve yapici bir feedback almaktir.

eger bu disi bireyle ciftlesme arzunuz varsa olumlu bir cevap sizin yarariniza olacaktir.