bugün

herkes bi seyler yazmis, katil su bu o diye. bence de katil sumer tezkan.
Bekle ulan bekle. Ecelin geliyo. (Burada duvara kafa atılır)
"Lan, lan sen kimin dükkânını kimin başına yıkıyon', kodumun' oğlu!"
Kaliteli dizidir. Severek izlettirmiştir kendisini. Kuzeyin ali ölürken bağırması hafızalara kazınmıştır.
(bkz: şimal)

(bkz: cenup)
çarpışmada kat kat daha iyi diziydi keşke bitmeseydi.
Ezelden sonra ki en iyi türk dizisidir aksini idda eden de bir şeyden haberi yoktur.
almanya´da baştan sona seyrettiğim tek türk dizisi. çok güzel bir diziydi. üstelik o zaman evliydim, milleti eve davet edip diziyi spontane almancaya çeviriyordum. bana bunun altına alt yazı yaz almanya´da yayınlatalım, demişlerdi.

o işe hiçbir zaman girmedim tabii.
şş geri bas len geri bas len
aga noluo sana aga
lan bana bak bi daha bu cocuga elini kaldirirsan koparirim o elini
şaka yapiolar abi yapmiycaklar lan yapmiycaklar bundan sonra kimse bu cocuga bi tane fiske bile vurmuycak elini kaldirmiycak kimse bu cocuga bi iş yaptirmiycak
abi benim icin onemli degil
benim icin onemli lan benim icin onemli
noluo kardes hayirdir nedir senin derdin ya
ne yaylana yaylana konusuon yarram.

10 sene geçsin gene aynı ses tonunda söylerim unutmam.
Türk dizi tarihinin en iyi dizisi, baştan izliyoruz tekrardan hala aynı tat. Aras Bulut, Çağatay Ulusoy gibi andavallar Kıvanç'ın oyunculuğunun önünde diz çöp tövbe isteyip oyunculuğu bırakmalı.
türk dizilerini genelde sevip takip etmem ama bu dizi başkaydı be abi, çok başarılıydı. kıvanç'ın oyunculuğu övülmüş baya, bence de başarılıydı ama belli yerlerde sert duracam diye kendini kasınca zihinsel özürlü gibi duruyodu lan bu adam. gerçi hıyar babası, sinir bozucu annesi, yavşak kardeşi, oç ferhat falan olunca adamın hayatında akıl sağlığı mı kalır amk, hak verdim. iyi diziydi iyi...
Behzattan sonra en sevdiğim yapım.
güzel diziydi. evet.
Arada gülmek için Bazı sahnelerini açıp kahkaha attığım dizi.
Anladık amk psikopatsınız.
Tek bir bölümünü bile merak edip izlemedim. Eskiden dizi müptelasıydım. Ne zaman ülke bölünürken biz dizi izliyorduk cümlesini gördüm, ve dizi sayısını sınırladım. Magazin programlarını hayatımdan çıkardım. Kitaplara sardım.
Youtube yorumları kahkaha attıran dizi, kuzey güney 60 küsür bin aboneli kanala girip 1-2 hafta önceki videoların yorumlarını okuyun.
Milyon dolarlar ile oynayan şirketin ceolari sponsor uğruna renault fluenceler ile clio lar ile gezmesi bir yana. Sirketin müdür yardımcısı istese 20 tane silahli koruma alır yanina ama tek başına dolaşıp kuzey gibi sıradan bir vatandaştan korkuyor ve her gördüğü yerde dayak yiyor ondan. Kuzeyi zaten başlı başına superman yapmışlar dizi de silahli mafyalar olsun gece kulüpleri olsun striptiz kulüpleri olsun tek başına mekan basıp içerden kız alıp 4 5 koruma dövmeler falan. Tamam dizi biliyoruz da keşke az daha mantıklı olaydı iyiydi.
diziyi tanımlayım ancak kadın olduğumda belli olsun yorumu yapılan dizidir.
1. Bölümünden itibaren izlemeye başladığım dizi.

Kuzeyin tepkileri, stres attırıyor insana resmen.
görsel
Youtube yorumlarıyla eğlenceyi tavan yaptıran dizidir, her bölüme tek tek girip yorumları okumanız tavsiye edilir efenim.
Garip bir dizi 21. bölümdeyim ve kuzey herkesi tavlıyor galiba.
(bkz: al o parayı dür bük ananın amına sok)
Edilen küfürler sansürlenirken uygunsuz sahnelerin hiç çekinmeden yayınlanması nasıl bi ironi diye düşündüğüm ve hemen hemen yarıladığım dizi.
3333 yıllık hayatımda tamamını izlediğim 2 dizi var, biri bu. Bence güzeldi de sonu tırt bitti klasik türk dizileri gibi.