bugün

görsel
kurulması kurulmamasından daha iyidir. sikile sikile kuruluyor yalnız içler acısı halleri görmeye değer ve bir garanti yok. kurulsun ve tüm pislikler ve toksitler türkiye'den arındırılsın. bunlara insan bile denmez.
beyinsiz beyanıdır.

Kürdistan zaten ırakta mevcut ne diye havlıyorsunuz gidin oraya barzani babanızın kucağına,

ha geçerken suriyelileride yol üstünde indirin çok kasmaya başladı ülke.
Bohlidere.
Tamam. Siktirin gidin sınır dışına sataşmadığınız sürece sikimizde olmazsınız
görsel
tamam kurun. biz kurmayın demiyoruz ki. siktirin gidin türkiye'den istediğiniz yerde kurun ülkenizi.
Türk'sen övün değilsen itaat et.
.
.
.
Bu topraklar üzerinde hayali Kürdistan olanın, mekanı kabristan olur sözünü hiç duymamış gibisiniz.
Ulan siz tek başınıza çadır bile kuramazsınız. Onu kurarken bile batıdan yardım alırsınız.
Basit pkk zırvalaması.

Kürtleri öldürerek mi kuracaksınız? Sözde kürdün haklarını savunuyorsunuz ama en çok zararı onlara veriyorsunuz. Kürt hakkını alıyor, siz gidin size el uzatanlara dilenin, belki bir arsa gösterirler size de oraya kurarsınız obanızı.
Bir istek, bir temenni, bir bildirim, Yeni anayasa da geçti Allah'ın izniyle.

Edit. Ne kızıyorsunuz arkadaşlar Irak, Suriye ve iran Kürdistan'ından bahsediyoruz şartlar oluşursa Almanya ve Hollanda da bile kurulabilir.
kurun, bize ne? ne yapabiliriz? tutan mı var? lafla peynir gemisi yürümez.
he amk he öyle demekle olsaydı çok şeyler olurdu götünüzü verseniz yapamazsınız ki o işi çok seversiniz siz amk ibneleri.
görsel
hmmm. dimek öyleee. peki tatli ruyalar. opuyorum.
malin teki de almanya hollanda falan sayiklamis. lan Turkiyede yaptiginiz boluculugun, toplum dusmanliginin 10da birini o almanlarin hollandalilarin ulkesinde kendilerine karsi yapsaniz var ya kundaktaki bebeginize kadar sizi ligme ligme dograrlar lan. kendi ulkelerinde bize karsi propaganda yapmaniza izin veriyorlar diye ozgur oldugunuzu mu sandiniz a beyinsizler.
ha siz kurdistani ortadoguda kursaniz ne olacak amk. sizin kaninizla orta doguda kurdistani kurdurup sonra hollandasi da almanyasi da amarikasi da sizi kukla edip teker teker domaltip sikecekler. ulkeniz olunca ozgur olacaginizi mi saniyorsunuz? simdi sizi destekliyo gibi gorunen ulkelerin hepsi bir olup gang bang yapcaklar len size o yuzden bu kadar yagliyorlar anlamiyonuz mu amk salaklari. acin biraz o kürt gözlerinizi.
kursanız kursanız ancak hayal kurarsınız.
acilen herhangi bir eşşek ile(belki eşşek ayırıyorsunuzdur diye herhangi yazdım) çiftleşmesi gereken salak bir k*rdün saçmalıklarıdır.
ortadoğunun petrol denizinde yüzeceğini, hatta jet ski yapacağını sanan bu amk salakları, bineceği sikin hala bir jet ski olacağını sanmasıda ayrı bir komedi amk.
bir sike bineceksiniz evet, ama emin ol o senin düşündüğün sik değil o.
sen olayı çok yanlış anlamışsın yavrum ya .s
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
görsel
görsel
aynen aynen.
Devlet iki yüz verdi diye başa çıkmak ne. neydiniz ne oldunuz zamanında uc beş pkklı toplama kampı gibi apoyla savaşçılık oynuyordunuz şimdi devlet iki yüz verdi diye kirdistan kiricigiz bilmem ne sizin soyunuz sopunuz ne ki divlit kiriciksiniz.
boş arsa bulacaksın, ağaoğlu'yla anlaşacaksın, inşaat izni alacaksın tamamda köstebek yuvası mı yapacaksınız, siz toprak üstünde değilde toprağın altında yaşamayı tercih ediyorsunuz. nasıl olacak bir anlatsan da anlasak.
başını kurarsınız amk.
bu baştakiler olduğu sürece kurarsınız birader ben inandım. Hatta sizden de ayrılanlar olur onlarda hürdistan ı kurar hatta onlardan da ayrılanlar olur onlar da bir başka ülke kurar...

eee lan ben bile kurarım tek başıma bir ülke...

halk 80 milyonsa 80 milyona ayrıştırdı pe...venkler.
KURACAĞIZ KURACAĞIZ DEDiNiZ KURAMADINIZ. ŞiMDi Mi KURACAKSINIZ YAV SiZiN GiBi CAHiLLERi GÖRDÜKÇE iÇiM SIZLIYOR YAZIK SiZE.
annenin üstüne mi ?