bugün

http://www.resimcenter.com/data/media/1226/Mahsun_Kirmizigul.jpg
(bkz: mahsun kırmızıgül)
türk erkeği ile karşılaştırılması bile abes olan erkektir. genel olarak gittiği ortamı bok eden (bkz: alanya)*, kadınları rahatsız edip taciz edendir. *
-çalıştıkları alanlar belli başlıdır; pavyon işletmeciliği, otopark işletmeciliği, pazarcılık, kaçak markalı ürün satışı.
-genellikle belirli suçları işlerler. öyle teknolojik suçlara bulaşmazlar. tecavüz, cinsel taciz, nitelikli cinsel taciz filan.
-fiziksel özellikleri belirlidir. normal bir insanı alın. esmerleştirin, terletin, bol miktarda kıl ekleyin. hazır. afiyet olsun.
sex yapmakla üremek arasındaki farkı kavrayamamış erkektir.
(bkz: aile planlaması)
kıllıdır.
çükünü hoyratça kullanır.
ten rengi koyudur.
fazla zeki değildir.
burda tüm kürt erkeklerine sallayanların ne dertleri var anlamamakla beraber,
-kürt erkeği her zaman daha çok sahiplenicidir,
-arkadaşlık ilişkileri daha sağlamdır. üç beş tane size dengesizi denk gelmiş olabilir ama bu tüm kürt halkını yerden yere vurmaya yetmez.
-esmerlikleri onları daima karizmatik yapmıştır.
-sarışın tüysüz olmasından da daha iyidir.
-her zaman daha güçlüdürler çünkü onlara tiksinç gözle bakan milyonlarca insan vardır.
-sanat anlayışları sadece türk erkeği olarak övünenlerden daha fazladır.
- ve evet daha iyi sevişirler. **
Neden altına bu kadar kıl odaklı entrylerin girildiğine anlam veremediğim başlığın konusudur.
(bkz: midem bulandı)
dünya da yakışıklılık üzerine rakibi azdır.

(bkz: diyarbakırlı apo)
farklı tanımlara gebedir bu başlık, bu erkek.

benim gördüklerim;

*esmer, suratsız ve sonradan görme
*grup halindeyken insanları rahatsız eden fakat yalnızken suspus olan
*kolları façalı, her an kavgaya hazır ve emanetle dolaşan
*çaresiz, kızsız ve ömrünü otuzbire adamış tiplerdi.

ha yakışıklısı vardır, 10 karıyla 1 haftada yatanı da vardır, para babası da vardır. niye olmasın?
ama ben görmedim arkadaşım.

gördüm: kursa gelen diyarbakırlı bir arkadaşım vardı. konuşmasıyla, hareketleriyle, sıcakkanlılığı ile tam bir istanbul beyefendisi gibiydi. "sen adanalı olamazsın" dediğimde diyarbakır dedi ya. şok oldum sözlük.
kıllı, büyük burunlu ve tipsiz olurlar genellikle. konuştuklarında daha da itici gelir insana.
(bkz: yakışıklı zeki kaslı dindar ve büyük penisli olmak)
bazen dağa çıktıkları görülmüştür.
iyiside vardır kötüsüde, genellemeye gerek yoktur. iyilere saygımız sonsuzdur, ırkçılığın taaa a.q. doğuştan gelen kendi ürünümüz olmayan özellikler ne övünç nede utanç kaynağı olabilir, sonradan kazanılan özelliklere göre niteleme yapılır.
kürt olarak yetişmiş ana dili türkçe olmadığından gayet normal olarak çoğunluğu şiveli konuşan , her ırka mensup erkeklerde olduğu gibi bazıları iyi bazıları kötü olabilen erkek.
başka ırkların erkeklerinin başlığına yavşakça,onları aşağılayacak entry girmezler.
(bkz: hayata bir sıfır yenik başlamak)
kısa vadede insanüstü doğurganlık oranı ile nüfusta çoğunluğu ele geçirecek potansiyeli gerçekten kendilerinde gördükleri için;

(bkz: sipermen)
şekerli börek, acılı kebap yapar..**!
çirkin olurlar ve pis kokarlar. allah'ın bir lütfu olsa gerek.
(bkz: bülent inal) adam son zamanlarda Türkiye'deki birçok erkeğin hayallerini süsleyen beren saat ve tuğba büyüküstünle çıktı.
bazilari tarafindan acimasizca asagilanan, hor gorulen.
genelini sevmem, kavgacı olur pis kokarlar, marmaris ve bodrum gibi bölgelerde biz türk erkeğiyiz diyerek her türlü pislği ve abazalığı yapıp lafa gelince kürt erkeği olan ve sevmediğim için de direk faşist damgası yememe ve eksilenmeme sebebiyet verecek erkek tipi.
yurt dışında herhangi bir illegal işe karıştığında türk pasaportu ve kimliğini kullanan, fakat ülkeye geri döndüğünde ben kürdüm ben kürdüm diyen bireyleri barındırır.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/16417225.asp
primatların alt sınıfından olan homo sapienslerin ayrıldığı ırklardan birine mensup erkek insandır. bir fransız erkeğinden, bir türk erkeğinden, bir çek erkeğinden, bir hint erkeğinden farklı değildir. insandır işte lan.