bugün

"bütün kızlar ilk buluşmada kendini öptürecek" (bkz: alternatif cem uzan vaatleri) * ayrıca kendini öptürmek ne demek lan?!? *
ikinci buluşmada elleten üçüncüsünden hedefe ulaşmış olunan ve en fazla bir ay görüşülecek kız tipi ve bir nevi karaktersiz.
peynir reyonunun önünde tanışılan kızdır.
-çok sıkıldm nejla
-ben de ya napsak?
-öpüşelim?
-olmas
-niye ki?
-olmas bugün birinci gündeyiz bugünü atlatalım sonra
-hımmm yarın olsa?
-tamam olur ev de boş.
(bkz: beni kategorize etme)
düzeltme: burada ben yazıyor diye ben değilim bu. ben olsam da farketmez ama bu dolu bir bakınız. bakınız lütfen.
karşısındakiyle öpüşmek, koklaşmak, sevişmek gibi aktiviteleri sunulacak bir lütuf, kırmızı kurdeleli paketlerle sunulacak bir hediye değil karşılıklı bir paylaşım olarak gören kızdır. tadını çıkarmak gerekirken boktan ataerkil etiketlerle damgalanır. öptürmek, elletmek gibi kelimelerle tanımlanması bile kullanılan dil itibariyle bunun bir göstergesidir.
kendini kaçıncı buluşmada öptürmesi gerektiğini bilmiyordur büyük ihtimalle. ama siz öğretirsiniz değil mi canlar?
daha önceden bir çok defa kendini öptürmüş kız diyebiliriz kanımca..ilişkinin başındaki abuk sabuk gereksiz ayrıntıları atlayan ön sevişme için olumlu sinyaller yakan ,ilişkiyi giriş-gelişme-sonuç kısmının dar kalıplarına göre sıkıştırmak istemeyen samimi olabilitesi yüksek kızdır..durmayın..öpmeye devam..
kendini ilk bulusmada öptüren erkegin kiz arkada$idir.
bi de kendini ilk bulusmada öptüren erkekten farkli olarak 2 tane x kromozomu bulundurur. *
(bkz: kaşar)
(bkz: ilk bulusmada cizdiren kız)
ikinci veya daha sonraki buluşmalarda öptürünce çok mu namuslu oluyor sorusunu akla getiren kızdır.
kızın gerçekten sevdiğine işarettir.
ilk buluşmada öptüren kızı hem öpüp hem de arkasından laf eden kişiliksizlerden uzak durması gereken kızdır.
ya gerçekten çok etkilenmiş duygularını bastıramamış,o duyguyu yaşamak isteyen, ki doğal hakkıdır * genç kız, yada erkeği elde tutma çabası güden kişi.*
cürretkardır.
Kısa sürede sevişmenin ve sexin olacağına dair sinyal veren ve bunların bokunun kısa sürece cıkacagından ilişkinin erken biteceğine işarettir.
edit:g.tümüzden uydurmuyoruz.
ilk buluşmada kızla öpüşen erkekle aynı kefededir. birbirlerini bir anda ateşli görmüş olabilme ihtimalleri vardır, alkollu olma ihtimalleri vardır ya da abaza olma ihtimalleri vardır. güzel şeydir öpüşmek.
ileride verir de bu.
"öpüşmek" denilen hadiseyi "öpmek" ve "öptürmek" olarak 2 ayrı şekilde düşünmekten vazgeçince daha rahat anlaşılıyormuş.
ikinci buluşmada verecek kızdır.
(bkz: ilk bulusmada zorla öpülen kiz)
Halk Arasında kaşar olarak tabirlendirilir...
-öpüyüm müü
+ı ıh öptürmüceem!
-azcık öpüüüm
+hayııır öptürmem
-küçücük
+tamam yaklaş
-muuuck
+ohaa çok öptün seni anneme söliyciieem!
-heyoo çok öptüüm! en birinci beniiiim!

o değil de öptürmek ne lan? salt öptüren dediğiniz için zavallıdır ya bu kız.
(bkz: kızı ilk buluşmada öpen erkek)
belki yıllardır birbirlerini seviyorlardır şahıslar. ilk buluşmalarıdır da öptürür doğal geliyor böyle düşününce. **
(bkz: onu da bulamayanlar var)