bugün

islamcıların gavat ve geniş olmasına büyük bir örnek.
" hangi zihniyete sahip insan bunu söyleyebilir? ancak vatanını sevmeyen, onuru kalmayan, ahlakı satılık bir alçağın ağzından çıkar bu sözler." kardeş islamcılığın tanımını yapmışsın tebrik ederim.

(bkz: islamcı)
kadir mısroğluna laf atanların çoğu yunan topraklarında tatil yapıyor, hadi basın gidin lennnnnnnn.
Yunan anamızı bacımızı s2seydi de şeyhler de bizi rahatça domaltsaydı diye düşünen kişi beyanı.
bunu diyen varsa ancak vatan haini bir orospu çocuğu olabilir.
Bunu diyen kişinin kesinlikle türk olduğundan şüpheli olurum ki olamaz da zaten.
Yıllar önce türkiye yunanistan maçı 4-1 türkiye'nin galibiyeti ile sonuçlanmıştı. Yunanistan kazanır diye kupon yapan dayımı unutamam, masaya vurup üç kere keşke yunan galip gelseydi diyordu.
bu suç değil.

gülşen'in açıklaması suç.
Muhalif IQ yoksunlarınin sözün ilk kısmını söylemeyerek ikiyüzlülük yapması tam bir piç oldukları içindir. Öyleyse biz yazalım: " kamalin bu ülkeye yaptıklarını Yunan kazansaydı yunanlar yapacaktı ee ne anlamı kaldı bizim savaşı kazanmanızı. Böyle kazanacağına yunanın sana yapacağını kendi elimizle yapacağımıza keşke Yunan galip gelseydi." Şeklinde olan sözdür. Üstad doğru söylemiş her zaman olduğu gibi ama bu ataputculara laf anlatılmaz. işbu entry üstteki yavşağa ithafen yazılmıştır.
Edit: kadir mısıroğlu un sözleri buna benzerdi tam aynı olmayabilir ama bu anlamdaydı. YouTube da var izleyin bunlar çarpıtıyor.
Şurada yazılan zulümlerden pek memnun olan yobaz itin hayıflanmasıdır.

https://www.sozcu.com.tr/...z-ozdil/gulsen-4-7331206/
memleketi işgal edecek yunanın amına koyarım.
ben Mustafa Kemal Atatürk'ün torunuyum.
görüyorum doktorlar mühendisler yabancı dil bilmedikleri halde ülkeyi terk ediyorlar.
onları eleştirmiyorum, adamlar belki mutlu değil, olabilir.
herifler yabancı dil öğrenip gidiyorlar. ben senelerdir ana dilim gibi ingilizce biliyorum.
gitmeyeceğim bu ülkeden, Mustafa Kemal Atatürk gitmiş mi ki ben gideyim?
bu ülke benim mabedim, burda doğdum, burda öleceğim.
o yüzden Yunan'a benim fotografımı gösterin, diyin ki Mustafa Kemal ölmedi. aha Uludağ sözlükte entry yazıyor.
bir fesli maymunun sözleridir.
hem öyle dersen hem şöyle dersen tabi ki seni alıp bakırköy akıl hastanesine kapatırlar.
görsel
Yok öyle dememiş de bele demiş.

Başka örnek mi bulamamış amın oğlu.

Bunu demek Kansızlık, soysuzluktur aq.
Arkadaşlar az önce oynadığım oyunda iki kere galip geldi. Bir daha bu bahsi açmazsanız sevinirim. Çok sinirliyim
önce düşünüp sonra söylenemsi makbul sözdür. zire çerkez ethem'de öyle diyordu sonra vatanım da vatanım diye sayıklaya sayıklaya gitti.
(bkz: atatürk ü sevmeyen orospu çocukları)
HAKKIMI HELAL ETMiYORUM KADiR MISIROĞLU....
ben bu sözü söyleyene bir şey demiyorum aslında, o kişi kendinin ne olduğunu hiç saklamadı. benim bir şey söyleyeceğim kitle aslında öyle demek istemedi vs. diyerek bu sözü savunmaya çalışanlar, aklamaya gayret gösterenler.
9 Eylül arifesinde aklıma gelmiş söz. Senin için biriktirdiğim küfürleri cehennemde suratına söyleyeceğim fesli Kadir.

Not: Aynı katta yanacağımızı sanmıyorum gerçi. Zira, islâm'a göre münafıklar daha alt katlarda yanar.
= hepimiz ermeniyiz diyen çapulcular.
Fark yok.
yunan galip gelen bir şey değildir ki. evd.
iç güçler dedikleri bu zaar.
Haince, kindar bir söylemdir.

görsel
Kadir Katıroğlu denilen kansızın anırtılarından biridir. Siyasal islamcı vatansız itlerin söylediği pislik, saçma sapan laflardan birisidir. Herkes kendi karakterine yakışanı yapar.