bugün

Kankam olur kendisi.
ölmüştür. vasiyeti üzerine cenazesinde dansöz oynattık. toprağına rakı döktük. mermer taşına kumanda taktık, dibine de çam ağacı diktik.
çok özlediğim yazardır. 1 aydır yazmıyor. kuki okuyorsan bunu açık oyla. dön sözlüğe, dön lütfen dön.

edit: ha siktir. arkadaşlar fake hesabımla yazıyom sandım. çok özür diliyom. negzel 1 aydır yazmayıp karizma yapıyodum. of ya gitti karizma.
Meger ölmemiş.
Dagılabilirsiniz.
dönüşüyle sabun sektörü can bulacaktır. hoş gelmiş.
Geri dönmüş yazardır. Hoşgelmiştir.
sözlüğün iğrenç ve ırkçı troll ü dönmüş diyorlar. hoşgeldin cinsel dinci kardeşim.
Daha geçen gün demiştim yolda geliyor diye. Biz bişey biliyoruz da konuşuyoruz hoşgeldin kuki.
"Hoşgeldin len" dediğim yazardır.
Kumandayı geri getirdin mi?
Önümüzdeki seçimlerde adaylığını koyması gereken yazar.
Başbakan Davutoğlu' nun ta kendisidir.
Hoş gelmiş yazar. Bi' kumanda mevzusu vardı karambole gelmesin.
sorun bakalım kimin hatırına gelmiş...
ne?
Kukla geri mi dönmüş?

Çok üsüdük kukla.
Gelirken odun falan getirseydin de isinsaydik bari.
kimliğinde benim soyadımı taşıyor.

evet hollandadayız.
Şimdi peydahlanan trolleri görünce bir anlığına trollüğünü özlediğim yazar.
Sevişme hikayelerini niye bıraktı anlamadığım yazar. Türbana mı girdi noldu.
kukusu var gibi konuşanlara aldırmasın yazarı.

hiçbir kadın böyle zekice yazamaz reyiz kesin erkek
geçen gece iki arkadaşımla birlikte başıma çok enteresan bi olay geldi...

arkadaşlardan biri celb ritüellerini ve dualarını iyi bildiği için, diğer arkadaş biraz ısrar etti ve cin çağıralım dedi. ben de belki mümin ak partili bir cin gelir de iki lafın türbanını kırarız diyerekten kabul ettim, ama korkuyordum...

bilenler bilir; bu tarz şeylerde celb işlemini (bu arada celb işlemi cin daveti anlamına geliyor) yapan kişinin yanında en az bir kişi daha olması lazım ki belirli bir enerji aurası oluşturulabilsin. enerji yoğunluğu ne kadar çok olursa, çağırdığınız cinin yalan söyleme olasılığı o kadar düşük olurmuş, çünkü gelen cin daha oturaklı ve tecrübeli bir cin olurmuş. ben yalan yok biraz tırstığım için, arkadaşın odasındaki peluş oyuncağı kucağıma alıp sarıldım. velhasıl, harfleri dizdik, çağıran arkadaş duaları falan etti, şehadet parmaklarımızı fincana koyduk, enerjiler üst seviyede, korkudan altıma sıçmak üzereyim falan filan derken fincan hareket etmeye başladı... türba.ına koyim bu ne lan dedim içimden, resmen fincan zar zar titriyordu.

biraz sakinleşip "soralım bakalım mümin miymiş, münafık mıymış" dedim. sorduk ve m harfine geldi fincan, sonra ü harfine geldi, tam m harfine geldiiii hafiften n harfine kayar gibi oldu ama m'de durunca içim rahatladı. gelen cinin mümin olduğunu öğrenmemizle birlikte rahatlayıp arkama yaslandım, ama yine de elimde peluş oyuncağı sımsıkıya sarmıştım.

rahatlamış olmanın da verdiği etkiyle gelecekle alakalı ufak tefek tüyolar almak üzere birer soru sorup sonra geri gönderecektik cini. önce ben sorucam dedim;

etu: üstat şimdi biliyorum yani gelecekten haber veremiyosunuz, ateş topu falan yakıyomuş sizi, seni de tehlikeye atmak istemeyiz ama ufak tefek tüyo versene yani nolucak yakın zamanda, başıma bişe gelicek mi?

