bugün

Bir ikizler burcu kadini olarak her ne kadar gicik kapsam da birlikte olmaktan hoslandigim erkeklerdir.
muhtemelen birazdan küfür tufanına katılacak burç. *
Kesinlikle bencildir. Sinirlenince gözü kimseyi görmez. Ama gönül almasını çok iyi bilirler. O yüzden onlara kızgın kalamazsınız. Romantik ve fedakar olurlar. Annelerine çok düşkündürler. Balık kadını ile de gayet iyi anlaşırlar.
Yalancı burcu erkeği.
lanet derecede umursamaz, inatçı, vurdumduymaz ve gevşek bir burç. sevgili adayınızsa koşarak uzaklaşın.
aklı fikri sekste, seksten arta kalan sürede egolarıyla uğraşan kendini beğenmiş ama lider ve zeki erkektir.
Biraz burnu havada oldukları söylenir. Meh meh meh.
böyle oldugumu bilmezdim aydınlattınız beni.
21 Mart - 20 Nisan tarihleri arasında doğan erkeklerdir. Bu erkeklerin özellikleri 21 Mart ile 20 nisan tarihleri arasında doğmuş olmalarıdır. Yılın ilk çeyreğinin sonu ile ikinci çeyreğinin ilk ayı içinde doğmuş olan Koç burcu erkeklerinin en ayırıcı özellikleri xy kromozomlu olmalarıdır.
tam bir şerefsiz olduğumu öğrendiğim burç.
halay çekerken beste yapabilirler.
derindir, uçsuz bucaksız, sınırsız.

aaaa ben lan.
En derin darbeleri ikizler kızından alan erkektir.
kesin yine küfür yiyecek erkek.

not:koçspor.
bir efsaneye göre koç burcu erkeği; sevişmeyi boşalıncaya kadar değil canı sıkılıncaya kadar devam ettirirmiş.
savaşta ve sekste bu burcun erkeğinden daha deli ve daha iyisi yoktur.
edit: hahah ulan sevgilisini koç burcuna kaptırmış andavallar eksilemiş :D
akıllı, yakışıklı, karizmatik, esprili, sevecen, çalışkan, sporcu, delikanlı, biraz uçuk kaçık, efendi, olgun, zeki, çevik, ahlaklı, seksi, ne konuştuğunu bilen, boylu poslu, muhabbeti güzel, düşünceli, romantik, kültürlü, asi erkektir.
Burçlara olan ilgiyi görüp bi anda ortaya çıkan erkektir.
Daha ise yarayanina denk gelinmemistir.
ne halta yaradığını bilmediğim bir burcun erkeği. ben yani. hadi bana beni anlat deli kız.
Ben ne yedim ne içirdiysem adam süt gibi oldu çünkü ben ondan daha egoistim ondan daha vurdumduymaz çoğu zaman daha gevşek ilişkinin tamamında benle baş edemeyeceğini anlayınca koç erkeğimiz beni taklit etmeye başladı manipüle etmişim adamı resmen ayrıca sekse aşırı düşkünlükleri ve aşırı kıskançlıklarını saymazsak iyi insanlar vesselam .bu erkekleri ciddiye almayın kızlar yoksa her hareketinde ne demek istediğini düşünüp durursunuz en iyisi umursamamak bak o zaman peşinde güller aşkım ne dersen tamamcımlar aşırı romantiklik bunu yapın tamam mı yapın yapın bak iyi olur.
Eşittir aksi.
aslan burcuyla en çok anlaşan vatandaş bu burçtanmış..
inanmak istemedim. boncukçudur bunlar, uzak durulası.
büyük konuşmuyorum allah'ım sen biliyorsun.
inatçılıklarıyla meşhur olan burçtur koç, erkekleri daha da inatçıdır.
Çok inatçıdır. Babamdan biliyorum.
burçlara inanmıyorum ama neden burcumun tüm özelliklerini taşıyorum sorusuna da yanıt bulamıyorum. Bilimsel bir araştırmaya göre burçlarla insan karakteri arasında bir ilişki bulunamamış ama bende tesadüf olmuş, bu ne yaman çelişkidir.