bugün

karmamdır. ayrıca çok sevdiğim bir karakterdir. delikanlı olsaydınız zaten bu karmayı eksi olarak vermezdiniz. bilmem anlatabildim mi?
Japon araÇ modeli.
sabah uyandım ve baktım ki kojiro hyuga
bir karmadır .
o değil de gerçekten bana benziyor.
karmam bu olmuştur.

hep merak ederdim kim bu kojiro hyuga diye meğer tusubasanın tokmakçısıymış neyse öğrenmiş olduk.

karmamı buralara getirmekte emeği geçen seri eksicilere teşekkürü bir borç biliyorum.
şu anki karmam. acayip güzel.
Karmaların en koniçivası.
Nihilist' ten iyi olan karma. Çünkü nihilist ne bilmiyorum. Ne olduğunu bilmediğim bir karmadan kurtuldum sonunda.
ilginç bir karma sıfatı. Bu adam hırslıydı, bencildi ama iyi bir futbolcuydu hatta tsubasa'dan iyiydi neredeyse. Bu kadar eski puana denk gelmesi talihsizlik gibi.
Tsubasa'dan daha iyi futbolcudur.
Eksi osbircilerin karma sıfatı.
şut gücünü geliştirmek için denizin içinde şut çekiyordu. adam aşmış bir karakterdi.
Aylardır çıkamadığım uludağ sendromu.

(bkz: nereye sıçacağız)
karmada şu sıfatı kim belirlediyse saçmalamış..zira hyuga birçoklarının çocukluk efsanesidir,yedirmeyiz kendisini..olumsuz anlam yüklemek ne demek lan bu reyize,ılık mısınız?
Çok severim kendisini. Tsubasanın azılı düşmanıyken aynı takıma girerler sonradan. Şutları bomba gibidir. Hatta bir keresinde attığı şutun kale direğine gelmesiyle top patlamıştır. Ve bir diğerinde de attığı topla duvarı delmiştir. Ekstradan kolunu katladığı tişörtüyle de çok seksidir.
yeni ünvanım ama havalı.
bana layık görülen karma. memnun oldum.
Hep kojiro kalmak isterim. Belki +30 larda tsubasa vardır ama yine de kojiro iyidir. Kaplan sutuuu.
Adamın dibidir. Acilen bu adamın daşşaklarının heykelinin dikilmesi lazım.
sivaslıdır.
yazarlığımın eski dönemlerinde bir ara sahip olduğum karma değeri. idare eder.
itiraf edelim tsubasadan daha karizma bir karakterdi.

zaten nerede böyle serseri, it kopuk var,

hep sizin benim gibi efendi adamlardan daha çok ilgi uyandırıyor.
Bir türlü çıkıp veya inemediğim karma.
topun kaleden orta sahaya gitmesinin bir bölüm sürdüğü (yaklaşık 20 dk) fantastik şutlarla gol atılan "tusubasa" çizgi filminde, tusubasa'nın en büyük rakibi olan hayali futbolcu.
meiwa' nın kaptanıdır. ken wakashimazu ve takeshi sawada ile takımın kilit isimlerindendir.
tsubasa'nin ezeli ve ebedi rakibi. yagiz bi delikanli.