bugün

yapmacıklık konusunda rekorlar kırabilecek vakit kaybı dizi.
Evlilik sezonunun bitmesiyle patlak veren yeni evlenmis cift dizilerinden bir tanesidir.
oy oy oy hakan i iyi tokatladi kaynana.

pezevenk hak etti pic ya.
DiZiDEKi BAŞROL OYUNCUSU ESAS KIZ, DiZi SETiNDEKi ÇALIŞMA ŞARTLARINI DiLE GETiRDiĞi TWiTi YÜZÜNDEN DiZiDEN ÇIKARILMIŞ.
ELEŞTiRMEK SUÇ BU ÜLKEDE. DERDiNi ANLATMAK YASAK.
SONRASI MALUM.

HA O KADAR PARA KAZANIYORLAR HALA NEYiNi ELEŞTiRiYOR DiYENE DE HAK VERiYORUM BiR NEBZE.
SENiN BENiM YILLARCA KAZANAMADIĞIMIZ PARALARI 10 BÖLÜMDE KAZANIYORLAR BUNLAR. AMA BU NE OLURSA OLSUN iŞTEN ÇIKARILMAYI GEREKTiRMEZ.
izlenmez dizi.

sevmiyorum boyle guzel elenceli başlayip boka saran şeyleri.
Klasik Fox dizisi. Evdeki yaşlı bayanların gözyaşı rezervlerini tüketti allahsız.
selen sevyen in diziden ayrilmasindan sonra ismiyle celiskiye dusmustur. bir bolum tutulan yastan sonra diziye katilan psikiyatris doktor rolunde cucu karekteriyle durul bazan ve gunes kizimizin eklenmesiyle neseli olmaya baslamis hatta yine cucu sayesinde komedi tarafida olusmus dizidir. izlenebilirligine gelince ancak butun ailece televizyon basinda oturusaniz ole seyredilir, ne sis yansin ne de et misali.
Kurtlar vadisi izlemek istemeyen bayanların tercihi olan dizi..
Reklamsız devam etmektedir. Soluksuz izliyoruz. *

Ek: reklam geldi. Çişimizi yaptık.
siz bok atanlara bakmayın.

son 5-6 haftadır rayting listelerinde ilk iki de.

hatta senelerden sonra kurtlar vadisi dizisini de geçen tek dizi omluştur.

sıcak bir aile dizisi.
senaristi için (bkz: nuray uslu)
foxun o hayat benimden sonraki en iyi dizisi. karagülle bu dizi nasıl aynı kanalda oynar aklı almıyor.

cücükcüğüm pelin, tabiki iyi aile çocuğu tarıkcım, anam babam mukadder, babannem kadar uyuz hiko, ipsiz sapsız ama iyi niyetli amcişko filan tam yemelik dizi. akşam beni de yemeğe çağırsalar ya. ama yeşim salkım gibi soğuk nevaleyi diziye niye almışlar yea. bi de hakanın kazulet manitasını. ana karakteri öldürüp de saçmalamadan devam edebilen çay yanına potlak mısır tadında bir dizi. aynısının bir benzerinden salı gecesine de istiyoruz. uyuzluktan nizama adanmış ruhlar ekip bir izliyorum salı geceleri. küçük ağayla acun mu izleyeyim ameka. mute tuşuna basıp kriminal keys oynarım yeter ki acunla o yerden bitme eks osman para kazanmasın.

son olarak pelincim sen ağlama dayanamam.
izleyiciye hiç bi bok kazandırmadığı gibi zamanını çalan, 1 bölüm izleyip çöpe attığım reyting düşkünü saçma sapan türk dizilerinden sadece birisi.
Bu diziyi fragmanlardan izliyorum bir tane kiz cocugu var felaket tatli bisey ya.
ilginç bir şekilde reytingleri artan bir dizi.
http://haber.rotahaber.co...-hale-getirdi_512946.html
fox tv'nin küçük ağa'sı.
hiç hoşuma gitmeyen samimiyetsiz bir fox dizisi. güzel değil la bu.
artık kötü niyetli olmadıklarına, zaman ve şartların beni olduğu kadar kendilerini de haşırt-ı black board tadında evire çevire ziktiğinden, en az benim kadar dengesiz olduklarına inandığım insanlar. not : kocamın / karımın modüler.
Acayip isimli dizi annem bile izlenmiyor böyle dizi adı mı olur diye.
Kurtları bile devirecek kadar iyidir. seyirci alıştı.

http://haber.rotahaber.co...otobus-mu-var_518811.html
salak saçma bir dizi .
annem yüzünden izlemek zorunda kaldığım sikimsonik dizi.

Dizide ki vıcık vıcık aşıklara fena halde gıcık oluyorum öyle aşk meşk mi olur amk.
türk televizyonlarında yayınlanan ender güzel dizilerden bir tanesi bence. hem de fox'ta yayınlanıyor.
gazanfer ile annesi komik. teyzedeki atasözleri senaristin başarısı; tam eski toprak anadolu kadınını yansıtıyor.
Kesinlikle mükemmel ve takip ettiğim tek dizidir. Geniş bir ailenin yaşamına gerçek bir şekilde değinmişlerdir.
(bkz: kiraz mevsimi) (bkz: aşk yeniden) fox tv'de bol bol yayınlanan ve her gün sürekli yayınlanan sikimsonik dizi.