bugün

Keşke diyeceğin şeyler yerine iyi ki diyebileceğin şeylerle uğraş.
hayallerini gerçekleştirmek için adım at. bulduğun bahanelerin tümü üşengeçlikten. az kaldır kıçına da harekete geç.
Gazoz olma
efsane ol.
Yaz tatilinde mutlu olacaksın.
Kalk markete git patlican alip kizart.
zor ama imkansız olmadığını bildiğin halde diretmen? sen yoksan, onlar zaten yok, bunu unutma. bir yerde dönecektir hayat sana, yeter ki, umutsuz olmasın kalp. hayat bir gün, o da bugün...
Bir günde erken uyan be !
Bu da geçicek güzelim.
Hayat kısa fazla yorma kafanı.
herşeyi kafana takıyorsun, takma.
siktir et.
Gerç uyuya erken uyanıyorsun bir süre sonra vucudun çökecek dikkat et. Erken kalkmak zorunda olduğun için bari erken uyu.

Ne oluyor leen içime annem kaçtı biran.
görsel
insanlara güvenme ve kimse vazgeçilmez değildir bunu sakın unutma . sen mükemmel bir detaysın canım kendim .
Kafanda kutsallaştırdığın şeylerin birçoğu aslında birer hiç. Bunu bilerek yaşa hayatını. Biraz da kısasa kısas ilkelerine bağlı ilişkiler yürütmeye çalış, seni sevmeyeni sen de sevme mesela. Sana değer vermeyene sen de değer verme, görme,düşünme,güvenme, üzülme.
kimse senin nelerle başa çıkmaya çalıştığını, neleri yendiği, yenemediğini, kimlerin yanında olmak istediğini, nelerin ağrıttığını başını, neler hissettiğini, neleri hissetmekten korktuğunu, içini, senden daha iyi bilemez. o yüzden dik yürü hep, kendine, sadece kendin lazımsın.
daha hala neyi bekliyorsun? kendini öldürsene.
görsel
En çok kendini sev!
Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Gene dene, gene yenil. Daha iyi yenil.
Para komitenin üstünde.

Yo' yanlış yazmadım.
Kimseyi çok sevme. Sevme ki üzülmeyesin. Kırılmayasın.

Kimseye pek güvenme. Güvenme ki güvenin kırılmasın. Güvensizlik yerleşmesin yüreğine.
Pes etme daha az hayal kur daha az sev daha cok siktir cek.
kendine dönüp okumayacağın notlar bırakma.
Lütfen geceleri gitme artık mutfağa.