bugün

insan yalnızca hayalindeki kendisinin hayatını yaşamak ister.
Kendi hayatımı. Daha yaşayamadık çünkü.
kesinlikle kendi hayatımı yasamak isterdim.
sezar ya da iskender gibi, tarihi adamların hayatını. dünyada büyük izler bırakmak eminim herşeyden güzeldir
Kendi hayatımızı adam akıllı yaşadık da başkasınınki mi kaldı. Diye cevaplayacağım soru cümlesi.
Charles bukowski kafasını yaşamak isterdim.
Hayatını değil ama kafasını yaşamak istediğim kişi walter bishop.
Bir Çingenenin... Dert yok, tasa yok, gelecekle ilgili herhangi bir kaygı yok. Mis gibi.
Dan bilzerian olabilir ya niye olmasin sozluk.
Adolf Hitler.

Ateş seni çağırıyor YahudiKing.
alex de souza.
Aksiyon filmlerindekilerin.
O kadar da düşmedik..
insan inandığı gibi yaşamazsa yaşadığı gibi inanmaya başlar birde bakmışsın ki başkası oluvermiş.
''kendi hayatımı'' yazanlara ayrı bir gülüyorum.birbirimizi kandırmayalım şimdi zengin bir ailenin çocuğu bartu ya da pelinsu olmak hanginiz istemezsiniz ? hepinizin mi mükemmel hayatı var ? sonuçta bir kere yaşayacağız şu koduğumun dünyasında onda da rahat yaşamak istemiyor musunuz ?
bana kalırsa acı çekmekten zevk aldığım için dünyadaki en hüzünlü ses olan eddie vedder'ın hayatını yaşamak isterdim.
Hitlerin o dramatik hayatını yaşamak isterdim bana inanan sadık arkadaşlarımın olması da ayrıca güzel olurdu.
Andolsun ki yine şu yaşadığım hayatı.
Kendi Hayatımı yaşamak isterdim. işte yaşıyoruz çok şükür.

Özenti olmayı marifet sanıyor bizim ahali. Ne olursaniz olun Kendiniz olun arkadaşlar. Allah sizi şerefli varlık olarak yarattı. Siz ondan, bundan, şundan daha değersiz değilsiniz.

Allah arkamızdan "ne güzel insandı" dedirtecek işler yapmayı nasip etsin. işte örnek insan modeli bu olmalıdır.
emile michel cioran.
Peygamberimizin yaninda yaşayan sahabinin hayatını yaşamak isterim..
Soyadım koç ya da sabancı olsun yeter.
Bir psikolojik rahatsızlıktır.
şansım olsa yine kendi hayatımı seçerdim.
tabii ki kendi hayatımı....
Kendi hayatımızı ağiz tadiyla yaşayabilsek yeter de onu da yasayamıyoruz.