bugün

Krasic nasıl fbyi tabata nasıl bjkyi siktiyse buda 0 yazıyla:sıfır maç oynayarak gsyi sikmiştir iyi geçiriyorlar takımlarımıza türk futbolunun bir özeti. Ama bizdeki oyuncular enazından göstermelik top oynadıydı bu adam ayağına top almadan 3-4 trilyon para kaldırdıya gsye kanırtarak geçirdi yani kökledi gibi oldu.
ben beşiktaşlı olarak bu adamın gekas etkisi yapacağını düşünmüştüm. onda o potansiyel var çünkü. ama gs ne yaptı etti adamı oynatmamayı başardı. 6 aylığına beşiktaşa gelse heycanlandırır bizi.
(bkz: sikdursun)
Bi türlü iyileşememişti zaten. Sigthorsson gitsson.
(bkz: sigthorsson un galatasarayda attığı en güzel gol) şeklinde başlığı bile açılamadan Galatasaraydan ayrılmış futbolcudur.
Galatasarayın efsaneleri arasında yerini almıştır.
attığı gollerle bu yıla damga vurdu. evet.
sevinelim diye mi söylemiş levent nazifoğlu bu fedakarlığı? kimsenin de çıkıp hesabını sormadığı transferdir.
Galatasaray taraftarlarının en az yüzde 90 ının tanımadığı forvet. Yan yana brad Pitt , thor u oynayan eleman(christian hemsworth müydü neydi) , şıvanşıtayger ve sikdursun u koy. Hangisi sikdursun de eminim diğer resimlere yönelen olur.
nasıl bir cenabetsek adamın hayatı bitti bize geldikten sonra.
noldu bu sigdursuna,adama naptı galatasaray aslında iyi oyuncuya benziyordu bugün ts savunmasını açardı bence.
galatasaray da göstermiş olduğu üstün performanstan dolayı altyapının başına geçmesi gereken kişidir.

buradan yönetimi kınıyorum.
Gerçek galatasaraylı.
galatasaray kariyerinde sahada hayalet gibi dolaşan bir oyuncu gibiydi.
Ailton ve salou gibi bir transfer. Her takım yaptı böyle hatalar. Fenerbahçe de, beşiktaş da, Galatasaray da...

Edit: galatasaray’ a lafı sok kendi takımına laf ettirme. Yemezler sayın kuşlar.
sakatlığını atlatmasının ardından takıma faydalı olacak aslandır. gomis'e rakip geliyor açık ve net.
türkiye ligi nde büyük işler yapmış efsane forvet.
Stockholm ekibi aik’te oynamakta olan eski galatasaraylı.
kevin grosskreutz gibi galatasaray idmaninda ter dokmuslugu vardir.
Forvet mevkinde forma giyen izlandalı futbolcudur.