bugün

bir stil ikonu haline getirilmeye çalışılan vasat oyuncu.

http://silmarienn.blogspo...isten-stewart-dosyas.html
sevmiyorum bu kızı hiç bi çekiciliği karizması yok oyunculuğunu hiç beğenmiyorum zaten sanki zorla oynatıyorlarmış gibi ayrıca çok donuk bakıyor sanki yiyecekmiş gibi üstelik birinin gülmeyi şuna öğretmesi lazım.
oyunculuğu iyi olmayan, ama kendisi gayet güzel olan oyuncu.
zevkler ve renkler eleştiri konusu değildir elbette ama bu bildiğin çirkin...
ne oyunculuğu nede kendisi güzel olan kadın. bildiğin kezban. bu kadını beğenen varsa türk kızlarına hiç laf etmesin.
pamuk prenses ve yedi cüceler filminde charlize theron gibi bir tanrıçanın gözünün içine baka baka pamuk prensesi oynayabilmiş kişi. insan utanır la.
pamuk prenses ve twilight'taki performansı ile altın ahududu ödülünü almıştır.

http://silmarienn.blogspo...ltn-ahududu-odulleri.html
bildiğin çirkindir. siz bakmayın öyle hollywood'un en seksi hatunları listelerine. afedersin maymuna benziyor.
yetenekli ve güzel oyuncudur. Sarı saçlı hali çok kötüdür, hiç yakışmaz. Twilight'ı seyretme sebebidir.
çirkindir ama yatakta iş yapar.
dün gece düzenlenen ahududu ödül töreninde "en kötü kadın oyuncu" ödülünü alan
yeteneksiz ve gayet çirkin kadın.

hatta ufak tefekliğine bakacak olursak "kadın" gibi bile durmamaktadır kendisi..
23 yaşında genç bir kız falan ama küçük bir liseli kızdan fazlası degil ne yazık ki görüntü olarak!
çirkinliğine, yeteneksizliğine rağmen koskoca hollywood'da trilyon kazanması da müthiş bir
ironi olsa gerek! bu yetmezmiş gibi senelerdir zirilyon tane hayranı neyin kafasını yaşıyor o da ayrı konu!
amerikalı kezbandır.
Razzy ödülünün yanında kırmızı halınında en kötüsü olabilir.
85. oscar töreninde bir kere daha kanıtlamıştır ki, bir kadının zariflikten en uzak olabileceği noktadadır. o nasıl yürüyüştür, nasıl hareketlerdir öyle? iticiliğin kitabını yazmış resmen.

uyarı sonrası edit: kendisi sakatmış. yürüyüşünün açıklaması bu olsa da, kadınsılıktan uzak bir uyuz olduğu gerçeğini değiştirmiyor ne yazık ki.*
vampir dünyasına beverly hills tadını getirmiş amerikalı güzel.
abartıldığı kadarda çirkin olmayan biridir bana göre. gözleri güzel mesela.
muhtemelen alacakaranlık serisi bittiği için en itici, en kötü kadın oyuncu gibi şeylerden kurtulacaktır. filmin dandikliğinden midir nedir ay parçası gibi yetenekli kızcağız gözümüze çirkin ve odun gibi görünüyordu.
ortalama üstü güzelliği var, ciddi yapımlarda görmek istiyoruz.
gerçekten ekşide bi yazarın da dediği gibi üzerinde her daim sahura kaldırılmış bi ifade var. Ayrıca kendisi qngelina jolie'nin yerine geçmek istediğini söylemiş oyunculukta bunu yapar mı bilmiyorum ama iticilikte onunla başabaş gittiği kesin. Hollywoodun en çok kazanan aktristi seçilmiş evli barklı 2 çocuk babası 40 yaşındaki yönetmenin yuvasını yıkan "o kadın".
kendisinin kesinlikle psikolojik problemleri olduğuna inanıyorum. Acaba bi tek ben mi böyle düşünüyorum? Diyordum. conanın programına katıldı, sorulara alakasız cevaplar sürekli psikolojik olarak kendini fiziksel şiddetten korumak istermiş gibi kolunu bacaklarına sarıp ileri geri sallandı. saçını Sıktı... Adeta hap almış gibi... En sonunda conan dayanamadı "uyuşturucu mu aldın sen!?" dedi yarı şaka yarı ciddi... O kız sadece conan'da değil hep öyle aslında. diKkat ediyorum ben. 2 çocuk sahibi evli bi adamla ilişkisini ise bence ilgi açlığı açıklar...
gerçekten ekşide bi yazarın da dediği gibi üzerinde her daim sahura kaldırılmış bi ifade var. Ayrıca kendisi angelina jolie'nin yerine geçmek istediğini söylemiş oyunculukta bunu yapar mı bilmiyorum ama iticilikte onunla başabaş gittiği kesin. Hollywoodun en çok kazanan aktristi seçilmiş
kendisinin kesinlikle psikolojik problemleri olduğuna inanıyorum. Acaba bi tek ben mi böyle düşünüyorum? Diyordum. conanın programına katıldı, sorulara alakasız cevaplar sürekli psikolojik olarak kendini fiziksel şiddetten korumak istermiş gibi kolunu bacaklarına sarıp ileri geri sallandı. saçını Sıktı... Adeta hap almış gibi... En sonunda conan dayanamadı "uyuşturucu mu aldın sen!?" dedi yarı şaka yarı ciddi... O kız sadece conan'da değil hep öyle aslında. diKkat ediyorum ben.
bazen sempatik bazen de itici olan garip kız.
bella karakterini yakıştırmadığım güzel oyuncu.
sarısınken her turlu gideri olan hatun.