bugün

tüylerimi diken diken eden, kürtlük damarlarımı kabartan muhteşem bir sözdür. tüm dünya diz çökecek. açık ve net.
hahahahahahahahahahahahaha, iyi güldüm.
bence terörist olan kürtlerin ülkeden sürgün edileceği günler yakındır. böyle dersiniz, ama üstünde atatürk resmi olan paraya köpek gibi muhtaçsınız. Türk asla eğilmez.
Olum yapmayın lan, bugün yeteri kadar güldüm zaten. Neyse, ne tarafa doğru gülüyoruz?
Bak şurdan defol git.

görsel
(bkz: lsd)
Bildiğim kadarıyla 1000 yıldır herhangi bir devlete sahip olmayan, öncesinde de pek cacık olmayan ırkçı faşist söylemdir.
-olm bir var ya çok güçlüyüz lan!
+Abi lütfen bırak şu şişeyi
-olm varya önümüzde diz çökecekler lan
+ Tamam abi çok içtin
-olm var ya biz ABD ye saldırsak işgal ederiz lan
+ Tamam bırak şişeyi söz beraber istila edicez......

(bkz: hayaller Paris gerçekler Şırnak)
Kimse kimsenin önünde diz çökmesin kardeşim. Bu arada sözde faşizme karsiniz ama hayalleriniz bile faşistce.
etekli kürtlerin topuklusunu giydirmek için diz çökebiliriz o ayrı.
Pkk ya her türlü hakareti et. Yanındayım

Ama ırkçılığın lüzumu yok.
Görende lord sidious sanır, breh breh.
diz çökerek esad'a domalan kürtlerin önünde mi?
Gün geçmiyor ki müptezel siyasetçiler açıklama yapmasın ? Neyin kafasıysa artık !
şu başlığı görünce kafamı ekrana vuruyorum artık.
gün be gün hatırlatılması gereken söylem.
birazcık akıl lütfen .
Hassiktir yarram.
inş cnm ya.
görsel
iyi tekme atmış mıyım diye kontrol etmek için ise olabilir.
görsel
karşı çıkılamayacak kadar komik karşılık veremeyecek kadar aptal bir orospu çocuğusun.
bekliyoruz hocam.
inşallah hepimiz birgün diz çökeceģiz kürtlerin önünde. Ölmüş mü lan bu orospu çocuğu iyice kontrol edelim diye.
pkk ve ypg leşlerini hendeklere atmak için mecbur diz çökeceğiz. bel fıtığımız var.
bizim kürtlerin önünde diz çökeceğimizi rüyanda bile göremezsin de. senin ve senin (bütün kürt halkını katmıyorum sözüm sadece türkiyenin toprak bütünlüğüne göz dikmiş ayrılıkç gavatlara) gibilerin bir gün eşeklerin önünde af edersiniz domalacağınız garanti. filmin adı da hazır bamya ekersen, kazma sapı biçersin. ha birde bir dost tavsiyesi vazelini bol sür acını azaltır.