bugün

Bizim süper yönetimin lisansını çıkartmadığı için oynatamadığı alman oyuncu. 6 ay boşa para verdik.
Galatasaray’ın parasını ödediği ama lisansını çıkartamadığı için oynatamadığı forvet. Adam yedi içti gitti. Evet.
Galatasaray'a transfer olmasına rağmen evrak krizi yüzünden 1 dakika bile oynayamayan 31 yaşındaki Kevin Grosskreutz, Almanya Amatör Futbol Ligi'nde yer alan Türkspor Dortmund'un teknik direktörlüğüne getirildi .
Bir dönem Galatasaray'dan yolu geçen Kevin Grosskreutz'un, sezon sonu Almanya'da 3. Lig'e yükselen KFC Uerdingen ile anlaştığı belirtildi.

http://www.hurriyet.com.t...4088779&utm_term=post
harbi lan bu adam ne olduydu şimdi hatırladım kendisini, jimmy de olmasa unutulup gidecek.
tarihin en başarısız transferidir.

adam galatasaraya geldi. 6 ay maçlara çıkmadı. bu 6 ay içinde antremanlara yarım yamalak katıldı. 6 ay bittikten sonra çekti gitti.

benim tepkim bu neydi şimdi amk oldu.
Bachirou salou ve Mehmet topuz' u hatırlatandır. Aranızda paylaşın.
ismi yanlış yazıldıgından beri beli doğrulmayan futbolcudur,cidden üzüldüm.
Olum bu adamın başına gelenler nedir böyle lan. Adam top oynayamıyor bir türlü. Tövbe bismillah.
sen git dünya kupası şampiyonluğu gör.
sen git şampiyonlar ligi finali oyna.
sen git 2 bundesliga şampiyonluğu yaşa.
fakat futbolu erken bırakmaktan geri kalma.
adam alman ama kafa yapısı olarak türk.
Futbolundan cok herseyini konustugumuz top tepici.
Yedigi dayaktan sonra beklenildigi uzere takimindan kovulmus ve futbolu birakmistir.
profesyonel futbolla ilişkisini kestiğini açıklamış.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...0384995&utm_term=post
futbolcu döven Tek ülke Biz değilmişiz. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.
galatasaray'a gelip ailemi özledim diyerek gittiğinden beri bir türlü düzen tutturamayan futbolcudur.
Fenerbahçe' nin ortega' da yaşadığı hayalkırıklığını yaşatandır.
en azından van persie" nin yaşadığı yedek kulübesinde oturtulma tecrübesini de yaşamamış futbolcudur. van persie gibi bir yıldızı yedek oturtmak da nasıl bir şeydir anlamak mümkün değildir.
fenerbahçe" nin bachirou salou transferini hatırlatan, aynı fenerbahçe" nin bachirou salou" dan verim alamadığı gibi galatasaray" ın verim alamadığı futbolcu.
salou fenerbahçe ile görüşmek için istanbul" a gelmiş ancak ertesi gün borussia dortmund" a gitmişti. galatasaray" ın transfer başarısızlıklarını sayfa sayfa haber yapan spor basını kostadinov" dan, salou" dan hiç bahsetmez. mesela 1996 - 1997 sezonu başında bayern münih" den fenerbahçe" ye gelen bir futbolcunun nasıl etkisiz kaldığını hatırlamaz nedense. ilginç...

edit: sizin tarihinizde de çok komik transfer hikayeleri var canım. zamanı gelince sayfa sayfa yazarız, merak edilmesin.
adamın adını söylemeyi öğrenemeden gitti ya lan.

bir futbolcu.
galatasaray'da gösterdiği performansla efsaneler arasına girmiş futbolcu. evet.
galatasaray yönetimi, daha önceki yıllarda buradan kaçan ribbery'nin fransa'daki evini beyzbol sopasıyla basmışlardı hatırlarsınız, grosskreutz'ü böyle kolay bırakmalarına bir anlam veremedim...
akıllılık yapan bir futbolcu, dursunun yönettiği takımdan bir sik olmaz.
Fenerbahçe' nin bachirou salou macerasını hatırlatan isim.
yeni takımında başarıdan başarıya koşan haftanın futbolcusu seçilmiş eski gs li futbolcu. gayet normal evet. adam kaçıp canını kurtardı.
joachim low : galatasarayin hocasi bana Kevin in her hafta cuma namazi icin konya alaeddin camiine gittigini soyledi , bi hoca olarak bunu dogru bulmuyorum , biliyorum cumanin kazasi yok ama antreman eksiklerini bi an once duzeltmesi gerekli.
anne kuzusu herif.

adam almanya milli takımında kariyeri boyunca 6 maça çıktı ne euro 2016 sından bahsediyorsun. evet.