bugün

kuvvetle muhtemelen saclarini sariya boyatmis kizdir.

gercekten var midir boyleleri?
yabani kizdir.
amazon ormanlarinda gorillere hediye edilmesi gerekir.
Kıskanç kızdır. Uzak durulmalı.
Ezikliğin zirve noktasıdır.
suratına kezzap atıyorsa helal olsundur.

hep bazılarına yapmak istemişimdir.
ah bu kızların kıskançlığı. lise 4 ün 2. döneminde artık bitime 3-4 ay kala. sınıfa yeni kız gelmişti. açıkta mı kalmış ne. öyle bir şey işte. neyse bayaa alımlı-güzel- seksi bir kızdı. şimdi bizim sınıfında diğer güzel kızı harbi güzeldi o da at gibiydi. ama küfür ederdi gevşek davranırdı. kıro kıro hareketler. erkeklere lan- oğlum gibi hitap şekilleri ile kendinden soğutmuştur. şimdi bu kaşar yeni gelen kızı kıskanıyormuydu napıyordu ders aralarında sürekli laf sokardı. yeni gelende fazla konuşmayan hafif ciddi. edep-adap bilen oturaklı biraz da çalışan sorumluluk sahibi kızdı ki her ders parmak kaldırır. hatta ygs-lys için test kaynakları falan söylerdi. bu bizim kaşar da hep bir laf sokma bir şey olsa da üstüne saldırsam modundaydı. bir gün bu yeni gelen tost almış sınıfa doğru geliyordu. bizim sınıfın kırosu da önüne geçti çarpıştılar yeni gelen yere kapaklandı.. hem güçlü hem suçlu yavaş olsana be kızım diye çemkirdi. kız da asıl sen yavaş ol kendin çarpıyorsun falan dedi. orda bir kavga ettiler. tabi bu lan lı küfürlü konuşan kız kaşarlandığı için bu işlerde daha tecrübeliydi kızı yere yatırıp dövmeye başladı. hemen ayırdık tabi. tam dövemedi orda. sonra her gün o kızla uğraştı. müdüre kadar gitti olay. en sonunda yeni gelen kız çok sinirlendi ve bizim kaşara şu cümleyi söylemişti. sen nasıl bir sürtüksün ya.. sen nasıl bir orosbusun yaa.. demişti. sonra o laflardan sonra yine dayak yedi. ayırmaya çalışsak da kızı arada derede haşat etmeyi başarmıştı. sonra sigara yaktı ve ohh be amına kodumun kaşarını sonunda dövdüm içim rahatladı dedi. böyle kızlar güzel olsa ne yazar be. bence güzelliğinden fazla şımarmış olacak ki hitap şekilleri-hareketleri falan.. sonra birde bunlara kaşar dediğimiz için güceniyorlar. kızıyorlar. siz kendinize bakın diyorlar. ya bacım zaten kaşarı hafifletip söylüyoruz alınma diye. yoksa şu hareketler aynı bir orosbuyu andırıyor.. kızlar güzelliğinizden şımarıp erkek erkek hareketler yapmayın yakışmıyor size kavga falan ulan kavga kimseye yakışmaz. sorununzu varsa konuşarak halledin.. azıcık efendi olun. hadi ben kaçtım.
işbu haberdeki kızdır. ne kadar çirkin değil mi? evet.

https://www.youtube.com/watch?v=tHMKkjDQYUo
Kendisi yeteri kadar güzel değildir. Ben hiç saldırmadım çünkü yeteri kadar güzelim.
kompleksli insan davranışı. nazar etme ne olur çalış seninde olur.
Neye göre güzel kime göre güzel bosversenize egosuzumuz yok.
Valla ugrasmasi zor kizdir hayattan bezdirir.