bugün

(bkz: how i met bluevelve)
beşinci sezonuyla cnbc-e de.
bir format atarız hiçbirşeyi kalmaz.
ilk olarak, camiler dünya oluştuğunda yoktu. teşvikiyeden tut, sultanahmet vb. hepsi bildiğimiz insan yapımıdır. camilerin yıkılmasının kuranı çökertmesiyle bir alakasının olduğu sanılmamalıdır. adamın biri uydurmuş işte;

- abii. noldu biliyonmu?
+ noldu lan?
- abi geçen deprem oldu! heryer yıkıldı, camide tık yok!

sonra bu olayı duyan bir kendini bilmez arkadaşımızda bir caminin yıkıldığını duyunca kuranı çökertiyor işte.

(bkz: allahım yaratıyorsun birde takip et şu kulunu)

bir diğer konu ise darwin amcamızın teorisinin teori olmaktan çıkıp(artık ne koymuşlar yeni ismini bilemiyorum), darwin zımbırtısı olarak önümüze konulmasıdır. allah aşkına bırakın bu işleri. kendinizi maymundan gelmeye yakıştırıyorsanız doğrulayın. ben yakıştırmıyorum. bu teori doğrulansada yakıştırmam onaylamam inancım gereği.

sonuç olarak bu işler bir kenara bırakılmalı, dini, kitabı çökertmeye çalışılmamalıdır. birde bu konuda bilginiz bir fındık tanesi kadar yok ise. bütün insanlar inandığı gibi yaşamalıdır. kimse ben kuranı çökerttim diye saçma sapan yorumlarda bulunmamalıdır. darwinin evrim zımbırtısına inanılmamalıdır.

http://img263.imageshack.us/i/darvin5sinn9op7.jpg/

(bkz: maymun siken darwin)
(bkz: deprem)*
"Kuran senle uğraşıyomu, sen niye ona taktın" diyesi geliyor insanın.
1:öncelikle kuran'da firavun'un isminden bahsedilmez. bilahare, mısır tarihinde 11 adet ramses isimli firavun olduğu düşünülürse; bırak piramitten, yedek klubesinden çıkması bile şaşırtıcı olmamalıdır.

2:kadınlara daha az erkeklere ise daha fazla miras hakkı vermektir. bunun nedeni ise kadının ona bakacak erkegi zaten vardır fakat erkek ailesini gecindrmek zorundadır. tabi eğer kadının bir kocası yoksa sartlar degisir şaşırtıcı olmayacaktır.

3:evrim teorisi kesinlikle kanıtlanmamıştır insan maymundan geldiyse sindirim sistemi insana en çok benzeyen hayvan fare ve kurbağadır ozaman biz kuraba ve fareden mi geliyoruz kuran derki insan torpraktan yaratılmıştır en basit demir eksikliği olan bir çocuk toprak yer demir toprakta bulanan bir elementtir bilimsel olarak evet insan topraktan yaratılmıştır

4:camiler kul yapısıdır yıkılması gayet normaldir.

5:cinler bilimsel olarak araştırılmamıştır ancak herveri cinlerin varlığını doğrular başta birçok psikiyatrik hastalıklar... (bu alana kafayı takan ve araştıranlar)

(bkz: buda tutmadı)
gercek olarak cikan konulari ortaya insanlarin cikarmasindan dogan hatalar.
aylar önce başlığı açan ve destekleyenlerin tek tek susturulmasına rağmen hala gündeme gelen ölü başlık.

(bkz: ateistlerin bitmeyen çilesi)
birilerinin gerçek diye sarıldığı, ama malum günde onların, ona inananlardan fellik fellik kaçacağı gerçekler.
inananları çökertecek gerçeklerdir.

