bugün

Türkçeyi en düzgün kullanan adam itiraf ediyorum bunu yapacağız derken yapacağız demesini çok seviyorum her insanın iyi yanları var ama onu söylerken bile sanki bak ben Türkçeyi düzgün kullanıyorum havası var.
nedense ak troller ve ak medya tarafından 24 saat itibarsızlaştırma kampanyası yürütülmesine rağmen rte hala kendisinden çekinmektedir. elindeki bütün güce rağmen kılıçdaroğlu'nun karşısına çıkamamaktadır.
ülkenin şu anda tek umududur.

7 haziran'da kazanamazsa işi çok zor türkiye'nin.
şah fırat operasyonu hakkında yaptığı yoruma bakınca oy vermemekle çok doğru yaptığımı anladım. buyrun:

--spoiler--
Kılıçdaroğlu, Twitter'dan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Teröristin önünde eğilen, vatan toprağını satan hükümet, yarın karşılaşılacak diğer tehditlere karşı ilk işinin "kaçmak" olacağını gösterdi. Güçlü devlet, karşılaşılan ilk tehditte topraklarını bırakıp kaçmakla değil, teröristlere dersini vermekle olunur.Bu utanç Türkiye'ye fazla! Kendi karakolunu yıkıp, kendi askerini geri çekip, kendi toprağını terk etmeyi "başarı" diye sunmak danışıklı bir dövüşün kanıtıdır. Süleyman Şah’tan kaçma talimatını verenler yarın bu ülkeden de kaçacak ancak, Türkiye’ye yaşattığınız her türlü utancın hesabını soracağım."
--spoiler--

iyi ki sen ülke yönetmiyorsun be kardeşim. bu kadar sığ bir anlayış olamaz.

umarım sen ve senin gibiler iktidara gelmez bu ülkede.

http://t24.com.tr/haber/k...eden-de-kacacaklar,288175
iktidar için fazla dürüsttür. ayrıca ailesi iktidar için fazla namuslu, işinde gücünde insanlardır. böyle başbakan mı olur amk? biri sizi sikecek ki ancak öyle oy veresiniz.
doğru bir işe tuhaf açıklamalar yaparak eleştiri getirmiş kişi. çıkacaksın aferin bu sefer konsolosluk rezaletini yaşatmadınız de.
bugün güzel konuşan lider.

--spoiler--
Güçlü devlet ilk tehditte kaçmakla değil,teröristlere ders vermekle olunur
--spoiler--

peki 10 gün önce okul yakan teröristler ile "anadilde eğitim" yürüyüşü yapan vekillerine neden ses etmedin be adam.
kendini yeterince ifade edememiş, daha farklı bir lider olarak beklediğim ancak bunda da hayal kırıklığına uğradığım liderdir.
chp nin neden iktidar olmadığını belirlemiş ve bunu çözmek amaçlı adımlar atmış siyasetçi. fakat yaptıklarında pek başarılı olamamıştır. yapmaya çalıştığı belirli bir zümrenin partisi olan chpyi halkın partisi yapmaktı. çünkü bu görüşte devam etseydi deniz baykal zamanındaki chp nin ilerisine gidemeyecekti yani hep ana muhalefet olarak kalacaktı. zaten türkiyede sağcı kesim çoğunlukta olduğu için sağcı kesimin oyunu bölmeden ya da o kesimden oy almadan iktidara geçmek mümkün değil. bunu bildiği için(yani öyle düşünüyorum) yok efendim başörtüsüymüş yok irticaymış böyle şeylerle ugrasmadı hatta tam tersi bir siyaset izledi(yani konuşmalarına bakarak bu öngörüde bulundum.). daha sonra ekmeleddin ihsanoglu olayları falan onlara pek girmeye gerek yok. bu tür sebeplerden dolayı chpnin o eski mantığında olan ülker tarhan ve ekibi chpden istifa etti. tabi bu da büyük ihtimal chp nin oy kaybetmesine yol açacaktır. kısacasi kılıçdaroğlu pirince giderken evdeki bulgurdan da olacak gibi duruyor. artık ne diyelim bence partiyi kapatıp köşesine çekilsin bari sol ikilemde kalmasın gitsin tarhana versin oyunu. chpli olmayan biri olarak görüşlerim bu.
görsel
görsel
görsel
alevilerin yüz karası.
hırsız değildir.
katil değildir.
Ne zaman adını işitsem aklıma tahsildaroğlu süt ve süt ürünleri gelir.
bazıları adam değildir diye yorum yapar hakkında. yorum kaldırabilen, eleştirilebilendir. diktatör değildir.
Muhalefetin lideri değildir. Yetersizdir. Yetersiz kalacaktır.
Bir dedikoduya göre şahsının ve 45 cehepelinin +18 cdsi pensilvanyadaki büyük liderde olan kimse.
Yani özgür lider değil.
Cumriyet halk partisi genel başkanı.

Biraz oynak sanki?

Hacılar;

Musul olayında tahliye diye ağlarken, şimdi neden tahliye ettik diye ağlıyor.

iyi konuşuyor ama bi dediği ötekini tutmuyor.
gelmiş geçmiş en çapsız siyasetçimiz. Allah onun gibilerinin sayısını artırmasın ama yokluğunu da göstermesin. Osmanlı devletinin yüz yıllarca süren hakimiyeti nasıl ki avrupanın karanlık çağına gelmişti, bu sayede asırlarca güçlü devlet imajı sarsılmadı, akp iktidarı da çapsız siyasetçilerin olduğu dönemde at koşturur. çok görmüceksiniz agalar.
şah türbesinde 49 askerimiz öldürülmediği için günlerdir uyuyamayan darbeci.
halbuki ölecekti o askerlerde onun üzerine seçim programı kuracaklardı, aylardır o askerler için "rehinlermi yoksa" söylentisi yayan da kendileriydi eh gol oldu diyebiliriz.

sonucunda kemal kılıçdaroğlu isimli diktatör iktidar olmak için ülkenin savaşa girmesini falan umuyor. suriye ye yanlış yapmışız bir de onun toprağıymış... nerde ya suriye? arada pkk nın suriye kolu olan pyd, ışid ve suriyeli muhaliflerden oluşan 3 ülke daha var suriye ile aramızda.
dış güçler tarafından akp iktidarda kalsın diye deniz baykala kaset komplosu aracılığıyla genel başkan yapılmış bir çapsız piyon.
görsel
görsel
görsel
2. bir "tıpış tıpış chp ye oy vereceksiniz" muhtırası yayınlamış olan diktatör.
http://videonuz.ensonhabe...iz-chp-ye-oy-vereceksiniz

eh postalcılara da tabi tıpış tıpış gitmek düşer.
ssk ya soktuğu 40 akrabası ya da el koyacağı gazetelere girmiyorum henüz. dürüst insanmış. yerseniz...
hayret kimse bahsetmemiş. bu akşam cnn turk'te akp'nin sözcüsü, yamuk ağzı abdülkadir selvi'yi madara etmiş komaya sokmuştur. selvi'nin yalnızken ya da iktidarın ardına sığınırken gösterdiği ataklık yerini derin bir sessizliğe bıraktı, selvi sorduğu sorular ve aldığı ayarlar ile son dakikalarda çıtını çıkaramadı.

sosyal medya yıkılıyor burada çıt yok.

ayrıca programa kedi girince kılıçdaroğlu yılın ayarını verdi akp'li gazetecilere:

- bakın bu da trafoya girmeyen kedi.
Son derece sakin ve emin tavırlarıyla seçimlerde destek vereceğim dürüst insan.