bugün

matbaa baski kitap ile karsilastirildiginda, bu cihazda okuma hizi yuzde 20 civarinda artiyor. (bkz: orani tamamen g tten atmak). otobuste kitap okumayi seven artist icin bir guzelligi ise, bunu tek elle tutabiliyor olusunuz. cok abartmayin.
(bkz: #19474324)
alternatif bir ingilizce-türkçe sözlük için

http://tunctasbas.blogspo...ilizce-turkce-sozluk.html

beni sayfayla uğraştırmayın direk link verin diyenler için

https://disk.yandex.com.t...dbCqW6iskSz5kBYq/jGr6E%3D
(bkz: #21916579)
amazon üzerinden zimbabwe, uganda, liberya, gabon ve benin gibi ülkelere bile satış ve market desteği sunulurken, amazon kullanarak türkiye'den satın almanın mümkün olmadığı e-okuyucu.

150'den fazla ülkeye destek sunuyorlarmış. biz yokuz aralarında.
(bkz: #24995999)
(bkz: #25027461)
(bkz: e kitap/#26620983)
ikinci elini araştırıyorum paperwhite2 için. Satmak isteyen arkadaşlar varsa talibim.
bilgisayardan sonraki en güzel icad. neden mi?

1- bu alet hafızasına attığınız her türlü kitabı okumanıza yarar.
2- bu aletin kendi wifi bağlantısı vardır. kitapları ister bununla indirir, ister bilgisayardan atarsınız.
3- bu alet yalnızca sayfa çevirirken, yani ekrandaki görüntü değişirken enerji harcar. bu da pilinin sittin sene gitmesini sağlar.
4- ölümüne hafiftir, oldukça küçüktür; dilediğiniz gibi taşıyabilirsiniz.
bugün itibariyle sahip olduğum, mesleki kitapları okumak için aldığım alet. 1000 sayfalık, oldukça büyük kitapların pdflerini calibre ile mobiye/epuba çevirince rezillik oldu. oysa hiç gerek yokmuş, direkt kitabı pdf olarak okuyabiliyormuşuz. tek yapmamız gereken kitabın formatını "convert" etmeden, boyutunu kindlea uygun hale getirmekmiş. çok güzel oldu, aptal istanbul trafiğinde tarifsiz katkısı olacak bana.
akıllı telefonlar varken kullananları anlamadığım alet.
(#27631544)kindle ekrani ışık yaymiyor. Saman kagidi gibi gozuktugu icin de goz yormuyor. Akilli telefonlarin ekrani isik yaydigi icin goz yoruyor ve bas agrisi yapiyor. Akilli telefon sarji 1 gun giderken, kindle in sarji bir ay kadar gidebiliyor. Yani çok farki var.
artık n11.com'da da satışına başlanmıştır.
https://www.facebook.com/...8/973600232683864/?type=1
(bkz: e kitap/#29262568)
Kitap sayfasından hiç bir farkı bulunmayan cihazları üreten firmadır. Kitap okumayi seviyorsaniz almanizi tavsiye ederim.
Benim gözümde yüz yılın icatları arasında yer alacaktır. kullanan yazarlar için epub pdf paylaşımlarını seve seve yaparım.
yanında bir sürü kitap taşıma fikri güzel olsa da sayfaları çevirme zevkini veremediği için sevmediğimdir.
E ink teknolojisi kullanan ebook readerlardan ve gözü gerçekten yormuyor. Tek eksisi pdf formatını değiştirip büyütememen.
paperwhite 3 serisini kullandigim e okuyucu. guzel scan ve edit ile her turlu formati sikinti cekmeden okuyabilirsiniz. (yine de en iyisi kendi formati ) eger benim gibi altini cizip not alarak okumayi seviyorsaniz biraz sikintili tabi. yine de roman tarzi kitaplari okumak icin bire bir. eger amazon store dan kitap alirsaniz kim hangi cumle/paragraglarin altini cizmis, kim neyi okumus gorebilirsiniz. gece karanliginda, gunes isiginda veya gunduz sikintisiz okuma yapabilirsiniz.

aslinda, bi'sekilde kitap okuyun da nasil ve nereden okursaniz okuyun...

sorunuz, kaynak probleminiz olursa bi' mesaj uzaginizdayim.
paperwhite serisiyle gönülleri fetheden, yeni nesil kitap okuma cihazı. türkiye'deki kitapçılardan alınan kitapları da alete yüklemek mümkün, zira biraz geek'lik gerektiriyor.
paperwhite serisiyle gönülleri fetheden, amazon icadı e-kitap okuyucu. türkiye'deki kitapçılardan alınan kitapları da yüklemek mümkün, zira biraz geek'lik gerektiriyor. metrolarda zaman zaman insanların elinde görünmeye başlaması ya memlekette ingilizce kitap okuyan insan sayısını ya da geek sayısının arttığını gösteriyor.
parasına değmeyecek cihazdır. kısa bir araştırmayla aynı fiyata tablet alınabilir. ben telefon,pc,tablet ayırt etmeksizin herşeyden okuyorum zaten. Kindlem eksik kalabilir.
olağanüstü kullanışlı ve de faydalı ve üstelik şarj sorunu neredeyse hiç yoktur. ama bir de kitaplarin verdigi o kokuyu da verebilseydi ne ala olurdu be!