bugün

''ben ruh hastası olmam, ruhlar bana hasta olur.'' diye söylemde bulunan kız tipidir; pardon kız tribidir..
Benimdir.
Çünkü cidden yakışıklı değil eli yüzü düzgün sadece ama sacları guzel onun ekmeğini yiyo sadece Saçları her şekile giriyo mesela. Kaşı gözü çok sarışın albino gibi bence tipsiz.

Edit: aramızda erkek olmasına rağmen istese verecek olan insanlar var,kızlar bile bu kadar abartmıyo be.
Belki esmer seviyordur normal yani.
bu ülkede daha iyisini bulamayacak olan kızdır. ayrıca adam florence eugene le falan takılıyodu bizim kezbanları napsın. biri demişki sarı falan ulan senin sevgilin o adamın her yönden binde biri eder mi acaba? best model of the world bu adam boru değil. böyle bir değerimiz var ülkecek değerini bilmiyoruz.
kendisi beran saat güzelligindeyse normal kız tipidir vesselam.
kebap yemem vejetaryanım ben diyerek, evde köfteleri gömen kız tipidir.
Sarışın sevmeyen kızdır. Ayrıca bu adamin homoseksuel olduğu söylenmektedir.
akp li kızdır. onlar sadece şehlerle...
olmayan kızdır. varsa da parayı görünce gevşeyecek kızdır. ulan ciğerinizi biliyoruz biz sizin.
Kıvanç tatlıtuğ sizin kız kardeşinize teklif etse ve kardeşiniz de kabul etse siz ne yapardınız. Bence kızın kezban olmasından kaynaklı değil namuslu olmasından kaynaklanmaktadır.
Olaya farklı yaklaşayım ben ya bi dk;

Ulan yoktur diyen erkekler, sevgili hemcinslerim, hemşerilerim neyin peşindesiniz? Ne yani hepimiz potansiyel godoş mu oluyoruz? Kendinize gelin lan, yalanlar söyleyin, incinelim filan.

Kıvanç Tatlıtuğ özelinden çıkararak şunu diyebilirim ki;

Sahne ışıklarının, güzel rahat hayatların üzerinde olduğu kişilere karşı sanırım bir zaaf var bir çok kızda. Dünkü "o para benim mazotuma yetmez" diyen kadında da bu vardı. Gözlerinin içine baka baka, o adamın canını yakmak istedi.
Çünkü hepimiz sınıf atlamak isteyen, onaylanmış keşleriz.

Özele indirgersek,

Ben tanıdığım bir kıza bu konularda güvenirdim, kalender gibi hissettirirdi, son yaptıklarından sonra görüyorum ki kalender filan değilmiş gerçek daha basitmiş; beni sevmiyormuş.. (swh)

Kabul etmese bile neticesi kalkacağından eşini/sevgilisini süründürecek kız tipidir. Kimse kusura bakmasın, her yeni bir kursta, tatilde yakışıklı bir erkek sorunsalını dayayan hanım kızlarımız, canınız sağolsun amk.
stereotip bir erkek türünden hoşlanmayan kızdır.

yakışıklı görünce tabi ki bir hoş duygu uyandırır ama kimi ville laihiala gibi adam sever kimi beckham ve kıvanç tarzı.

"yakışıklı adam sarışın mavi gözlüdür, güzel kadın lima gibidir" diye dayatmalara ve pazarlamalara uyuzum.
koç veya sabancı ailesinden biriyle çıkıyordur.
chp li kızdır, onlar dürüst erkek çekemez, kıvanç yakışıklı bi abidir tamam ama çok mükemmel karakterli birisi aynı zamanda, sarhoş olup kameramanlara küfür etmeden chp li kızlar istemez bunu.

edit: kısasa kısas.
videodaki kızın bir üst levelidir. sorun çıkartan parçalar* bir üst versiyonunda tamamen çıkartılmıştır.

ilgili video:
https://www.youtube.com/w...ORmY&feature=youtu.be
miorm tipleridir.

(bkz: sarisin sevmiorm)
(bkz: hayatimda biri olsun istemiorm)
(bkz: ne bilim ya bana gore deil yani)
Belki de parada ve şöhrette gözü yoktur.
esmerlerden hoşlanıyordur. gerçi ben de esmer seviyorum her şey yalan tek gerçek Kıvanç anacım.
o tip benimdir.

zira kendisi bana itici geliyor.
Ya o yakışıklı mı allasen. Ayrıca hafif yakışıklı olun diyoruz biz. Ya çok abartı yakışıklı oluyosunuz yada tam tipsiz oluyosunuz. Şöyle hafif tipi gideri birazda yana yakışan boy tamam. Geri kalan şey kafa dengi.