bugün

Şu an Beyaz TV'de yayınlanan komedi filmi, daha önce izlediğim de güldüğüm noktalar çoktu ve beğenmiştim.
31'ci tayfadan bir yazar. eline kuvvet koçero. *
işsizliğim, çirkefliğim, aranmalarım ve önyargılarım sonucunda dövüş çıkarttığım bilgili, kültürlü bir yazardır. Seviyeli kavga etme fırsatı verdiğinden dolayı ve davarlığımı görmezden gelip barış çubuğumdan iki fırt çektiği için teşekkürlerimi sunduğum yazar. Gethiyır saygı ve selamlarını sundu.

Edit : pisliklerim imha edilmiştir.
görsel

Kendisine barış çubuğu uzattığım yazar.
(bkz: annesine tecavüz eden babasını öldüren onur/#40708929)

pırıl pırıl bir troll. ama bayburt gibi ya da bilecik gibi. var ama varlığının ne kimseye bir faydası var ne de kimsenin umurunda. ama var.

imlaya biraz daha çalışmalısın aslan parçası.

ekleme : başlığı da sol frame denen herzeye çıkmıyor. ilginç.
On numara beş yıldız filmdi.
yaklaşık 230 gün aradan sonra gelmiştir.

o deil başlık sayısı entriden nası fazla oluyor,

hâlâ çözemedim.

iyi yazmalar efenim.
robert downey jr.'i yeniden dirilten, michelle monaghan'ı da parlatan filmdir.
Net bir şekilde arşivlik filmlerdendir.

Hak ettiği değeri görmeyen filmlerden biri daha.
Eğlenceli başlıklar açıp daha da iyisi başlığın ilk entrysi'ni de eğlenceli ifadelerle girebilen yazar. Genelde ilk entrylerde bir sıkıntısı var Uludağ yazarlarının.

Çok cıvıtmadan kendini geliştirmesi ve bol bol gülümsetmesi dileğiyle.
aksiyonla komedinin harika harmanlandığı, eğlencelik film. ısrarla tavsiye edilir. downey taş gibidir her zamanki gibi.*
şu an moviesmart action'da berbat ötesi, sefil bir dublajla yayınlanan film. daha önce izlemedim nedir nasıldır bilmem ama dublaj o kadar rezalet ki ibret almak için yada dublaj nasıl yapılmamalı bunu öğrenmek için şu an açıp izlenmeli. sinemayla ilgili herkesi bu etkinliğe davet ediyorum. robert downey jr da 2005'te ne kötü oyuncuymuş mk. film şu an harbi harbi ibretlik arkadaşlar.
bazı sahnelere resmen yarıldığım, robert downey jr ın her zamanki gibi aştığı bir performans sergilediği güzel film. kızın harry nin dışında herkesle yatıp, bir tek bahtsız harrye vermemesi sinirimi bozdu.

val kilmerle öpüştüğü görsel
testislerine elektrik verildiği görsel
kızın göğsünden böceği almaya çalıştığı görsel
görsel
kızı yatağından kovduğu sahne görsel efsanedir.
asil yazar.
sözlükte görünce izlediğim ve şu ana kadar nasıl olmuşta duymamışım dediğim şahane film.

bazı yerlerde kahkaha attırıyor resmen.

--spoiler--
sanırım en çok beğenilen sahne de rus ruletinde ilk atışın dolu gelmesi ve ardından Robert downey'in şaşkın bakışı.
--spoiler--
bi bok anlamayıp hayvan gibi güldüğüm, hollywood klişelerini eleştiren güzel film. Anlamak için kasmamak lazım.
Nimetlerinden faydalanıcan hikmetini sorgulamayacan yoksa kafayı sıyırırsın.
(bkz: miss kiss kiss bang)
mükemmel diyalogların geçtiği izlenesi film.

ayrıca harry'nin banyodaki cesedi görünce verdiği tepki mükemmel.
--spoiler--
filmdeki farkettiğim mantık hatası ise ilk kez birisini (c-note reyiz) vurduğunda ağlamaklı olacak kadar naif bir adamın daha sonra bir cesedin eline tutunarak sarktığı yoldan inanılmaz atışlar yapıp kötü adamları bir bir vurması. o anda herhalde dedim izleyiciyi de kandırdılar bu herif gerçekten dedektif.
--spoiler--
izlediğim sırada kendi kendime kahkahalar atmama neden olmuş filmdir, güzeldir çok beğendim ben.
yine izlenen yine güldüren süper komedi.** en iyi 100 film içindedir benim için, val kilmer manyağıyız zaten de robert downey de acayip hoştur bu filmde.
geyik aksiyon adında yeni bir tür oluşturan film.
fevkalade güzel bir high contrast parçası.
shane black'ın yönetmenliğini yaptığı 2005 yapımı komedi türündeki film.
filmin adı divxplanet çevirisinde "öpüşe öpüş, ateşe ateş" olarak çevrilmiştir. önlerinde saygıyla eğiliyorum.
Robert Downey Jr 90 dakika sakız çiğnese oturur seyrederim dediğimde "o kadar da abartma" diyen arkadaşlarıma "aha da size kapak olsun" diyebilmemi sağlayan film