bugün

Klavye başında bunu dile getiren orospu eniklerinin feveranıdır. iki hendek kazdınız götünüzde patladı. Daha ne konuşuyorsunuz gevşek entarililer.
Bu milletin Allah tan başka kimsenin önünde diz çökmediğini, çöktürmediğini bilmeyen kişi beyanıdır. Buna kürt lerde dahil efendi. Çok yakında doğudaki bu komünist ve ateist zihniyet dağıtılacak ve ortaya yine sadece Allah ın önünde diz çöken kürt kardeşlerimiz çıkacak. Siz o gün kaçacak yer arayacaksınız. Kürt le türk birbirini yiye, toprakları size kala değilmi Yahudi, Ermeni tohumları. Bizde herşeyin farkındayız, devlette farkında.
Bir fistanlı beyanı.
işin ilginci yani başlık 2010 tarihinde açılmış. O günden bu yana bekliyorlar garipler..
Olum biz kaymak gibi rus avratlarin onunde diz cokmuyoruz.

Sizin gibi killi, tek kașlı, anasinin entarisi ile olanlara diz cokmeyi birak, yanindan gecmeyiz.

Aliciniz belki maymunlar olabilir. Disisiz kaldilarsa onlar da.
Hayatımda bir erkeğin hele hele etek giyen bir erkeğin önünde diz dökmediğim icin ihtimal dahi vermediğim hede.
Ahaha başlık açılalı 6 yıl olmuş nice 6 yıllara sayın domuz sürüleri. Gerçekleşmeyecek beyandır.

Ring of the baş çıktı anlayacağınız.
görsel
Haftalardir sanli turk ordusuna domalan soysuz p..c kurularinin islak ruyasidir .
Biz zaten diz çöküyoruz ki. Sonuçta cesetlerle ayakta konuşmak zor oluyor. Oturup hewal hewal konuşuyoruz. inşallah birde ayağımızın altına kalırlar.
Kimse hewale kızmasın "kardeş"!! dediğimiz kürtler böyle düşünüyor, adamların özü bu, ona göre düşünün ve şu kardeş edebiyatınızı tekrar gözden geçirin.

Tanım. Gökten kemik yağmasını bekleyen kopek duası.
hasssiktir ordan götveren.
görsel
gerceklesmesine az kalmis beyandir.

kurtleri kimse tutamaz, hele kafatasci turkler hic tutamaz.

bicak kemige dayanmistir artik.
Ateş olsalar kendilerini bile yakamayacak olanların beyanıdır.
Bu entry başlığının gerçek kurum ve kuruluşlarla hiçbir ilgisi yoktur, tamamen hayal ürünüdür.
Kim kimin önünde diz çöküyor belli. herkesin diz çöktüğü biri vardır. olmak zorundadır. olmazsa diz çöken diz çökeceği kişiyi dolayısıyla sığınabileceği bir abisine sahip olamaz.
Not: bu entriyi zeki insanların anlayabileceğini düşünüyorum.
Bu tarz başlıklarla öfke harlayan yazar söylemidir.
askerde asteğmendim ne döverdim lan bu kürtleri tokat manyağı yaptım hepsini şimdi aklıma geldikçe pişman olmuşmuyum diye soruyorum yok gene olsa gene yapardım bu gundilere ...
bitmeyen teranedir. atatürk'e kürt devletini tanıması için mesaj gönderen kürt lideri koçgiriye cevabı; topal osman paşayı yolluyorum oraya gelip sizi tanıyacak olmuştur. eee atamın izinden giden bir topal osman paşa her zaman bulunur kafanızı serin tutun.
Üç türk bir araya gelince devlet kuruyor. Siz tüm güneydoğuyla daha bir b.k olamadınız.
Kürtlerin böyle bir şey istediğini sanmıyorum. Onlar yeni bir güç dengesi değil eşitlik istiyor. Onları anlayan bir Türk toplumu istiyor. Kimsenin önlerinde diz çökmesine gerek yok. Daha önce de söylemiştim tüm gerçekler ortaya çıktığında dilerim ki çok fazla kürt kardeşinizi kırmış olmazsınız. Yine onların affına sığınarak kardeş lafını kullanıyorum çünkü türklerin o sözde kardeşlik söylemlerinden hepsinin midesi bulanmış durumda.
Asil meziyet diz cokturmekten ziyade diz dize olmayi basarabilmektir.
eşeklere yapılmış bir tehdittir. hayvan hakları koruyucusu arkadaşları göreve çağırıyorum.
olmadı bir öşek ziker mutluluklar dileriz!
amedli gerilla bijici huso (yaklasık 4 gün önce öşeks namusunu kirletirken vuruldu)