bugün

Otobusteki kizin telefonunda gordum (ya ne bakmasi yaa)

"Erkek dedikodulari"

Gordum. Net!
erkek whatsapp grubu her türlü alır. Muhabbet ve ortam her zaman müthiştir.
görsel
Kız whatsapp grubunun ayrı bir dedikodu whatsapp grubu vardır, erkek whatsapp grubunda bu yoktur. Dedikodunun da dedikodusunu yaparlar.
erkek whatsapp grubu:

+ beyler araba aldım.
- vay şerefsizzzzzzz
* lan ibne parayı nerden buldun.
= amk ben diyorum para bunda inanmadınız çakal ya.

kız whatsapp grubu:

+ kızlar araba aldım.
- ayyyyyyyy inanmıyoooorummmm tebrik ederim.
* canımsınnnnnn bitanem hayırlı olsun.
= bebeğimmmm gezmecelere çıkalımmmm hayırlı günlerde bin.
ikisi de çok sıkıcıdır. Kız vatsap grubunda gıybetten başka bişey yoktur. Kim ne yapmış ne giymiş bana ne kardeşim almayın beni gruba falan. Kimsenin derdine sıkıntısına da aşkısı üzülme falan diyecek halim de yok zaten ne dersek boşuna iki gün sonra kendi kendine aklı başına geliyor. Bi derdin varsa gel yanıma adam akıllı dinlerim öneride bulunurum boş teselli edemem hiç. Erkek grubunda da işimize yarayacak hiçbir bok yok. Yok beşiktaşa transfer yasağı gelmiş de, yok aslında beşiktaş iyi oynuyor da en sonda talihsizlikler oluyor, yok galatasaray dördüncü yıldızı almış da yok fenerbahçenin şampiyonlar ligi hayali sona ermiş de yok ofsayt kuralları değişmiş de yok bilmemne. iki tarafı boklu değnek anlayacağınız. Açın bir iki kitap okuyun ne bileyim bi hobi sahibi olun gıybet futbol şu kız şunu yaptı bu adam bunu dediyle uğraşmayın. Sizin yaptıklarınızı kimler kimler konuşuyor, nasıl konuşuyor bir düşünün. Olur olmadık sinirleniyorsanız onları da o hallere sokmayın. Hadi eyvallah.
anladığım kadarıyla en büyük fark yeni yetmeler birbirlerine piçler falan diyor. bizde cinayet sebebiydi.
Erkek whatsapp grubu üyelerin çoğunda sessizdedir.
Kız whatsapp grubu genelinde normaldedir.
En büyük fark plan yapılan zamanlardadır. Erkeklerde buluşuyor muyuz lan kimler geliyor tamam tamam şeklinde sohbet biterken kızlarda buluşma anına kadar sohbet bitmez.
-kızlar ne giyiyoruz?
-Ya ben bunu giyicem nasıl olur üstüne hangisini giyeyim *52675 tane fotoğraf atılır*
-Ay canım moru giy
-Aynen tatlım bunun üstüne bu yakışır zaten
-Ay mor olan harikaa *gözü kapalı maymuncuklar*
-Tamam kızlarrr öpüyorummm:* ve her grup üyesi için sıra sıra tekrarlanır.
erkek whatsapp grubu eğer çok da samimi olmayan birileri tarafından kurulursa burada anlatılanlar oluyor fakat yeterince samimiyseniz her konuyu konuşuluyor genelde. tabii sıklık olarak kız gruplarından daha az. Zaten o ne amk telefona bam güm mesaj gelince korkar insan.
Erkek whatsapp:

Grup ismi: SA

-SA beyler
-as
-as
-as
-ne yapıyonuz lan ya.. (diye devam eder)
erkek whatsapp grubunda mevzu nettir.
hacı akşam 8-9 maç var geliyonuzmu? gelemeyen işini yazar, gelecek olan yaz beni der mevzu biter.
kız whatsapp grubundanda ise sürekli boş kimsenin okumadığı yazılar döner, 3 kişiden fazlaysa grup kimse diğerinin yazdığını takip edemez, biri kabak dolması tarifi yazarken, biri yüz maskesi anlatır, diğeri olaya hıyarla girer ama o hıyar dolmaya mı yoksa yüze mi koyulacak bir türlü anlaşılmaz.
kız whatsapp grubu
canim, bitanem, aşkim, hayatim gibi sözler çok kullanilir
erkek whatsapp grubu;
kizlarla ilgili konular ya da futbol konuşulur hitap sekli genelde pıçler ve ibneler olabilir.
kız whatsapp grubu
canim, bitanem, aşkim, hayatim gibi sözler çok kullanilir
erkek whatsapp grubu;
kizlarla ilgili konular ya da futbol konuşulur hitap sekli genelde pıçler ve ibneler olabilir.
Kızların wp grubu adı

-Kankiştolarrr

Erkeklerin wp grubu adı

-p1çler

aradaki farkı da göstermiş durumdayım efenim.
Kız whatsapp grubunda aynı kişiden nefret edilir yiyilen içilen ayrı gitmez bol bol dedikodu gıybet vardır. Gruptan bir kızımız birine yazacağı cevabı önce gruba yazar onay alırsa gönderilir. gruptan diğer kız duygusal döneminde ise çikolatalarla kapısına gelinir. Dertlerden geçilmez. Erkek whatsapp grubunda ise günde iki öğün sa as konuşması geçer.
içinde bulunmadığım grublardir.
erkek whatsapp grupları sevgilisinin vücudunu paylaşan sevgilisini arkadaşlarına osbir malzemesi olarak veren gavadlarla doludur. erkek arkadaşınız wp grubu varsa kesinlikle fırsat vermeyin kızlar. ayrıca kendilerini birsürü şeyi yapmasa da yaptım olarak anlatan küçük ergenlerle doludur.
görsel
Kızlar:

- Kızlaaaarr yeni babet aldım nasıl (kalp)
- Oha kuzum çok yakışmış
- Bu kız yakıyor demiştim yaaa

Erkekler:

- Olm akşam halı saha maçı var hepinizi yazıyorum. bak gelmeyen olursa sikerim.
kız watsap grubu kanlı bitiyo arkadaşlar.

ifşa olayları mahkemeler davalar...

erkek grubunda en fazla taciz edilirsiniz.
gereksiz bir vsdir.
grup dediğin karma olur. ne o öyle haremlik selamlık.
kızlar

Ayşe -
off bu berkecan beni çok üzüyor yhaa
Pelinsu -
takma kafana kızım şu üst sınıftan murat sana hastaymış
Melis -
ohaaaa kızım bende ona hastayım yhaa
Ayşe -
o artık benim kıpss ;)

erkekler

Caner -
beyler karı var mı ya ?
Mustafa -
yok

Saffet gruptan ayrıldı.
Deniz gruptan ayrıldı.
Kazım gruptan ayrıldı.
Caner gruptan ayrıldı.
Karışık en iyisi.
Birinde bitmek bilmeyen dedikodular yapılır diğerinde ise erkeklerin kutsal üçlüsünden başka konu dönmez.
+sa (01.40)
-as (02.16)
-as (02.16)
-as (02.16)
-as (02.16)
-as (02.17)

+hayırlı sabahlar mübarekler (05.49)
+namazı kıldınız inşallah (05.49) [Görüldü mavi tik)