bugün

dövme,saç aksesuarı,küpe vs ile bazıları çok karizmatik oluyor.
bazılarına çok yakışıyor. orta yaslardaki kadinlar yapinca genclestiriyor onlari o sac bence ya da bazi genc kızların kisa saclari cok tatli duruyor.
Genel olarak Marjinal kadınlara daha çok yakıştığını düşünüyorum.
Omuz hizasında kestirmişse saygı duyarım ve taktir ederim. Kız arkadaşlarımız daha iyi bilirler ki saç ve göğüs kadına özgüven verir. Bir bayanda saçlarını kısa kestirebiliyorsa kendine güveni olan kadındır ve benim için çekicidir. Yüzünün güzelliği ortaya çıkmıştır.
Üç numaraysa bir de kafasını okşa dur. Elim karıncalandı bak.
ölüme yakın bana uzak olsun, afedersiniz.
Küt saçsa veya tam omuzlarina sarkacak sekilde saçi varsa ben talibim. Evet.
gerçek kesitteki kısa saçlı jole kafalı kadın akla gelince iğrendirse de genel anlamda tatlı da bişey olan kadınlar sürüsüdür.
çok tatlıdır,
çok aşırı kısa değilse yani erkeğe benzemiyorsa kimilerinde yakışan ve tatlı gösteren durumdur.
yakışanına yakışıyor dediğim kadın.

ama kadın dediğin uzun saçlı olur be!
lütfen televizyonda görüp sizde yapmayınız. herkese yakışmıyor. geçen hafta okulda biri vardı böyle kadın olduğunu 20 dakika sonra anladım. lütfen efendim kadın dediğin uzun saçlı olur. ben tony stark gibi tıraş olunca öyle görünmüyorum. sizde görünmüyorsunuz. lütfen.
Bence yakışanlarda çok seksi duruyor.
cesur kadındır. kısa saç risklidir.
yüzü güzel kadını vezir ederken, yüzdeki en ufak kusuru ortaya çıkarmasıyla rezil de edebilir.
Biçimli ve düzgün hatlı yüze sahip, giyimi kuşamıyla rafine ve zevkli bir hatunsa, efsanedir.
Kısacık saçlarına rağmen, feminen görüntülerinden zerre kaybetmezler.
Lakin Enerjisi ve tarzı uygun değilse, beslemelere döner.
Acı çekmiş kadındır.
kadindir.
Memeleri küçükse "naber konçero" diye ensesine vurabilirsiniz yanlışlıkla.
Bu konuda tek kelime wiona ryder.

Gerçi onun gibi yüzüm olsa saçsızda gezerim.
buna da çok özenirim ama cesaretim yok.
Yakışanın var yakışmayanı var ama yakışana süper oluyor.
karşısında dikkatli olunması gereken kadın. bir kadın saçlarından vazgeçiyorsa bilin ki kötü bişi olmuştur.
efsane saç modelidir, tabiki her kıza yakışmaz. (bkz: benan bal)
hepsi derdinden, kederinden, ayrıldığı erkek arkadaşı yüzünden kestirmemiştir saçlarını. bu düşüncede olanlar varsa vazgeçmeliler.
hep saç kestirme olayının ruh haline göre tercih edildiğini zannederdim ama aslında öyle olmadığını, saç şeklinin insanın psikolojik durumunu değiştirdiğini fark ettim.
mesela iyice kısa saçlıyken neşenizi kaybetmenizin imkanı yok. biraz uzayıp orta boya geldiğinde de mantıksız davranma lüksünüz yok çünkü üzerinize bi olgunluk yapışıyor. çok uzun saçlı olmanın bir getirisini tecrübe etmedim. fakat meraklısı çok olduğu için bir yorum da yapamıyorum.
öz güven sahibi olması bakımından hemcinsleriyle ilgili genellemelere dahil edilmemesi gereken kadın gibi kadındır.