bugün

hele kısacıksa çok seksi olur.
görsel

görsel

görsel

arkadan yaklaştığında rahatça öpebileceğin bir boyun olmalı. neden bilmiyorum bana saçlarını kısa kestiren kadınlar daha cesur kişilermiş gibi geliyor. ilgimi çokça çekmekteler.
Dünyanın en rahat saçıdır. Halbuki uzun saç öylemi. Kışın yıkarsın kurumaz hasta eder, yazın boynunu yakar toplarsın yine yakar. Tara ,bağla ,ör... Çekilecek çile değıl.
En iyisi kestirmek , hiç sorun çıkartmıyor öyle kendi halinde takılıyor.
Doggy style pozisyonu için uygun olmayan kadındır.
Hele birde kızıl olursa affedilmeyecek bir tarza sahip kadındır kendileri.
kökű ondadir. 3 numarayi kendine yakistiranlari ayri bir guzeldir. 50 yasinin uzerine ayri bir cool goruntu verir.
bazen çekici.
Yakıştıysa çok güzel olmuş kadındır, yakışmayana ise hiç gitmiyor aynı erkeklerdeki kısa saç gibi.
Beni kendine aşık eden saç türüdür ister istemez. Çok güzeldir, çok hoştur evet ama tabi YAKIŞAN KiŞiDE!
Uzun saçlı olmayan kadındır neden bu kadar güzelliyoruz anlamadigim kadın aynı zamanda.
deyince...

görsel

a bouth de souffle filminin patricia'sı.

jean seberg akla gelir.
Tercihim değildir ama çok seksi durduğu gerçektir.
görsel
Beni bulmasi gereken kadindir.
Abi ben her gördüğümde aşık oluyorum, yüzü güzelse çok çekici oluyorlar.

Offff.
Simdi cok pis genelleme yapacagim ama, tanidim tum lezbiyen kizlar kisa sacli idi.

Mantik 101 bilmeyen ampuller yanlis anlamasinlar diye biraz acayim; kisa sacli kizlar lezbiyendir demiyorum ama lezbiyen olanlarda bir kisa sac egilimi vardir diyorum. ( a dogru ise b de dogrudur demek, b dogru ise a da dogrudur demek degildir. )
kanser tedavisi görüp iyileştikten sonra saçlarını yeni yeni uzatan kadındır.
Lezbiyen gibidir. Saçsız kadın mı olur amk.
Sevişelim mi?

Beybi!
çevremdeki kısa saçlı kadınlardan yola çıkarsam çoğu "sert kadınlar". sertlikleri insanlara karşı değil, hayata karşı. kendi başlarına yaşayabilme, sorunlarla başa çıkma güçleri var. çoğu duygularını daha az öne çıkarıyor böylece güçlü kadın imajı çiziyorlar. ( ya da gerçekten öyleler)

bir de genelin beğendiğine, " olması gerekene" lolo deme huyları var. asi fıstıklar.
Kıvırcık bir saç için bazen sinir bozucu olabılıyor ama genelde mutlu edici.
Güzelliğin ötesinde karizması öne çıkmış kadındır.
Genellikle kadınları ya sexi yapar yada tatlı ama güzel olmaz.
Yıllardır annemdir.
Benimdir efendim, bakımı kolay olduğundan uzun yıllar böyle olmaya devam edicem.