bugün

genelde mesajlar, hmm ok, tamam, bb, kib, vs türü ile biten ve bitmek tükenmek bilmeyen tripleri ile son bir kaç sene damgasını vurmuş kızımsı bir cinsiyet.
v yerine w yazan türk kızına verilen isimdir.
Erkeklerin asla ulasamayacagi kaf dagindaki prensestir aslinda. erisemedikleri icin kezban demis bizim kamiller.
Kezbanistanda yaşayan kıllı, bıyıklı vatandaşlarına verilen isim.
kendilerini kaf dağındaki prenses zannedecek kadar burnu havada, kültürsüz, benden daha kıllı olan; sakalı, favorisi, bıyığı, kol ve bacak kılları olsun, giyinmesini bilmeyen, oturmasını kalkmasını bilmeyen, modern yaşam tarzından bir haber, bütün erkeklerin ona yavşadığını aslında öyle bir şey olmadığını da adı gibi bilen, dünyadaki tek vajina kendisinde var zanneden, siktimin sıfatına badana yapıp anca öyle sokağa çıkabilen, yüzünden bir tane sivilce çıkınca 1 hafta boyunca ağlayan, vajinasının rengini çamaşır suyuyla açmaya kalkan, justin bieber konserinde götünü başını yırtan, konser biletine 500 lira verip buluşmalarda cüzdanının dibini kurcuklayan bir kaf dağı prensesidir.
gerçek bir karakterdir. kadınlar, erkekler kendileriyle iletişim kuramayınca onların ' kezban ' sıfatını kullandığını sanıyor. alakası yok. açıklayalım.
kezbanın sadece cinsel bir gönderme olduğu söylenemez. kezban, kontrolün sürekli kendisinde olmasını isteyen, kendisine saat sormak için yaklaşan erkekten bile paranoyaklığı sebebiyle huylanan, insanlarla iletişimlerinde egosu sebebiyle sık sık yoran, yorulan, ortalığı karıştırmaktan haz alan kadındır. yorucu ve sıkıcıdır.
Bi haber yazacak yere bir haber yazip bize kultursuz diyenleri okuyunca kezbanligimi itiraf ediyorum. cok sukur ki kezbanim allahtan sizin kadar cahil olmamisim. allah akil fikir versin, ac bir sozluk de kelime ogren!
Bi haber yazacak yere bir haber yazip bize kultursuz diyenleri okuyunca kezbanligimi itiraf ediyorum. cok sukur ki kezbanim allahtan sizin kadar cahil olmamisim. allah akil fikir versin, ac bir sozluk de kelime ogren!
her kızın hayatında bir süre mensubu olduğu evredir.
o çizgili gaffur pijaması gibi olan pantolonları taytları ve de badileri giyen kızlarımızdır.
anneleri rus kızı olan gençlerimizin önüne gelen kıza taktığı isim. tamam tam "kezban" diye yakıştırma yapılabilecek bir sürü kız var evet, ama her vermeyen kıza "kezban" yakıştırması yapmak da en ağır dingilliktir. her şeyin olduğu gibi bu tabirin de bokunu çıkardık ülkece.
namuslu kıza takılan kulptur.
http://fbcdn-sphotos-h-a....23006788_1105687618_n.jpg
kezban kız tiplemesi : arkadaşımın aylarca konuştuğu vıcık vıcık aşk kokan mesajlardan sonra kıza açıldığında kızın ben kimseyi sevemem ki ben herkese aynı şekilde davranıyorum sen beni yanlış anladın demesi.
(bkz: no kezban no cry)
nesilden nesile aktarılan amansız bir kültür ve gen hatalarıdır keşke soyu tükense dediğim varlıklara kezban denir.
kezbanlık türk kızına yapıştırılmış bir yafta değildir bu algı yanlış toplumda var bu tipler kendisi bir üniversite öğrencisi olan kezboşumuza maalesef aşık olmuştum açıldığımda cevap net ve klişeydi ben seni arkadaş olarak görüyorum eğer beni yakışıklı bulmuyorsan veya yanına yakışmadığımı düşünüyorsan açıkça söyle dedim ardından gelen cevap daha da enteresandı aslında fena değilsin ama senle anca yazın takılırız okula gidince ayrı gayrı olmaz dedi bende üstelemedim ee tabi kezboşumuz durur mu hiç 2 hafta sonra gitti kendine yaşadığımız yerden sevgili buldu sonrada gitti okuluna olan bana oldu şimdi diyeceksiniz ki kimse kimseyi sevmeye mecbur değil istemezse istemez diye ama bunu net bir şekilde söyler aklınca kalbimi kırmayacak diye saçma sapan konuşup riyakar tavırlar sergilemesi normal mi ?
kadınlar için kamil neyse, erkekler için de kezban odur. Aradaki fark birinin beyin aksamında ,diğerinin motor aksamındaki arızadır. Arızada öyle kolay giderilecek türden değildir.
12 Mayıs'ta şirin gözükmek için çiçek aldığı annesine kalan 364 gün bağırıp çağıran kaşara kezban denir.
belli bir birikime sahip olmadığı halde büyük büyük laflar eden, kendini özel ve farklı zanneden kadınlara denir.

ama internet sözlüklerinde ki angutuslar tarafından, kadın düşmanlığının yansıması olarak babet giyen, tayt giyen... nefes alan her dişiye kullanılır.
kezban tabiri canlı canlı adını feriha koydum dizisindeki feriha ya denir. hatta denmez kesinlike kezbanlık akımını o karakter başlatmıştır.
Genellikle kimliğinin ad hanesinde kezban yazan kişilere denir.
Format atılması gereken, program ayarları bozulmuş kişilere denir. Böylelerine Türkiye de kızlara kezban, erkeklere Şaban, Almanya daki erkeklerine ise Hans denir.
şimdi efendim bence kezban insanın kendine yakışanı giymesidir. meselaa bir hanım kızımız giyse mini eteğini, sürse kırmızı rujunu, dolaşsa etrafta "üff snn be slk" diye, herkes demez mi "kezban la bu" diye? der. bu bakımdan kezban budur derim ve dıp tıs dıp tıs dıpıdıpı demeyi vatanıma ve milletime bir borç bilirim.
sürekli varoşlukla, saçma sapan hatun davranışlarıyla anılmasından, konumlandırılmasından aşırı rahatsız olduğum isim. adım kezban mı hayır değil .