bugün

Bütün gün canım buna sıkıldı insanlık öldü bugün.
kelimeler kifayetsiz kalır. bu görüntü kana doymayan emperyalist devletlerin ve onların piyonlarının eseridir.

(img:#826499)

kedi, köpek için yardım kampanyası düzenleyenler; Suriye'de, filistin' de, Ortadoğu ve Afrika'da yaşanan zulümlere karşı kör ve sağırdırlar. umurlarında değildir.

hatta bunlardan bazıları iktidara geldiklerinde zulüm ve haksızlığa uğrayıp ülkemizde ikamet eden tüm mültecileri sınır dışı edeceğini vaat etmiştir.
(bkz: kemal kılıçdaroğlu)

ne yazık ki destekçisi da az değildir.
konuyla ilgili cumhurbaşkanımızdan mesaj gelmiştir. kötü bir durumdur.

http://galeri12.uludagsoz...ayat%C4%B1n-aq_760516.jpg
Gercekten yurek parcalayan bi tablo cok aci cok... keske hayvana verilen degerin az bi kismida bu garip insanlara verilse.
allah eşcinselleri öldürüyor fakat şuan meşgul.
sozluk yazarlarinin klavye efesi oldugunu gosteren cesetler.
sikeyim, sokayim muhabbetinden gecilmiyor baslik.
samimiyetinize zerre inanmiyorum.
Allah'ın manyakları çocuklar ölmüş hala siyaset yapıyorsunuz .Aslında ölen çocuklar değil sizin vicdanınız.
ülkede savaş olsa bizde kıçımıza bakarak kaçacağız zaten ha onlar ölmüş ha biz ölen bir insan evladi.
insanı insanlığından utandıran cesetlerdir. O çocuklar bizi affetsin.
bu çocuk şimdi öbür tarafta, küçük olduğu için herhangi bir sevap-günah sorgulamasına gerek kalmadan, direkt cennete gidecek değil mi?7

o çocuk yaradan a ve meleklere şöyle haykırsa: "ben yaşamak istiyordum, çocukluğumu yaşamak, okumak, bir işe girmek, bir eş bulmak, çoluk çocuk sahibi olmak, hayatla cebelleşerek günahımla sevabımla en az 70 sene sonra karşınıza gelmek istiyordum. neden bu yaşamı bana vermediniz? neden doğduğum toprakları savaş ortamı haline çevirdiniz, o başbelası petrol benim doğduğum bölgede olmasaydı da, ben de adam gibi yaşasaydım, o petrol neden var? neden ben ve ailem göç etmek zorunda kaldık ve o sularda boğulduk? verin cevabını hadi..."

dese yaradınımız ve melekler ne diyecekler acaba? "senin kaderin bu, eeee şimdi bazı insannların kaderini böyle belirledik, eeee şey şimdi biz gönderdiğimiz kitaplarda ve peygamberlerde bunu belirttik aslında, eeee şeyy yani yavrucuğum şimdi sen 3 yaşında öldüğünden bunları bilmiyorsunn, eeee kem küm küt..."

çocuk: "o zaman yaşatsaydınız da öğrenseydim, ben gidiyom ya anlaşıldı sizden hayır yok..."

(bkz: allah a inanmak ama güvenmemek)
vicdan masturubatörlerinin yeni oyuncağı.
insan hiç görmediği,tanımadığı,dokunmadığı,konuşmadığı biri için ağlar mı.ben ağladım.şimdi yine aklıma düştüler,yüreğim paramparça oldu,ağladım.bu Yürek sanki oğlum,yeğenim,bir tanıdığım için acıdı.hem de onların karaya vuran bedenlerine tekrar bakmaya cesaret bile edemeden acıdı.
farkındamısınız ama küçüklüğümüz öldü.Offff ya! inanın yüreğim şişti.
son mutluluk Fotoğraflarında,ellerindeki yumoş ayıcığa dünyanın en güzel şeyi gibi gülerek bakmaları yok muydu,işte orada bittim ben...
ne olur artık çocuklar ölmesin ve ne olur şu başlığı onlara ithaf etmeyin çünkü onlar kıyıya vuran cesetler değil melekler...