bugün

Büyük konuşmamak gerekir.

Lise ve üniversite dönemimde kıvırcık saçlılar kadar itici gelen bir insan tipi olamaz derdim. bir marulla evliyim şu an. O yüzden büyük konuşmayın. Yada konuşun. Seviyorsanız kıvırcık marul da olur, brokoli de.
Kuşkusuz bilmem kaç yıl öncesine kadar bir tür sahip olduğum saçtı. Şimdi kıvırcık kelim. Evet.
bazı kızlara çok yakışır gerçekten. hele bir de gözlüklüyse.
güzel göt yanında otomatik olarak mı dağıtıyorlardı istisnasız hepsinin yusyuvarlak avuçlamalık götleri oluyor.
Mesela ombre yaptıramazsın bu saça. Yaptırırsın da yani kıvırcıkken hiç bir anlamı yok, saçın yanması ve eskisi gibi kıvırcık olmaması da cabası. Bu kıvırcıklar hep sevimlidir, dişil olamaz hep bi minnoşluk kahretsin. Her gün duş ister bu saç, zor bir parça.

Dertlendim gece gece.
dalgalıyım keşke kıvırcık olsaydım ya.
sahip olduğum saç tipidir. düz olmasını çok isterdim.
Kadına yakışan saç tipidir. Arkadaş nasıl bir beladır bu aklım içim akıyor kıvırcık saçlı kadınlara. Hastasıyım, yoldan çevirip sarılasım geliyor.
bakımı düz saça göre daha zordur. duş alıp çıktım durumu olmaz. o saç mutlaka krem falan ister.
Çok nadir bulunur. Çokta sevilen bir saçtır. Kendimden bilirim.
Taraması çok zordur.
Hele bi de Kızılsa daha bi hoş olan saçtır.
Kılı tüyü çok olan hede.
Giydikleri her kıyafette tutam tutam saç bırakırlar.
Allahın hediyesi gibi bir şey galiba. Bonus olmasa da hercaideki kızın saçının aynısı ve o kız saçlarını sigortalatmıştı. Moralim bozuk olunca bile aynaya bakınca oha omg bu saç benim mi diye mutlu oluyorum. Canım saçlarım buklesi kendine geldi düzeldi. Burdaki bir arkadaşın önerisiyle. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum buradan.
Gece gece başlığı görmemle kalbimin ortasını karanlık bir şeyler kapladı.

Allah'ım neden böyle olması gerekiyordu yarabbim neden?
Tek başına anlam ifade etmez. Kız güzel değildir ama kıvırcık saçlıdır mesela, o zaman da aa kıvırcık saç çok seviyorum diyor musunuz? demiyorsunuz. Güzel kıza ayrı bi güzellik katar işte hepsi bu.
Kıvırcık saçlı hatunlara hastayım acayip bir albenisi var.
Erkekte severim. Dağınık kıvırcık saç çok çekici duruyor, Öyle de zaten.
Kadın kişilerinde çok hoş olan saçtır. Düşülür.
her gününe lanet ettiğim saç tipidir. keşke düz saçım olsaydı diye çok söylenirdim. kıvırcık saç sayesinde havam oldu eyvallah buna lafım yok, ama saçımı nereye tarasam diye düşünüyorum, her yerimden saç çıkıyor, çok zor, saçma sapan bir saç tipi.
zaafım olan saç türü yalan yok. sarışın olsun diye fantezim yok ama kıvırcıklara dayanamam.
Yazacak çok şey var da kalbimi çok yakıyor işte.
Kadınlara ya çok yakışıyor, ya hiç yakışmıyor.

Ortası yok.
Kadınlara en çok yakışan iki saç türünden biri. Diğeri de küt saç. Ikisine de bayılırım.
Hatunda en sevdiğim saç tipi. Hem tatlı hemde çekici geliyor bana kıvırcık saçlı kızlar. Kıvırcık saçlı bir sevgilim olsun isterdim bonus saçlarıyla oynardım onun.