bugün

Kalem koysan durmaz memelerinde. Bu laf kadinlar icin, erkeklerin cm muhabbetiyle esdeger. Feci halde hava atabilirler o zaman.
tatlı, sevimli kızlardır. tercih edilesi kızlardır.
ilgi çekicilerdir. Ele avuca az biraz gelecek kadar varsa yeterlidir güzelliklerini tamamlaması için. Lakin bir de memesiz kızlar vardır ki tahta gibidirler. Iğrenç bir görüntü sergilerler. Bir de hiç memesi olmayıp duble dolgulu sutyen giyip mahsus önünde eğilenler oluyor. Lan çenesinin altından göbeği görünüyor halen frikik verdiğini sanıp mutlu oluyor mal. (bkz: memesiz kızlar)
iyi sevişilecek kızdır.
avuçlama fantazisinin istenildiği gibi uygulanamadığı kızlardır...
dişilikleri eksik kalmış kızlardır.
Orantılı kalçaya sahiplerse hastası olduğum kız tipidir . inek memeli bayanlardan oldum olası hoşlanmam .
dik olduğu sürece sorun yok hacı. bi kucak meme olup yayvan olmasından iyidir.
Ağza hemen hemen tam olarak girdiği için önyargının zararlı olabileceğinin somut kanıtıdır.
Yatakta müstehcen konuşurken partnerini susturmak için memesini kullanamayacak olan kızdır.
Yerine göre kaya gibi fizikle gözlerizi alamadığınız kızlar olabilir . Şayet bana öyle olmuştu .
Aranan kiz modelidir.

Ne o öyle inek memesi gibi.
atletizm de karşımıza sıkça çıkan kızlardır.
şırıngayla falan su bassalar olur herhalde.
Daha seksi bulduğum kızlar.
bir nevi serdar ortaç şarkısı olabilirler.
Doktor olmasalar da onlarında hastası vardır.
şahsım tarafından beğenilenlerdir.
olum benim memelerimden daha küçük memeleri olan kızlar gördüm ben amk. bu arada benimkiler kas panpa yanlış olmasın. meme dediğin avucunu doldurucak. bana en seksi gelen şeylerden biride memelerin sütyenden taşması. çok tahrik ediyor beni lan.
kimilerince daha çok sevilen kızlar.. evet ben de büyük memeli sevmiyorum böyle limon gibi olcak işte. eheh.
Yarı erkektir.
daha az seksilerdir. erkeklerin, kendilerine seks amaçlı mı yoksa aşk-sevgi amaçlı mı baktıklarını daha kolay anlayabilirler bu yüzden.

büyük memeli kızlarda durum hiçte böyle değildir. sırf memesi için o kızla olmak isteyen bir sürü kişi olacak ve işleri bitince ilişki de bitecektir.
isviçreli bilim adamlarının derhal el atıp dna larını değiştirmesi gereken kızlardır. mazallah ileriki nesil bunlardan etkilenir ve fazlalık göstermeye başlarsa bizim torun tombalak memesiz kalır.
hiç sevmediğim kızlardır. kadına güzellik veren göğüsleridir, küçüğü anlarım ama bu ne amk! görsel
ortada meme yok, tahta gibi. tamam sütyenden taşmasın ama memesi olsun. gözle görünsün hissedilsin. bu kadarcık, fazlası değil ..
Kız değil o sakızdır kız olsa duramaz.