bugün

otobüslerdedir bunlar. uçakta'da nadiren de olsa görülürler. büyük bir kitleye küfrettiğimin farkındayım fakat memleketimizde bolca bulunan insanlardır.

sizin medeni cesaretinizi zorlar aklı sıra. sizden bir önceki x durağında otobüse binip ahahaha oturayım pencere kenarına nasıl olsa ses çıkarmaz der. siz bindiğinizde uyuma numarası falan yapar. kaldırırken çirkefleşir.

dernek kuracam olum sizin gibiler için. insanları bilinçlendirecem. kalk lan yerimden!
üzerine çok gidilmemesi gereken çocuk. kamil koç'un rahat hat hizmetiyle dileyen tekli koltuklardan bilet alabilir, tek başınalığın yolcusu olabilir.
sike sike kaldırılacaktır. başka yolu yok.

var mı lan öyle başkasının yerine oturmak.

kaldırılamıyorsa da ilk mola da gittiği anda geçip oraya kök salınabilir.
"sen her kalkmışa oturuyor musun bilader" diyerekten uyarılası ve o yerden kaldırılası adam..
bide oraya yayılması yok mudur çok tahrik eder adamı.. orası benim yerim beyefendi dersiniz adama;
'orospu çoçuğu ne olur sanki oraya otursan bakışı atar' bir de utanmadan.
eskişehir zonguldak kamil koç ta başıma gelmiştir. diyarbakırlı bi lavuk cam kenarına oturmuş telefonla konusuyo işaret ettim bana buraya otur ne olacak dedi kaba bir şekilde. tabi ki sonra bir bakışımla oradan kaldırdım, zonguldakta manitası varmış lavuğun onun yanına gidiyomuş, artistlik yapmaması onun için bir şans oldu. amcık ağızlı madem cam kenarına oturacaksın koridora neden bilet alıyosun.
bir kez daha bugun ucakta basima gelendir. biz gecenin korunde check in yapalim, allahin macari akillilik edip ucaga erken binerek yanlamaya calissin.

gittim koltugun basina bide bakmamaya calisiyolar, baska yerlere bakiyolar haberleri yokmus gibi. koridoru bos birakmislar bir tek sik gibi afedersin. pardon orasi benim koltugum diyince de ingilizce bilmez'e bile yatiyor utanmadan.

ulan bileti alacak kadar, check in vs yapacak kadar aklin var da kocaman yazan koltuk numarasinda mi salaga yatiyosun? pis dalacam bi gun birinize aminakoduklarim yeter la.