bugün

(bkz: atatürkçü düşünce derneği)
benimsemiş olduğum ideoloji.

(bkz: entry ve nick uyumu)
nedenini bilmesem de insanlara itici gelen kelime, atatürkçülük kelimesinin çok daha olumlu bir havası olduğu kesin.
günümüzde hiç bir anlamı ve mantığı kalmamış ideolojidir.
türkiye cumhuriyetinin tek çıkar yoludur.
devlet ve millet icin artik ölmüs ve insallah unutulacak bir seydir.
Atatürkçülüğün sol görüşler içeren haline denir. Daha açıklayıcı olması gerekirse Atatürkçülüğün yandan yemişi denebilir.
büyük bir hastalık...
bazı beyinsiz* ve din perdesine bürünmüş çevrelerin sürekli bok atıp durduğu mükemmel olgu.

not: geçen dangalak bir yobazdan dinlemiştim beyni yıkandığı o kadar açık ki kurtuluş savaşında sözde peygamberi varmış da yoksa tövbe bismillah kazanamazmışız istiklal savaşını. ulan dürzü peygamberin 7 yy.da yaşıyordu senin bu kadarmı safsatalarla doldun sen.* *
kamal atatürk'ün ölümü nedeniyle yarım kalmış devrimlerine sahip çıkma düşüncesidir.

kemalistler düzgün kişilerdir. bu ülkeye hayırlı bireylerdir. gelin gelelim çoğu, atatürk'ün pragmatist bir türkçü olduğunu görmezden gelmektedir.
21 yy hastalığı falan değildir 2 dünya savaşına girmemiş aksine soğuk savaşta taraf olmuş asala terörüyle uğraşmış ülkede olan durum budur-

-asıl hasta olan dincilerdir-hala dincilik peşinde olup dinci dayatmalarda bulundukları için.
-ülkenin gelişmemesinin nedeni de onlardır-ülkenin rejimiyle uğraştıkları için
-yeter artık defolup gitsinlerdir.

-evet.

-not imla.
Fazilet refah ve Milli Selamet gibi partiler ve milli görüşle tahtı sarsılan ak parti hükümeti ile yıkılan barış sürecinin başarıya ulaşması ile liğme liğme edilecek putperestlik.
kendisi gibi düşünmeyen herkesi vatan haini ilan eden doktrin.
herkese saygı duyan, ülkenin gelişmesine son derece katkada bulunan düşünce sistemi. kendimden biliyorum. boşuna zorlamayın doktrin vs gibi kelimelerle. o sizin beyinsizliğiniz.
görsel
sayemde tekrardan ihya edilmiş olacak olan ideolojidir.
doğru kullanılmaması halinde kişide ciddi yan etkileri olacak, göt kaşıntısı başta olmak üzere bilimum kaşıntıların baş mimarı olacaktır.
öncelikle asimile olmuş olanların bok atmaya çalıştığı ideolojidir.
lafta kalan ideolojik görüş. bu görüşe ideoloji demek de saygısızlıktır aslında diğer akımlar için.

ideolojide bir fikir vardır. düşünceleri aktarabilme kabiliyeti vardır. ancak kemalizm dünyanın en eften püften görüşü olarak kalmıştır. siyasi bakış açısına sahip olamayan, dolayısıyla özenti olan insanların tercihidir. binaenaley, kendilerine kemalist sıfatını veren güruhların büyük çoğunluğu bu yüzden cahil kalmıştır.

şurda bir anket yapsak ben bahse girerim ki 10 kemalist'ten en az 4'ü nutuk'u okumamıştır. hadi yalan diyin lan.
öncelikle, cahillere dert olmuş konudur kemalizm konusu efendim.
kişi ideolojisidir, kişi ideolojisi ile devletler yönetilemez, son 5 yıl içerisinde bitme noktasında gelmiştir, gücü facebook ve twitterla sınırlı gevşekler ve senede 1 uydurma bayramlarda güç bela anıtkabirin etrafında otlanan dangalaklardan başka kimsenin itibar etmediği anti demokratik siyasi görüşümsü.
öncelikle, işi ideolojisi değildir devlet ideolojisidir - kemalistler hakaretle değil belgeleriyle konuşur efendim.

-hakaret eden kemalizme karşı olduğunu sananlardır.
ağzı bozuk geri zekalıların savunduğu görüş.

işte kemalizm bu yüzden "pis kaka"dır. 2 çift laf edilmez bu denyolarla. hemen hakaret, küfür vs.
baban kimdi bilmezdin şerefsiz!!11!bir! pardon lan yanlış oldu. atatürk adı altında ülke içerisindeki dindar kesime saldırılar yapıp ülkeyi kutuplaştıran, ve atatürk düşmanı cemaatçilerin ekmeğine yağ süren tayfa.

edit: kızıl saçlı, fönlü kafalı, selülitli, çarşaf yırtan teyzeler eksiliyor herhalde ehehehe.
(bkz: #19785209) no'lu entry'de de görüldüğü üzere sadece laf kalabalığı yapmaktır bu görüş. özentiliktir. net.