bugün

hayatın adil davranmadığı kadındır, bir türlü evlenememiş aile kuramamıştır en yakın bulduğu canlı köpeciğidir.
yalnız bunların menapozda olan versiyonları vardırki köpekle öpüşürler, mide bulandırırlar.
- anneşin bugün nereye götürsün seni?
+ hav!
- sinan amcanlara mı gidelim, peki yavruşum.
+ hav!
- ordan sonra da nereye gidelim peki?
+ hav!
- ahmet amcanlara mı, peki gidelim, akıllı oğluşum benim. severin.
sevmeye ve sevilmeye her daim muhtaç kadın cinsinin, vermeye muhtaç şefkat hislerinin, kendilerine en yakın gördükleri her hangi bir şeye, köpeğe, kediye, balığa, kuşa, bazen bir çiçeğe vermesi olayıdır. üzücüdür.
kuvvetle muhtemel kukır yada kaniş türü ufak köpekleri olan, ona kıyafetler giydirip tüylerini taramak için ayrı tarak alan, köpeğinden bahsederken kızım/oğlum hastalandı şeklinde konuşan kadındır. *
köpeğini kocası kadar seven kadından daha hayırlı kadındır. kimisi var kocasından da çok sever o ayrı.
(bkz: şaşmış insan)
bencildir. sevgi maskesi altında inanılmaz eziyetler yapar. tabiatta özgürce gezmek üzere evrimleşmiş bir hayvanı kendi histerik duygularını, sevgi açlığını tatmin için küçücük bir apartman dairesine kapatır. tüylerini tuhaf şekillerde kırpar, her gün şampuanla yıkar. garibim hayvancağız da yapabileceği bir şey olmadığı için mecburen katlanır. bunun adı da hayvan sevgisi olur.
köpeklerin sevimli yanlarını görememiş insanların anlam veremediği olaydır.
tamam hayvanseverlik güzel bişiydir,candır fakar abartmanın da lüzumu yoktur.seversin,beslersin,haklarını korursun da çocuğun gibi de sevilmez ki be kadın!
köpeğini çocuğu gibi seviyorsa msele yok ama bazılarının sevgilisi gibi veya parayla tutulmuş jigolo gibi sevdiğini duymuşluğum var....tövbe tövbe.
muhtemelen çocuğu olmamış kadındır.
menopoza girmiş kadındır .
Küçüklüğünde bir zaman diliminde sanal köpek beslemiş olması muhtemel olan kişidir.
içinde hayvan sevgisi olan kadındır.
çoçuk sevgisini köpekte arayan kadındır.
insandır. nerden bileceksiniz be! hangi insani duygunuz kalmış ki köpeğe sevgi besleyeceksiniz. can o can. nasıl görmezden gelebilirsiniz onun aldığı nefesi, minicik kalbini... en hakiki en güvenilir dosttur o. siz bütün pislikleri yaparsınız ama ben o masumlara dokununca elini yıka dersiniz bi kap su vermekten acizsiniz tabi sizin daha önemli işleriniz var orda burda gezip yer bildirimi yapmalısınız siz. bu çok önemli tabii. pardon. siz 'hayvan' kelimesini hakaret sanırsınız bide. biliyor musunuz; o hayvanların tırnağı kadar değeriniz yok gözümde. onların en kirlisi bile sizin ellerinizden daha temiz. size söyleyeceklerim bitmez de biliyorum ki ne söylesem kâr etmez.
ve çok merak ediyorsanız söyliyim. ellerimi yıkıyorum.
yalnızlığın dibine vurmuş kadındır.
Hayvan sevgisini abartan kadındır,
Hayvanları sevme demiyoruz, hayvanlarıda sev ama bir çocuğa vereceğin sevgiden fazla olmasın, Git bak sokakta bir sürü çoluk çocuk var, onları sev, çikolata falan al sevindir çocukları. **
köpeğine olan sevgisini fazla abartarak kocası seviyesinde tutan ve koca yokken işini gören kadınlarda yok değildir.