bugün

olmamasıdır.
kurmaya çalışanların it köpek olmasıdır.

bir çok vatandaşının prezervatif i yıkayıp tekrar kullanan adamlar olmasıdır.
çok büyük bir sorundur,

adı: paranoyak şizofreni,

özelliği: asla olmayan ve hatta olmayacak şeyleri, var zannetmek ve öyle yaşamak.

tedavisi: eğer ileri seviyede ise pek yoktur, kapalı alanda tutmak ve insan içine salmamak gerekir.
varolmadığı için sorun da yoktur. bu yüzden sadece hayaldir. * * *
basitlik eziklik pislik. tanıdığım hiçbir kürt lüks yaşam kaliteli yaşam sürmüyor. neticede sinek boku sever.
Kendilerini insan ve bu dünyanın bir parçası olarak görmeleri. Çok umutlu olmaları.
olmayan yer olması. bundan daha büyük sorun mu olur. yazık. zaman kaybı...
başkarını adım adım gerçekleştirdiği şeylere hayal diyen gerçek hayalperestlerin en fazla 20 yıl sonra bu gerçeklerin tokat gibi yüzlerine çarpacağı gerçeğidir.
cesaret sorunudur. birinin kucağına oturmazlarsa kabadayılık yapamazlar.
Olmamasidir. Bir bakima guzel de bir sorundur hic olmayacagi goz onune alininca.
içinde teletubbies lerin yaşaması. Mutlu tepecik.
Eğer çok istiyorsanmız siz de oradaki mutlu tepeciğe siktirolup gidebilirsiniz.

Biz de izleriz ekranlardan.
ancak o mutlu tepeciğe gidersiniz. Size bu ülkeden ekmek çıkmaz. uğraşmayın.
en büyük sorunu; o bölgeyi kurdistan olarak adlandıranların kürt olmamasıdır. baz menfaat ve çıkarlar doğrultusunda ülkeye zarar vermek isteyenlerin koyduğu bir bölge adıdır.
var olmamasıdır.alice'in harikalar diyarında ki sorunları daha gerçekçidir.
atatürk, memleket düşmanı orospu çocuklarının var olduğunu sandığı bir yer olmasıdır. "bi bitin amk bi bitin!"
kurulamayacak olmasıdır.
var olmayışı ve asla kurulamayacak olmasıdır.
diyarbakır'da bulunan bir çok arsız bela tiplerinin orada yaşayacak olmasıdır.

peşin not: şimdi kürdistan kurulucakmış gibi yazdım diye eksiye abanmayın. olasılıkları konuşuyoruz burada.
(bkz: lanet olsun dostum senin sorunun ne biliyor musun)
62 entry'nin 32'si "var olmamasıdır" şeklinde olduğundan, sözlükteki salakları bize tanıtmıştır. biraz farklı düşünmeye çalışın be arkadaşım. "ulan gerizekalı; kürdistan yoksa barzani nereyi yönetiyor." demezler mi adama...
suriye kürdistanı olsun, türkiye kürdistanı olsun, ırak kürdistanı olsun su sorunudur. her geçen sene su kaynakları azalmaktadır.

he bide ortadoğuda böyle bir coğrafi bölge olduğunu bilmeyen malların olmasıdır.
içindeki kürtlerdir.
içinde kürtlerin olmayışıdır.Maalesef gerçek bu.Zaten kurmak isteyenlerin içinde bile doğru dürüst kürt yok.
olmayan bir yerin sorunu olmaz o yüzden pas.
şuan için kurulamamış olmasıdır.
genelde kürdistan kelimesini ağza oruspu çocukları alırlar. yazık yahu bu kelimeye onca piç ve şerefsiz ağzında eridi gitti.