bugün

evet. göt ve bacaklara bakılır. isterse hiçbir şey giymesin.
giyinmeme durumunda ortadan kalkacak gibi duruyor sorun. nihayetinde sorunun temeli bir şeyleri giymek üzerine.

plaketimi isterim.
hoşça kalın.
Kara çarşaflı insanlara bile iğrenç sözler yakıştırmalar yapılırken gayet normal buluyorum artık .
kezban cümlesi.
hep bu göt kalkıklığı yüzünden, 250 gramlarını altından sanıyorlar. çeken benim türk gencim oluyor.
serzeniştir.
"bakan her türlü bakar" denilesidir.
aha ıspatı:
görsel
Haklı bi kadın feryadı.
bir kadın feryadı. inanamıyorum!

bacılarımıza bu muameleyi hoş gören, yine aynı bacılarımıza bu muamelenin yapılmasına göz yuman lanet olası ataerkil toplumun bir an önce hak yoluna girmesi konusunda büyük bir hareket başlatılması gerektiği kanısındayım.

derhal kadınların götüne, bacaklarına bakmalar kesilmeli.
http://Belkispalali.wordpress.comSon zamanlarda yazılarını begendigim biri şiddetle tavsiye ediyorum okuyun sözleri begeneceksiniz..

http://Belkispalali.wordpress.com
giyme ulan o zaman götüne yapışan kot da giyme bacakları sergileyen şort da bakmamak için kendini hırpalayan erkeklere saygınız olsun az.
bazılarına göre nefes alması suç kadınların. kot da giyeriz şort da. kime ne?
isteyen kot giyer.
isteyen şort giyer.
Hatta isteyen kot şort giyer.

Yether.
illallah ettirdiniz, sabahtan beri.
giymeyin o zaman siz de ahlaksız insanlar.başörtü giyseniz tamam kimse laf atmaz merak etmeyin.fakat bu şekilde laf atmadan durması çok güçtür bir erkeğin ve bu müminliğe aykırı bir davranışta değildir işin gerçeği.
isteyen istediğini giyer, isteyen de istediği yere bakar. Kimse bakmasın istiyorsan ona göre tekstil ürünleri de var.
şortun daha edepli bir giysi olduğunu gösterir.
Kot şort giy ikisine de bakalım gülüm.
"kot şort giysek... abooo" denilecek tespit.
iki çeşit mi kıyafet var amk bayanlar için. En azından altına giyilebilecek. Boyfriend midir nedir bol pantolonlar var. Dar paça şalvarımsı şey var bence bunlar da gayet şık. Olmadı tayt giy ancak hırka sar bişi sar amk. Benim görüşüm tabi.
kim ne giyerse giysin size ne amk dediğim durum.
--spoiler--

Şile bezi giysek "oyhş araya kaçmış".

--spoiler--
Elbise kıtlığı mı var. git etek giy. ama siz Amerikalıların giydiğinden farklı elbise giyemezsiniz dimi.
Tüm erkekleri bir sözünle terbiye edemeyeceğine göre usulünce giyinmek daha mantıklıdır.
bu ülkede köpekten haz duyanlar var çok takılmaması gereken konu çözümü yok çünkü.
" tamam tamam hiçbir şey giymeyin öyleyse " dedirtir.
Haklisin kardeş ben de kadınlardan şikayetçiydim bu konuda sonra yazı çalışarak geçirdim bkz. Güz geldi sweatimi götüme kadar sınırdım, kalca ma bakan yok artık mutluyum, gerçi götüme de kamera taktirmadim bilmiyorum belki hiç bakmadılar öyleyse boşuna kuruntu yaptım...
Olsun sonuçta mahrem yerim açıkta kalmadı erkek olduğum halde buna dikkat ediyorum. Teşhircilik en nefret ettiğim cilvedir.
guzelsen demek ki bakiyolar. bi nazar boncugu tak da nazar degmesin.