bugün

Bakanlık veriyorsa tabiki beni kültür sanat işleri bakanı yapacak. Selam ediyoruz sana koala. Bakan olunca ben her yerde klasik müzik duyacaksınız! Heil musik, bach, wagner... Her ile opera, orkestra olacak. Kemik kadronun üstüne dinleyici kitlesi artacak, bestecilerin eserleri prömiyer edilecek. (bkz: ütopya)
şimdi ben gidiyorum ya, herkes bana benzeyecek... ahsahdhagfahasd... şaka şaka. *

evet sevgili sözlük yazarları, vedalarımdan bıktığınızı biliyorum. haklısınız ama bu umrumda mı? hayır, değil. küfür etmeniz umrumda mı? elbette değil. şimdi size bir veda yazısı yazacağım, az öteye kayın bakayım....

az sonra klarnet calan sarapci koala nicki uludağ sözlük'ün tozlu raflarındaki yerini alacak ve 1 ay sonra bu nicki kimse hatırlamayacak, biliyorum. çünkü, ben hiçbir zaman bu sözlüğün demirbaş yazarlarından biri olmadım. gidişim belki de fark edilmez. 2. vedam olduğu için bu nicki tekrardan alma şansım da yok. dolayısıyla bu nickle göreceğiniz son entry'yi okuyorsunuz. vedam yine uzun bir zaman aldı, çünkü, ayrıldığım ortamlarda geride iz bırakmaktan hoşlanmam. 1 ay içinde binlerce entry'mi sildim, geriye kalan 50-60 entry'mi de sileceğim.

klarnet calan sarapci koala hesabımı açma amacım, sözlükte siyasi troll'lük yapmaktı. başlarda bunu başarsam da, ilerleyen zamanlarda gerçek karakterimi ve fikirlerimi entry'lerim arasına gizlenen cümlelerde saklamayı başaramadım.

burada güzel dostluklar edindim, küfür yedim, küfür ettim, tartıştım, haksızlıklara karşı çıktım, zaman zaman iftiraya uğradım... sarıgül'den para aldığımı, sosyal medya ekibinden sorumlu olduğumu iddia edenler oldu, buraya sevgili yapmak için geldiğimi söyleyenler oldu, nickimi bedavaya vereceğimi söylememe rağmen ( ki sonra bundan vazgeçtim ) nickimi satışa sunduğumu söyleyenler oldu. bunların hepsine mabadımla hunharca gülerken, porto şarabımdan bir yudum içip eski kaşarımdan bir çatal almayı da ihmal etmiyorum...

sözlüğe bu hesabımla girdiğim 1 yıl, uludağ sözlük'te geçirdiğim en aktif dönemdi. bu 1 yıl içinde hayatımda büyük boşluklar vardı, o boşlukları yavaş yavaş doldurmaya başlayınca, burası da kalitesini fazlasıyla yitirince uludağ sözlük'te zaman geçirmekten hoşlanmamaya başladım. sözlükte her zaman haklının yanındaysanız, belirli bir kesime laf atmadan fikirlerinizi savunuyorsanız, kimseyi memnun edemezsiniz, kaypaklıkla, döneklikle, oportünistlikle suçlanırsınız. bu yüzden sözlükte en çok eleştirilen, en çok hakaret edilen, en çok iftiraya uğrayan yazarlardan biri oldum, sorun değil. onlara adem-i riayet etmeyen ve beni anlayan arkadaşlarımın çoğunlukta olması beni fazlasıyla memnun etti. onları çok sevdiğimi söyledikten sonra şarap kadehimi kafama dikip şarabımı tazeliyorum.

uzun uzun açıklama yapıp kendimi sözlük için ve yazarlar için önemli biriymiş gibi göstermek istemiyorum, tüm arkadaşlarımı seviyorum. hepinize en içten şarapçı selamlarımı sunarken, bir sigara yakıp sizlere veda ediyorum. kendinize dikkat edin. öptüm yanaklarınızdan...

vedamı da kendime uygun bir şekilde, güzel bir rembetikoyla yapmak istiyorum. * * * * * * * * * * * *

http://www.youtube.com/watch?v=khZhImy-F8U

Not: bu arada arkamda atıp tutan bir yazar var. Beni tanıyan çoğu yazar bilir ama yine de söyleyeyim: benim Türk ve Atatürkçü bir yazar olduğumu herkes bilsin. Birileri hakkımda saçmalarsa ve dostlarım beni savunmazsa onlara hakkımı helal etmem.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/688677/+
(bkz: bye)
Lan ayıptır adamı uğurlasanıza.
Dur bi su dökeyim ardından.

