bugün

futbolun katili mourinhonun köpeği olan assalık bir futbolcu. bu aksamda gene hertürlü pisliği yaptı, futbolu cirkinlestirmek için. heleki messinin yerde yatarken eline pasması assalık otesi bir hareketti. ahirette bile iki elim yakasındadır.
annesine kucak dolusu küfürler edildi bu akşam, insan bunun hatrına bile az biraz adam gibi oynar lan! zaten takımın yenemiyor, efendi gibi kabulleneceğine sağa sola salyalarını akıtarak, milyonlarca insanın futbol izleme zevkine leke sürüyorsun, edepsiz!

ceza sahasının içinden gelen edit: hala real madrid'liyim.
aklıma geldikçe çıldırtan, gece gece entry girdirme sebebidir. ismi kısaca pepe değil katıksız olmalıymış. ya da bilica terk.
(bkz: kim lan bu kepler laveran lima ferreira)
bu kadar çirkef bir futbol katilini oynatması, hem gözümde madrid'in düşmesine, hem de mourinho'ya sövmeme sebep olmuştur.
böyle bir oyun yok. futboldan başka her şey.
dün gece messi'ye yaptığından sonra "sokak serserisi"nden "evlat olsa sevilmez" katagorisine inmiştir.
halı saha maçlarında herkesi birbirine düşüren tipler vardır, aynı o tipler gibi pisliğin teki bu adam.

bu arada şu ayarı vermezsem ayıp olur.

(bkz: #14307711)*
http://ulu.so/u7e6l4

pepe pepe çok üzülüyor..
önemli olan oyun oynamak..ehehe....
dün gece oynanan el clasico' da futbolun ırzına geçen adam . taraflı tarafsız herkeste bi antipati oluşmuştur sanırım . hani bazı defans oyuncuları vardır , sert oynar ama bunu oyun içinde yapmaya çalışır . pepe öyle değil , bildiğin, mahalle maçlarında topu olduğu için oyundan atılamayan kötü çocuk gibi . hem her istediğini yapıyor , hem de oynamaya devam ediyor . hele hele taç çizgisinde yaşanan pozisyonda suratını tutarak kendini bir yere atışı vardı ki ben ağır çekim izlerken insanlığımdan utandım. pepe ne hissetmiştir bilmiyorum . özellikle dün akşam farkettim ki bence artık kendisini izleyen en az bir adet ( bildiğin hep kendisini takip eden ) kamera mevcut . çünkü reji her çirkefliğini ısrarla yakaladı ve gösterdi . hem adamlığı hem futbolculuğu on para etmez bu adamın madrid gibi bi kulüpte ne işi var anlamak mümkün değil . biz fener ' de bilica'yı bile oynatmazken adam bildiğin madrid'de ilk onbir çıkıyor .

edit : ayrıca adına sokuyum bu nasıl bi isimdir .
laveran aşiretine mensup bir kürt olduğundan şüphelendiğim futbolcu.
(bkz: real madrid li pepe nin kürt olması)

yoksa hiçbir insan hiçbir insanın eline basmaz çivili kramponla...
görsel
görsel
messi'ye yaptığı hareketten dolayı herhangi bir ceza almamış olan oyunu. böyle bir adamı koruyup kolladığı için real madrid'e, lobisine, mourinho'ya lanet ettim yeminle.

http://www.ntvspor.net/ha...e-federasyondan-iyi-haber
az önce fabregasın suratına tokat indirerek çirkeflik zincirine bir halka daha eklemiştir. bu adam derhal futbolculuktan ihraç edilmeli.
dünyanın gelmiş geçmiş en çirkef futbolcusudur. hatta futbolcu demeye dilim varmıyor. futbol katilidir kendisi.
(bkz: bir lugano değil).
orospu çocuğunun önde gideni bayrak tutanı bir futbol katilidir. çirkeflikte sınır tanımamaktadır.
(bkz: #14378008)
şu kendini frenleyemediği ''kasap'' tavırları da olmasa her teknik adamın kadrosunda görmek istediği futbolcudur. faul yapmak onun için bir tutkudur.
fenerbahçe'li fabio bilica ile akrabalığı olduğunu düşündüğüm futbolcu.
anne yada baba tarafından akrabalık olma ihtimali ya varsa adriana lima ile diye düşündüren kişidir.
insan değil insan.
izlediğim maçlarının neredeyse hepsinde doksan dakikayı nasıl bitirdiğine şaşırdığım, bırakın futbolculuğu insanlıktan nasibini almamış dünyanın açık ara en antipatik futbolcusu.
futbolun yüz karası. madrid bu adamı alırken çok düşünmemiştir sanıyorum. çünkü madrid adamları karaktersizliklerine göre alıyor. yani orospu çocuğu olma katsayısına göre.

madrid scout: alo başkanım. portekizdeyim, çok orospu çocuğu bir adam buldum. bunu kesin alalım.
başgan: ne kadar orospu çocuğu?
madrid scout: baya bi' orospu çocuğu.
başgan: kesin alın. 40 milyon dolara kadar bütçe veriyorum size.

ki 40 milyona aldı madrid bu adamı.

sadece barcelona maçında değil. 10 maç ceza yediği maçı hatırlıyorum. futbolda böyle bir vahşilik, canilik olamaz. bu yüzden bu adama böyle küfür ediyorum. futbolcu sert faul yapar kartını yer gider. ama topu kovalayan adamı düşür, top başka yere gitsin. önce sağ ayakla, sonra sol ayakla, sonra tekrar sağ ayakla adama var gücünle tekme at. sonrada kırmızı yememek için git adamı kaldırmaya. ve madrid bu adamı hala oynatsın ısrarla.

http://www.youtube.com/watch?v=aQCh6EXRq9Y

orospu çocuğuna da kalkalım "kanki" mi diyelim şimdi?
messiye yaptığı hareketin 1/10 ini bir beşiktaş maçında pascal noumaya karşı yapsaydı kendi eliyle birlikte pepenin kafasını da şortunun içine sokardı.
bu sefer ramos'a göz dikmiş. korkuyoruz...

görsel