-abi, hani kuran çökmüştü?
-sus sorma sıçtık.
moderasyonun incelemesi sonucunda, hakaret içermedigi sonucuna vardığı başlıktır.

tam da bu noktada geçenlerde yigit bulut un bir açıklaması aklıma geldi,aynen yigit bulut un konusması şu şekilde gerçekleşmiştir, nato genel sekreteri olan rasmussen ile ilgil fikrini açıklarken,

"bu rasmussen i biliyoruz, peygamber efendimize hakaret eden karikatürlere fikir özgürlügüdür demişti, şimdi onun bu açıklamasına binaen bende diyorum ki, ben bu "şerefsiz" rasmussen in natoya genel sekreter olmasını istemiyorum" anladın sen onu, sözlüğü çökerten gerçekler işte bunlar, dine ve islam a küfretmek sözlük formatına aykırı degilmiş, demek oluyor ki sözlük artık misyoner sözlük haline gelmiş.
bu artık zina serbest demek mi ?
daha kapsamlı açıklamalar için: (bkz: kuran ı kerim aldatmacası)
kuran güzel bir şeydir ve insanlara iyiliği emreder, o yüzden kuranı çökertmeye luzum yoktur.
ama illa da çökerticem ben diyen adam da dikkat etsin altında kalmasın.

(bkz: sprite tan acımasız gerçekler)
hayatını kumdan kaleler üzerine bina eden ergen gencin sanrılarıdır.
cinlerin varolmadığının bireysel açıklaması nasıl bir şey acaba diye düşündüren gerçekler. bilim dediğin kanıtlanabilir, nesnel şeylerle uğraşır. ona buna göre değişen şeyler bilimin konusu değildir. sonuçta cin de her inanışta farklı farklı tasvir edilen bir varlık. hristiyan bilim adamı ona göre yamultur, cin yok der, müslüman olan da diğer tarafa eğdirir,cin diye bir şey vardır der. ateş böceği mi lan bu, üstünde deney yapıyosun?
okuyan okur, okumayan okumaz abi.. dünya ticaret merkezi çöktü yani dünya hali belli olmaz.
islam düşmanlığına dayanak arayan bazı zevatın hezeyanlarından ibaret olan cımbızlama hedeleri, dolayısıyla "gerçek" denemeyecek şeyler ve/veya demagoji örnekleridir.

(bkz: islam a saldırmanın dayanılmaz hafifliği)
Çökertme’den Çıktım Da Halil’im
Aman Başım Selâmet,
Bitez De Yalısına Varmadan Halil’im
Aman Koptu Kıyamet.

Arkadaşım ibram Çavuş
Allah’ıma Emanet,

Burası Da Aspat Değil Halil’im
Aman Bitez Yalısı,
Ciğerime Ateş Sardı,
Telli Kurşun Yarası.

Güverte De Gezer iken
Aman Kunduram Kaydı,
ipekli Mendilimi Halil’im
Aman Mor Rüzgâr Aldı.

Çakır Da Gözlü Gülsüm’ümü
Aman Kolcular Aldı,

Gidelim Gidelim Halil’im
Çökertme’ye Varalım,
Kolcular Gelirse Halil’im
Nerelere Kaçalım.

Teslim Olmayalım Halil’im
Aman Kurşun Sıkalım

şarkı sözü gereği bir kaç yerde allah kelimesi geçiyor ama idare edeceksiniz artık.
birde çökertme yemeği varmış. onuda daha sonra paylaşacağım.
5 maddede kur'an'ı çökerttiğini sanıp madde madde batan cahil söylemidir.

(bkz: islam a saldırmanın dayanılmaz hafifliği)
(bkz: çökertme pozisyonu) adamlar pozisyon bile bulmuşlar kuranda kesin çökmüştür.

(bkz: mozilla firefox u çökertme yöntemleri) firefox ile çökebiliyorsa kuranda çökeltilebilir.
(bkz: #9223281)
(bkz: domuz eti neden yenmez)
aklına gelen ilk beş cümleyi sıralayan garip kişi söylemi.

evrim "teorisi" ne ara kanıtlanmış acaba? yada, cinlerin varolmadığı nasıl bir bilimsel gerçek.
hey allahım dayanamadık cevap verdik, affet bizi.
kendi düşüşünü ters algılamaktır.
camilerin depremde yıkılması,afedersinde camiyi allah yapmıyor,insanoğlu inşa ediyor.