bugün

kızı çekememiş kıskanmış.
Tipinizi, kılığınızı, dusunce tarzinizı, arkasına saklandiginiz her şeyi, kısacası zihniyetinizi sikeyim sizin.
Olum ne hale geldik biz? Ne oldu bize bu ne amk bu ne ya..
(bkz: persepolis)
intikam soğuk yenen bir yemektir.
Dün bi tarafin digerine yaptigini bugun gucu eline geciren taraf digerine yapiyor.
Saygisizligin, baskinin, fasizmin alayinin amk.
Kimse kendine yapilmasini istemedigi seyi baskasina yapmasa boyle seyler olmaz hic bir zaman ama nerdeee??
Bizler bizlere eziyet etmekten keyif duyuyoruz. Ezdikce mutlu oluyoruz. Cunku alttan alttan biliyoruz ki biz bu dunyanin sikinde bile degiliz. Bu degersizlik duygusunun verdigi ezikligi gucumuzun yettigini ezerek bastiriyoruz. Hepsi bu. Aslinda cok basit.
Kapalı, açık kadın olaylarına patlak verir. Büyük olay çıkarır ülke şeriata gidiyo.

Şeriat is loading...
ülke toprağında bir başka kültür amcıklanması örneği.
o şort giyen kız kime ne yapmış? misafir kalıyormuş üstelik. o müdürenin ben ... neyseeeee yaaaa heue heueee. artık deli olacağım.
Kızın yerinde olsam kağıdı yuvarlar müdüre denen o kaltağın ağzına sokardım.

Yazık gerçekten.
olayı kızdan duyduğumuz kadar biliyoruz da beklenir bu ülkeden. muhtemel derslerle alakası olmayan, bhenn üniversite hayatı yaşarım yeaa modunda kızımız yaz okuluna yobaz bir şehirde kalıyor ve bu arap artıkları tarafından giyimi/kuşamı pek hoş karşılanmıyor.

ne diyelim, iyi reklamı oldu şimdi bu sosyal medya tikisinin. artık gelsin takipçiler, gitsin beğeniler efendim. derdi, şort giydim, özgürlüğüm kısıtlandı gibi pek durmuyor. yazdığı savunmayı bile fotoğraf çekip, paylaşacağım şovuyla yazdığına göre ahah.

ayrıca ilk gördüğümde minnoş bir tanıdığım var. o sandım, galiba ikizi.
Müdürenin antalya, izmir, muğla veya kıbrıs kyk yurtlarından birine tayinini çıkartarak bu sorunu çözüme kavuşturabiliriz.
kimse şort giydi diye yurdundan atılmaz ya da soruşturmaya maruz kalmaz buna inanan insanlar sürüdeki koyundan farksızlar. ha belki bu kız giyinmeyi daha doğrusu giyinmemeyi epey bir abartmış olabilir şort diye don gibisinden bir şey giymişse eğer uyarılmıştır hoş değil denmiştir ki gerçekten de öyle. bizim erkek öğrenci yurdunda da müdürün odasına şort ya da terlikle girince düzgün bir şeyler giyip öyle gel diyordu adam ve bence haklı tarafı da vardı.