bugün

müslüman bir kadının, kuran-ı kerim'deki emirleri yerine getirmek için kendini soktuğu utanç verici durum.

burası müslüman sayısı yüksek bir sözlük, bu sebeple bir çoğunuzun annesi, kız kardeşi, karısı ve siz, bu söylemi kuran-ı kerim'e inanarak paylaşıyorsunuz.

ve bir de insanlık onuru var tabi.

ortaçağ ve insanlık.

kazananın en başından belli olduğu bir karşılaşma.

insanlığı kim yenebilir ulan?

kocasından dayak yemeyi meşru gören kadınlar mı?

yürüyün gidin lan işinize.
bunu söyleyen kadının aklını sikeyim ben diye tanımlanası.
kocasına gerçekten itaat etmeyen bir kadının, kurmaması halinde kuran-ı kerim'e karşı gelmesine neden olan cümle.

kuran-ı kerim'in bir harfine karşı çıkan dinden çıkar sevgili müslümanlar, hani hatırlatayım dedim.

kocasına itaat etmeyen her kadın, paşa paşa bu cümleyi kuracak, dayağını yiyecek ya da dinden çıkacak.

islamiyet çok net.

anlatmamız gereken de bu.
-ya ben dememiş miydim bugün de fransız mutfağından bir yemek seç, onu yap...
+haklısın kocacım...
-bu şarap da olmamış...
+bu konuda da haklısın... kocacığım sana itaat etmedim beni dövmelisin..
-zorunlu mu?
+galiba...
-ceylan derisi kırbacım nerdeydi?
+yatağın altında...
-iyi madem sen yatak odasına geç, ben de geliyorum...
+allah kabul etsin kocacığım...
kadın dediğimiz nedir, erkeğinin kadınıdır.
yani demektir ki erkeği için varolan, erkeği ne isterse yapan, erkeğinden hiç bir şey saklamayandır.
itaatsizlik zaten başlı başına hem toplumsal hem ailevi bir suç olduğundan kadın dürüstçe gelip erkeğinden hak ettiği cezayı istemelidir ki aile müessesesi devam edegitsin.
evlilik öyle kolay bir iş/oluş/eylem değildir, olamaz da.
evlilikte en önemli rol kocadayken kadının başıboşluğu asla kabul edilemez. akıllı kadın gelir dayağını yer, gider ağlar ve sonra verir kocasına rahatlar.
aile denilen de böyle yürütülür.
aileliği bilmeyen insanların evlenmesi kadar da aptal bir şey olamaz...
kısaca kadın dediğin böyle olur.
- kocacım sana itaat etmedim beni dövmelisin
+ sana şıklar sunuyorum nurten
- neymiş onlar
+ a beni budaklı meşe odunuynan, b ıslak hortumnan, c 46 numaralı botnan f hepsi
- niye f, d değil
+ böyle cevap vereceğini bildiğim için seni hepsiyle dövücem nurten
- ahhh o gözüme inen bot mu
+ yok henüz değil o sadece bir avans yumruğu
(bkz: sevişirken söylenen sözler)
açık konu tamamen dinin mizaha alet edilmesi ve bu uğurda yapılan yanlış yorumlamadır. kuranımız erkek karısını dövmesini şart koşmaz kadına kocasına gel beni döv diye yalvartmaz. sadece er kişi iyi niyetli düzgün eşine görevlerini getirdiği halde kadın uygun davranmazsa uyarmakla yükümlüdür.uyarı dinlenmediği takdirde dayağa izin verilmiştir. günümüzde dayağın yerini mahkemelerin verdiği boşanma kararı almıştır.
kocası gel dediğinde gelir, git dediğinde gider.
erkeğiyle yan yana yürümez, iki-üç adım geriden takip eder.
bayramlarda kocasının elini öper.

ya da

mazoşist kadındır, aklından zoru veya tuhaf fantezileri vardır.
çılgın kadındır.kocasından dayak yemekten haz duyuyordur.başka bir açıklaması yoktur bu durumun zira böyle bir kadın yer yüzünde yoktur.
kısaca ben psikopatım diyen kadın
'' DÖV BENi KAZIMMM''