bugün

Dengesiz duygular içerisindeyim.
huzur evinde pencereden bakan insanlar gibiyim. arada özel olarak benim için olmasa da herkesi ziyarete gelen hayırseverler oluyor. mutlu oluyorum. her türlü geceleri, yine tekim ve yine tekim.
Yorgun ve özgürlüğüm elimden alınmış gibi.
Hiçbir şeyi arzulamıyor gibi hissediyorum. istemiyorum bir şeyleri sadece ihtiyaç olarak bakıyorum her şeye. Keyif alabileceğim bir branş bulamıyorum hayata dair. 30 yıldır yaşıyorum.
Yaşamaya çalışıyorum ama pekte beceremiyor gibiyim.
anormal derecede iğrenç.
önemsiz.
yalnızım. fakat yalnız hissetmiyorum. çünkü dinlediğim müziğim sağolsun. demek ki neymiş. olmak durumunda olunmuyor. nasıl hissediliyorsa o.
Az önce karşılaştığım bir manzara karşısında olduğum yere oturup "ben bunu haketmedim " diye diye bağırarak ağlamak istedim, fakat istifimi bile bozmadan hiç bir şey olmamış edasıyla saçımı sağdan sola atarak yoluma devam ediyorum.
Evime bı gideyim kederlenicem biraz.
Bu hislerle yaşasam ölümsüz olurum be.
Olmuyor be dostlar. Ne kadar umutla yaklaşsam da hayata; hep bir burukluk, hep bir hayal kırıklığı.
Yorgun; yarın iş var bu gidişle yorgun ve uykusuz olacağım.
Misafir sonrasi lazim gelen sodanin pesindeymis gibi hissediyorum .
Biraz değişiktir. iyiyim ama hafiften içim sıkılıyor.
Kantinde satılan karışık tosttaki sucuk gibi.
Hissizlestim galiba mutsuz dahi hissedemiyorum . Her şey bir yana nasılsın dese biri bilmiyorum derim.
hissetmiyorum.
I feel like yarraque!
Hissedemiyorum.
görsel
Asla olduğum yere ait olmadığımı ve yarım hissediyorum.
Bir yanim karanlığa dönük umutsuz güya gerçekçi mutsuz cok uzun süre burda tuttum kendimi saplantili kaldim ama görüyorum ki aydınlık da diger yanındaymış kafami cevirmem yeterliymis umutta mutlulukda ordaymis simdi ikisini de görebildiğim bir yerdeyim ya karmakarışık hissediyorum yada hicbirsey hissetmiyorum.
sinirimden prangalar eskittim.
mide fesadı geçirecek gibi.
Uykulu bir ponçik kedi gibi.

Kendime yastıklardan yuva yapmaya gidiyorum.

Iyi geceler ^^
bok çuvalı gibi hissediyorum.canım hiçbir şey yapmak istemiyor.lanet olası canımın bir şey yapmak istemesini istiyorum.ama istemiyor...