bugün

Bugun o kadar bahsettiniz ki dayanamadim baktim adami.

bizim arka mahallede beyaz sahinlerde caliyo ya bu zimbirti dedim icimden, o derece vasat.

aksam beyaz'daki konusmalari dinlemeyi kaldirabilcegimi sanmiyorum ama ona da bakcam bi ara.
iş yerime geldiğinde tanıma fırsatı bulduğum, atanamamış volkan konak gibi duran ama pamuk gibi bir adam. yanımda küfür edemediği ve hatta ağzından kaçan küfrü "tamamen sözel eylemsel bir şey yok" diye kızararak açıklaması beni yerlere yatırmıştır.
keşke hakkında bu kadar yazılmasa dediğim başıboş şarkıcı.
Cahil cesareti ile ortalıkta gezinen bir adam.
Duyanlara duymayanlara... Koray Avcı 1990 doğumludur(kesin bilgidir). Yani şuan 25 yaşındadır.
Amatörlük ile profosyonellik arasında kalmış ama kendini volkan konak sanan adam.
illa amatör bir adam dinlenecekse tevazu örneği olarak (bkz: ahmet parlak)
Haddini biliyor en azından.
Beşiktaş lı eski futbolcudur. çok temiz adamdı. müzisyen falan deniyor ama ben inanmıyorum adam bildiğin ön libero oynuyordu. Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi Kadıköy'de 4-3 yendiği maçta son golü atan adamdır kendisi.
(bkz: nasıl koydu ama 90 da koray)
seveni çok sever , sevmeyen aşırı nefret eder . böyle bir adam . bence nefret edilecek bir tarafı yok . sevmiyorsan dinleme kardeşim .
Bu herif piyasaya çıktıktan sonra bir nebze de olsa arabesk rap'i gölgede bırakmıştır. Artık yeni moda koray. Bu da güzel bir gelişme.
biraz ergen gibi sanki.
Besiktaş'ın eski futbolcusu. Aynı zamanda çaykur Rizespor'da hatırlayabiliriz.
Volkan konak copy-paste...
kıytırık bar şarkıcısı. canlı dinleseniz veya şahsen tanıyor olsanız bi cacık olmayacağını daha rahat görebilirsiniz.
at yarrağa evet.
ilk duyduğumda lan bu beşiktaşın eski futbolcusu değil miydi dediğim kişi.
Volkan konak ve ahmet kaya olmasaydı meşhur olur muydu muamma. Kimin şarkılarını söyleyecekti, kimin sesini taklit edecekti.
volkan konak and ahmet kaya in the taklit.
Yeni yeni ünlenmeye başlamış bir sanatçı, birazda egolu beyaz show'u izleyen bilir.
müzisyen.

bugün de ahmet kaya ve volkan konak çakması dediysek eğer dükkanı kapatıyoruz.vallahi bıktım sizden.
Hortlatmayın şu başlığı allasen.

Bir insan.
nefret ettiğim kendini "sanatçı" sanan "şarkıcı". bu ne öz güvende hakkını veremiyeceğin şarkıları coverliyerek içine ediyorsun. ha birde orjinalinden daha iyi söylemiş diyenler ve şarkı sözlerini koray avcı yazmış sananlar benim bir gün cinnet geçirmeme neden olabilir.
vakti zamanında yeteneksizsinize katılıp beatbox yapmış bir. şarkıcı. nasıl oldu ne oldu niye bu kadar abartıldı bilmiyorum lakin popüler olmayı başarmış. zaten popüler olmak günümüzde neye göre oluyor anlamadım gitti.
keşke tv'deki reality şovlara "gitmez olasıcalar"dan biri olaydı. elbette, ilerlemek amacı ile daha çok kitleye hitap etmek istemesi normaldir ama öne çıkıp, arka sıralarda unutulanlardan olacak maalesef.

keşke, kendi yaptığı amatör çekimler ile internette olsaydı, yorumu güzel insan. seni dinlemek güzeldi.
başıma bir iş gelmeyecekse abartılmış bir şarkıcıdır demek istiyorum.
millet olarak yeni çıkan kişiyi sonuna kadar overrate etmekte üstümüze yok.
Aklımda en son fenere attığı golle kalmış olan beşiktaşımın eski topçusu. Şarkıcı olanı hala bilmiyorum ve dinlemedim.