bugün

nickini bir türlü yorumlayamadığım yazar . ulan şimdi bu adam laik atatürkçü acaba ülkenin bulunduğu durumla mı alakalı bu nick yoksa kurtulus diye ilçe - semt vesaireyi mi özlüyor ? bilgilendir sen beni .
espriden anlayan, nadir bulunan yardımsever yazarlarımızdan biri.
Laf etti bal kabağı denilesi yazardır...
inandırıcılıktan uzak yazar.
pis faşist, tüüü kaka adam. işi gücü yok pkklı sevgi pıtırcıkları ile uğraşıyor. ayıp ayıp, utan biraz. ülkenin yarısını da onlar alıversin ne olacak? çok şey mi kaybedersin ha ? niye pkklılarla uğraşıyorsun, niye yahudilerle uğraşıyorsun. onlar ne yaptı sana. hepi yopu binlerce askerini ve halkını şehit etti. utanmaz adam. utanmadan kalkıp o pis faşo klavyenle ve faşo parmaklarınla yahudi ve pkklılara , atatürk'ün sırtından geçinen soysuzlarla, fransız götü yalayan ermenilerle filan uğraşıyorsun. ayıp ayıp. insan birazcık hain olur canım.
cık olmamış yazar.
bir entrysinde üniversite mezunu olduğunu söylemiş. daha sonraki entrylerinin birisinde de ben 15 ay askerlik yaptım demiş. Lisans mezunları askerliğ ya kısa dönem yapar ya da 12 ay asteğmen olarak yapar yazar sanırsam liseli askerlikten haberi yok.
ülkesini düşünen yazardır. ülkesine umursamayanları ise girdiği entrylerle düşündüren yazardır.
adam gibi adam.
ayarı duvardan duvara döşeyen sağlam yazar.
(bkz: #14097902)
nesildaş olan, 8. nesil kaliteli bir yazar.
(bkz: #14109284)

insanlıktan nasibini almamış ırkçı.
sol frame de adını görünce 'gene birilerini kertmiş olmalı' dediğim yazar.
35 yoksul insanın ölmesine sevinebilecek kadar düşünce yoksunu olmuş yazardır.
(bkz: renksizgolge/#14110196)

ben bu kadar fakirlik cümlesini bu kadar içine dert eden bir insan görmedim. durup durup bir $ey yazıyor mahlasaltıma ama içindeki o hırçın çocuğa veriyorum bunu. fakir ama gururlu çocuğa.
doğudaki fakirlerin tırnağı kadar değeri olmayan a$ırıcı fakir. eğer adam gibi söyleseydin bunu emin ol sana her türlü yardım yapardım. insanlık adına.
pkk klavye timini kızdırmış gene. aşkolsun çocuk.
galatasaray sevgisiyle kendini sevdirmiş güzel bir insandır.
cemaatçi ve ayrılıkçı kürtçülerle beraber eser miktarda tirki bar kolpa aktivistini rahatsız etmiş belli ki...

görmesini bilene bunda binlerce ibret vardır...
bu kadar çok enty girilince öldü zannettiğim yazar.
yeni yılınız kutlu olsun efenim mutlu yıllar...
yeni yılını kutladığım panpam. bu adam bize çok lazım.

çok kişinin kuyruğuna basıyor. iyi de yapıyor. adamın hası , hammaddesi.
faşistliği sadece atatürk'ü sevmek sanan yazar.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı. *
pkklı köpeklerin mütemadiyen saldırısına uğrayan vatansever yazar kardeşim. adam gibi adamdır.
ismiyle, fikirleri çelişir. basmakalıp fikriyatı kurtuluşa olan özlemini mütemadi kılacaktır.