cin: valla seni yakın gelecekte çok büyük bişey bekliyo, hatta başına büyük bi olay gelmiş ama yine gelicek..

etu: alla alla hayır olsun, ne gelicek başıma biraz ipucu ver hayırdır mevzu falan mı var, ayrıca benim başıma yakın zamanda öyle büyük bişey gelmedi ki?

cin: burda büyük bi kumanda görüyorum hatta bikaç tane. mübarek ben gördüğümü söylerim yani yanlış anlama ama büyük bi kumanda canını yakmış senin yakın zamanda. hatta yine yakın gelecekte büyük bi şeyler gelicek başına.

etu: hasbinallaaah. ne kumandası yaa. yoo birader kumanda falan canımı yakmadı benim, anlamadım ben mevzuyu valla. biraz açabilir misin konuyu? (bu arada arkadaşlar meraklı gözlerle konuşulanları dinliyolardı)

cin: sen yakın zamanda büyük bir vaatte bulunmuşsun ve bu vaat neticesinde kuma... neyse anladın sen gerisini.

eti: haydaaaaa, ulan o ben değilim lan sen kanalları karıştırmışsın mübarek. ahahahaha ne adamsın ya.

cin: bak fincanın aralıktan görüyorum seni, sensin işte, yaşayan sensin, makara mı yapıyon benle?

o anda ilahi bir ışık belirmişti odada, önüme baktım ve kafamda devasa bir ampul yanıverdi. korktuğum için kucağıma alıp sıkı sıkıya sarıldığım oyuncak kukla'ydı, ve cin, fincanın aralığından tabii o hizada onu görmüştü ve doğru olan yorumu yapmıştı. az evvel korkudan altıma sıçmakta olan ben, o an gülmekten altım sıçıyordum.

velhasıl kucağımdan kukla'yı kenara fırlattım ve "şimdi bana yorum yap dedim, o demin gördüğün başkasıydı"

etu: anlat bakalım, beni ne bekliyo yakın gelecekte, aralıktan bakmadan söyle, samimi ol, çok kötüyse söyleme ama..

cin: haşa mübarek, seni bekleyen bir tehlike göremiyorum. sen maşallahül azim, aldığın dualar neticesinde etrafında manevi bi koruma kalkanı oluşmuş. için müsterih olsun...

sevinçle karışık duygulanmıştım ama belli etmiyordum. kendime mi sevineyim yoksa kukla'ya mı üzüleyim bilemedim. üzülüyordum çünkü kuki'yi bi kumanda daha bekliyordu. zaten yarısını hala içinden atamamıştı, bir yenisini daha nasıl kaldıracaktı.

tamam git dedim... helalleştikten sonra serbest bıraktık cini. gözümden iki damla yaş süzüldü, olduğum yere çivilenmiştim. sessizce yere fırlattığım kukla'ya baktım, ah be çocuk dedim, dikkatli ol. bir depremi daha kaldıramazsın dedim. sustum sonra, saatlerce konuşmadım, bu yük fazla gelmişti bana...
(bkz: #29438135)bu entryle ortalığı yıkmıştır.mk hala gülüyorun.
Müthiş yazardır. Kıymetini bilin.
sırf bu adamı okumak için giriyorum sözlüğe. bu sözlüğü mizahıyla çekilebilir kılan yazar.
iyi hoşta etuuu kadar komik değil. Etuuu hem daha zekidir.
Yalaka paratoneri bir arkadaş.
iki kelime entry girmiş lavuk, 100'den fazla oylanmış. Yetmemiş, nick altında da çeşitli yalamalıklar falan... şaka mısınız amk?
Aklı sikinde olan bi ergen bu ipne, ötesi yok!

Olm, yeteri kadar hırçın, sert oldu mu lan? Valla daha sovecektim ama, mukadder teyzeye ayıp olur dedim.
Hoş gelmiş komikli yazar. Beyenerek izliyoruz.
Korku filmlerinde korku öğesi olarak karşımıza çıkabilen nesne.