bugün

erkek keser ortayı, kız hafifletir göğüsünde, erkek gol atar. ortaklaşa çalışma bu olsa gerek.
(bkz: adam bi soru soruyor cevap verin lan)
(bkz: tavuk mu yumurtadan yumurta mı tavuktan çıkar)
iki cins arasındaki süren, çıkılmaz bir paradokstur. genellikle biz erkekler, sağ olalım hep kızları tavladığımızı düşünürüz. ama aslın da tavlanan hep bizizdir. bunu bir türlü anlayamayız. unutmamalıyız ki hiç bir kız istemezse, onun yanına bile yaklaşamayız. erkeği ister ve de tavlar ama biz uyanık erkekler, hep tavladığımızı düşünürüz. (bkz: kedi tırmalaması) (bkz: tecavüz konusunda ne diyosun hani yaklaşamazdık)
tabi ki kız tavlar. erkek garibim de tavladığını sanar. kız istemezse selam dahi veremezsin.
tabiki kızzz hiç bir erkek bunu kabullenmek istemez tavladıgını sanıp hava yapar ancak bu gerçek değişmez .
erkekler tavlanır. *
not: erkek.
Tavlamak diye birşey yoktur. 2 li anlaşma vardır. Evet.
karşılıklı etkileşim sonucu oluşan hisleri ilk itiraf eden taraf tavlar diyelim. burada önemli olan cesaret sahibinin ilk adımıdır.
her iki taraf da birbirini tavlar00000000000.
kız beğenmedimi ilişki biter
erkek beğenmememe lüksü yok imkanı yok öyle bişey olamaz asla olmaz mümkünatı yok tıppa haykırı bilime haykırı fiziğe haykırı.
çok kompleks bir durum değil. en çok seven köpek olur, sürünür karşılık bulursa ne ala bulmazsa içine ata ata zamana yaya yaya unutur. bir kaç anı kalır o kadar.
otuzlarımdan falan sonra öğrendiğim şey:
biz erkekler "aaa şöyle bir kız tavladım" falan diye seviniyoruz vs de... ulan asıl hatun kısmı buna olur veriyor veya vermiyor.

bunu gördüğümden beri hiç tavladım, ayarladım vs lafları etmedim. içimden sadece "o da beni beğendi" falan dedim... ki olan da budur zaten.
Kızlar tavlar diye biliyorum ben.
tavlamasını bilen tavlar.
Kız kızı tavlar. Net.
tavlanmaya meyilli olan tavlanır.
Isteyen, isteneni tavlar.
Ben pek aslında mahcup olduğum için beni hep kadınlar tavlar.

Kızların hepsi peşinde,
Gözü yok ki hiçbirinde

derse, abone şarkısıyla, beni hemen tavlarlar. Düşerim maalesef.
azraili bekleyen kumrular gibi sağlam döşemiş. bide ben vurmayayım şimdi.

bazen sadece tavladığını zannedersin. seçimi onlar yapar sen çükalatayı alıp istemeye gidersin.

ebru teyze ne demiş "ben seçilmem seçerim" gerçi onun seçtiğinide gördük angus gibi bişey reza zarrap mıdır yarrak mıdır nedir o lavuktan bahsediyorum.
Kız kendisine yaklasmana izin verir, sen de kızı tavladigini sanirsin.
Tavuk yumurta paradoksu.