Uğurlar olsun.
(bkz: #25224061)

Not: ben türküm arkadaşlar ve bununla gurur duyuyorum. bunu beni tanıyan herkes bilir. Arkamdan konuşulan saçmalıklara itibar etmeyiniz. Evet, şimdi Sözlükten bu iftiracilar yüzünden soğuduğumu hatırladım. Gittiğim için pişman değilim. Moderasyona ve zall'a selamlar. Böyle yapmaya devam edin bakalım. Bu adam ( kanayan kanatlarla geldim ) bana özel mesajla küfür etti ve silik yemedi. şimdi de iftira atıyor. Adaletsizsiniz. bu adaletsizlikler yüzünden Bir daha bu Sözlükte olmayacağım ve birçok arkadaşım da olmayacak. Görüşürüz. Size trollerle, ergenlerle mutluluklar dilerim.

http://galeri.uludagsozlu...lan-sarapci-koala-688677/

Not: o malum entry silinmiş.
niye kimse uğurlamıyor lan bu adamı? terbiyesiz puştlar.

güle güle hocam, sağlıcakla kal.
hem türk hem atatürkçü yazar görsel
bir iki kelam etmişliğimiz var, hatırlamaz belki ama güzel fikirli güzel bir "adam"dır.

yolu açık olsun diyelim..
Başlıklarını inceledigimde keşke gitmese dedigim yazar. Güle güle !
defolup gidecek olan yazar.nefret ederim kendisinden.
sözlükten ayrılışına üzüldüğüm yazar her ne kadar kendiye herhangi bir sohbetim olmasada yakından takip ettiğim yazardır. kendisi.
git bi daha dönme yazarı.

lazım değil senin gibiler yani.
silik yemiştir, hak etmiştir.
silik yemiştir değil kendini sildirmiştir. arkasından sallamak kolayınıza gelmesin...
"4 defa bırakıp, 5 kez geri dönerek" süleyman demirel siyasette ne ise, sözlükte de klarnet calan sarapci koala o'dur.
tekrar sözlüğe dönmüş yazar.

hoş gelmiş.

eksikliği üzüyordu , geri dönüşü sevindirdi.
Koala ya şarap içirirsen olacağı bu.
eleman şaftı dağıtır tabi tutar klarnet çalar.
devir para çalma devri klarnet nedir la.

Gönlüm aramaz böyle ayyaş koala yı.
dindar nesil ariyoz biz.
Neredesın la...

Insanın senin gibi düşmanı olsun. Gerzekler ile uğraşıyorum.
nişanlı olmasına rağmen başka kadınlarla flört edebilen biri.

şerefi masaya yatırılıp tartışılmaya dahi değmeyecek derecede az.
koala ya şarap içirip eline de klarnet verirseniz böyle olur.
uzun yazmıyordu yazmaya başlamış yazardır, hoş gelmiş .
donuza ekledim derken takibe alan yazar. ekleme donuza ne yaparım sensiz sözlüğü denileceğini sanan aklı evvel yazardır. donuza ekleyeceğini bilmezden önce rastlamadığım yazardır.
sözlüğe yeni katılmış olduğum zamanlarda kavgalı olduğum şahsiyet, nick altıma sövüp sonra silerdi yazık.
milleti donuza ekleye ekleye sözlükte tek başına kalacak yazar kişisidir. kendinden olmayan görüşlere tahammülü yoktur. bir insan donuza eklediğini niye duyurur? biz de ekliyoruz hiç reklam yapıyor muyuz.
daha düne kadar "1 yıl boyunca yazmayacağım" diyen riyakar. sanırım alevi, alevilerde bu işgüzarlık çok olur genelde.
Adam gibi adam olan yazardır. Beni görüyor musun lan? Hahahasiktir. Evet.