bugün

Bana göre dizideki en iyi karakter, barzo falan ama adam hakkını veriyor.
Hayallerimin erkeki.robb starkda iyiydi ama khal reyiz kalbimde.
görsel
koskoca adamı ne cengaverler yıkamadı da bir kaç mikrop yıktı.
Khalessiye kaydı diye çok kızmışım. Kendisinden özür dilerim. Şimdi ejderhaların anasını sikmeyen dizide kalmıyor. Adammişsin meğer khal başgan
Biraz hayvani ve vahşi olmasına karşın sevdi mi tam seven, kadını için ölümü göze alan cengaver. hey gidii erken kaydırdı o cadı senın ayagını. ama hala kalbımızdesın khal drogo/jason.
adam gibi adamdı vesselam allah mekanını cennet eylesin.
Tam bir türk'tür bu adam.
En büyük savaşları kazan düşmanları öldür , azcık bir darbeyle bir tarafın uf olsun da ordan öl.
Reva mı lan ?
güneşim ayim vb balim fln işte khaleesi küskülleme ustası karizmatik herif kaslarını sadece sex'e borcluymus öyle dedi arthur dayne ile kapışmasında kim alır çok merak ederdim rhaegar gibi kılıç ustası harrenhal şampiyonu roberte öldüyse belli mi olur khal felan alır izlemek lazım gerçi jaymenin zırhi o kadar sağlamken bile sadece safak kılıcını sırtında taşımak zırhini delmişti bizim cibildak khalin işi zor.
(bkz: Jason momoa)
Ya yok artık herkesi diriltecekler şimdi başka işleri yok çünkü, ayrıca got kuzeyi ile got güneyi arasındaki coğrafik farkı bilmeyen de bir zahmet izlemesin. Birileri duvarın taaa en ötesinde, diğerleri uçsuz bucaksız güneyde.

Kış oraya kadar inene kadar drago toprak olur, çükü düşer.

Tamam şimdi ak gezenleri mantıklı buluyorum, kışın güneye kadar ineceğini mantıksız buluyorum o da benim got fanlığım size ne!

Resmen got coğrafya bilgisi sıfır ya resmen rizillik.

Lütfen westerosa hakim olmayan benimle muhatap olmasın.

görsel

Arkadaşlar bakın size bir sır vereyim, bu white walkers kış gelince mi sahalara iniyor yoksa onlar sahalara indiği için mi kış geliyor bilmiyoruz. Kimse bilmiyor.
daşşaklı adamdı. nur içinde yatsın.
demirden atlarla yabancı sulara inemeden kavga ettiği kisinin dilini kopardigi halde artistlik olsun diye onun kilicina kendini yaslayarak göğsünü çizdirdikten sonra iltihap kapıp yataklara düştü. Büyüler yapıldı geri gelecek diye geldi ama sadece nefes almak suretiyle geldi. Khalesi de aman güneşim ayım yıldızlarım haydi öbüs tarafta beni bekle orda görüşürüz dedi boğdu onu. Son anları böyledir kendisinin.
görsel

Adam budur...
O bakış,gülüş,o dudakları, kaslar,boy...
Off of
görsel
Mala vuran duvar işçisi bir abimiz. Masondur.
Sinek ısırığına ölen hayvanımsı canlı.
Mitinglerinde alanlara sigilmazdi buyuk liderdi mekani cennet olsun.
Rahmetli türk başbuğu.
ölmeden önce yaşayacağını yaşadı ...
o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler.
atların içmediği zehirli sulardan, tahta atlarla geçip sevdiceğini yedi krallığa kraliçe yapmaya and içmiş adam gibi adam.

lakin yine sevdiceğinin mallığına öldü orası ayrı.

khal drogo ve khaleesi 7 krallığın ve özgür toprakların en güçlü çifti.
Çok boktan bi şekilde öldü aq. Bu adam iki kolu iki eli kesilip, on yerinden sislenerek, köpeklerin önüne atılıp geri kalan kısmı da yakılması gerekiyordu. O tarz Ölüm hiç yakışmadı ona.
tecavüzcü barbar.