bugün

baba parası yiyorsa afedersin mal oğlu maldır.
ilk buluşmada gidilen mekanda hesabı erkek öder. doğru olan budur. ikinci buluşma onayı alınmışsa eğer,buluşulcak bayana param yok denilir. "benimle parkta,sahilde vb. bi yerde , otururmusun" diye teklif sunulur. eğer ki buluşacağınız bayan bunu kabul ediyorsa o bayanı hiç bir zaman üzmeyiniz. çünkü o insan paranız olmasa bile sizi sevdiğinden,değer verdiğinden yanınızda oluyordur. sikkobucks ta ısmarladığınız kahve için değil. müsait olduğu halde kabul etmezse eğer, koşarak uzaklaşın. çünkü siz onun için doların üzerinde ki Benjamin Franklinsinizdir. hayatı boyunca sizi ezer,kopartır kaçar.
geyşa ruhlu erkektir, beş para etmez.
1 defa olur 2 defa olur ama eğer sevgiliniz değil sadece arkadaşınız ise yanlış anlaşılmalara sebeb olabiliyor. ben sevgilime tek kuruş ödetemem ben de o da bunu gayet normal karşılıyoruz. Ama kız arkadaşta abartıya kaçmak olmuyor size bu durum normal gelse bile.
ilk iki buluşma haricinde kıza hesap ödetmem demek mallıktır. Sanki babasısın amk kız da rahatsız olur. Çok seviyorsanız her şeyi paylaşmalısınız.
Racon geregi yaparlar. Cok karsıyım ya sırayla ödenir yada alman usulü. Zaten hep erkek ödese bi daha hayatta beraber bişey yapmam. Net.
ZENGiN ERkektir. fazla şişirmeye gerek yok.
Ilk bir kaç görüşmenin olmazsa olmazı harekettir. Zamanla bu durum azalmalı erkek de kızcağızın azar azar ödeme çabalarına izin vermelidir. Zaten bir süre her şey rayına oturur.
Her zaman da ödenmez ne o öyle enayi gibi. Ama %70 oranda erkek öder.
Parayla imanın olduğu erkektir..
Parayı statü meselesi yapan erkektir,parayı seven hatun kişileri yok değil, efenim para araçtır amaç değil.
kızın gram gururu varsa erkeğe ödetmemesi gerekir.
Samimi değildir.

Ödemeyin arkadaşım sonra bir yıl lafını yapıyorsunuz.
Salak ama gururludur ilerleyen zamanlarda aç kalmayı göze alabilen bi erkektir .
Delikanlı erkektir. Hatta delikanlı Türk erkeğidir.
Ödemek istiyorsa ödetin, fazla da şeetmeyin.
ödeten erkekten iyi değildir. ne farkeder amk.
Bir tokatla gününü göstereceğim gerizekalıdır. Sadaka mı veriyosun ulan (!)
zengindir.
hayat müşterektir sacma bence bir bulusmada kiz odemeli bir bulusmada erkek boylelikle sen ben surtusmeleri olmaz zaten hos da degil kizlarda da bir gurur var eskisi gibi degil. bir sey yersin icersin hesabi o odemistir dusunursun bir de cok tanimadiysan hele...cocuk kim bilir ne demistir icinden dersin ister istemez. illa erkek kiz icin gecerli degildir. yakin arkadasiniz kiz kiza atiyorum bir yere gidelim alman usulu olmalidir. kimse kimseye yuk olmamali.
ozellikle iki taraf da ogrenciyse ve calismiyorsalar eger neticede paranin nerden geldigi belli. herkes zengin degil. ama bir yerde bir sey yeriz iceriz hesabi hep ben oduyorsam da laf etmem ben. hatta icim rahat olur.
zamanında görüştüğüm bir bayan, sürekli kasaya gelince kaçardı. 4. de karşıma aldım.

mmv: borcun mu var ?
y.: yok.
mmv: kredi mi çektin ?
y.: yok.
mmv: niye hesap öderken kaçıyorsun ?
y.: aaaa ne demek, ben sadece kasanın yerini bilmiyorum ıhıhı şapşik.
mmv: bundan sonra ödemeyeceğin yere çağırma.

bundan sonraki 10 randevunun hepsinide itinayla ödettim. erkek kardeşlerim, beleşçi bayanlarımıza pabuç bırakmayın. gerekirse yüzlerine vurun.
artisttir fakat parasini yedirip sonra ortada kalmaya mahkumdur.yaziktir günahtir ona.
Sıra ile ödenerek ilişkiye saygınlık katılabilir diye düşünüyorum. Böylece ödeme esnasindaki 2 cüzdan açılması saçmalığından da kurtulunmuş olunur. Hesap ödetmemeye gelirsek Bazen bu tip bir erkek olduğum doğrudur. Şunu bilin kızlar bu tamamen bizim duygularımızın yönlendirmesiyle yaptığımız bir harekettir. Bi şekilde egemen olmak istediğimizi gösteririz böyle yaparak ama öte yandan bu aşağılayıcı bir tutumdur. Karşıdaki kişi biz olmadan da yemek yiyebiliyor gezip tozabiliyor sonuç olarak. Sanki bize maddiyat açısından muhtaçmış gibi davranmak saçmadır. Bi hatunun sizi zerre çıkar gözetmeden sevmesini isteyen beylere söylüyorum yapmayın bu hareketi. Cidden bak. Bi hatun size duygusal ve fiziksel olarak bağlılık hissetsin. Maddiyat gözetmesin. Olur ya insanın besparasız olduğu gün olur, bi hatun böyle bi gününde dur bizimkinin arıyım beleşe gelsin yemek derse sıçtınız demektir gün sayın biter o aşk.
Sıkıyosa bana yapsın aynı muameleyi. Neyim lan ben dilenci mi kusura bakmasın herkes kendi yediğini ödeyecek arkadaş. Kendi parasını ödeyecek kadar bile kişilik sahibi olmayan kezoya bak sen hele. inşallah kimse yemeğe götürmez bunu dicem de sizin için nefes alması yetiyo pardon unutmuşum.
kendisini enayi yerine koydurtmadığı sürece centilmen erkektir. ama kendine de yolunacak kaz muamelesi yaptırmasın.