bugün

utanmadan bu ülkenin bbakanının anasına küfretmiş.. küfrün devamını getirsydin erkeksen ..
basbakan olmak gibi bir derdi olmayan siyasetci. ''son secimde aldigimiz oydan daha az oy alirsam birakirim'' demis. yani adamin derdi birinci olmak degil.
kılıçdaroğlunu eleştirmek seri eksilenme sebebidir. seri eksileyen yazarların, gaza gelip pkk yı eleştirdiğim yazılarıda eksilemesi manidardır.
yoksa; (bkz: chp listelerindeki pkk lı adaylar)
"dayan yorgo, biz iktidara geliyoruz." demiş siyasi parti lideri. başka zaman ülkeyi
bok götürüyor derler, sonra devletin kasasında 90 milyar dolar olunca da nasıl
harcayacaklarını planlarlar. zaten yunanistan'ın arkasında avrupa var. heriflere paket
hazırlıyorlar. biraz empati kur ya. senin başına böyle bir şey gelse, yunanistan sana
koşar mı yardıma? avrupa koşar mı yardıma? 30 milyar dolar aşırı faizli kredi alabilmek
için bile dilendirdiler bizi 2001 yılında ya.

bir felaket olsa, git insani yardım yap. endonezya, japonya, filistin gibi yerlere ilk
koşan ülkeyiz çok şükür. bu tabi osmanlı'dan kalan bir adet. biz, "bize sığınanları asla
geri çevirmeyiz." demiş 3. murad. yani yardım yapmamak bizim tarihimize aykırıdır.
ama bu öyle bir durum değil ki.
hamileliği üç aya indireceğine dair geyikler dönmektedir twitter aleminde..
yanar döner biridir,oraya farklı buraya farklı,ha kılıçdaroğlu ha tayyip birşey farketmez.
son zamanlardaki soğukkanlı duruşu rte'yi hepten dellendiren kişi..

rte birine kolay kolay bu kadar sallamaz.demek ki bu adam halkın gözünde gerçekten yükseliyor.

yalnız bazen rte'den gelen ortalara gelişine çakamıyor.gollük pasları değerlendiremiyor.

geçenlerde hakkari'de miting yaptı..şehirde bir coşku vardı..rte buna" chp pkk'yla işbirliği yapıyor" diye her zamanki bel altı vuruşlarından birini yaptı..

chp lideri kılıçdaroğlu'ndan beklerdim ki "kardeş, bugüne kadr hep sen hakkari'de miting yapardın, kalabalık topladığığndan bahsederdin, o zaman sen de mi pkk'yla işbirliği yapıyordun" demedi. "bizi eleştirmiyor muydun doğuya gidemiyorlar diye, gitmesek suçluyuz, gidince pkk'lı oluyoruz, ne ayaksın sen hacı" demeliydi.

artı, ekonomik konularda vaatlerinin altını doldurmalı...benden dostçauyarı.
13 haziran sonrasında sıradan bir milletvekili olması muhtemel chp genel başkanı. onu oraya getirenler onu oradan kolaylıkla indireceklerdir. yanar dönerliğine kıvraklığına kimsenin sözü olacağını sanmıyorum.
ilk gençlik yıllarından beri siyasetin içinde olan,
istanbul büyükşehir belediye başkanlığı yapan,
9 yıldır iktidarda olan,
başbakan için devlet yönetimi hakkında tecrübesi yok dedi.

sesli güldüm.
1447.ci kez tayyibe korkma karşıma çık demistir. gelmesi icin bilet parasinida kendi cebinden verecekmiş.
kazlı çeşmeden faşist şakirtlere ayar vermeye devam eden lider.
kanaltürkte gösterdiği performnsla deplasman kralı olmuştur
bu seçim başka bu kez herkes oy kullanmalı diyerek kendisiyle dalga geçmiştir ya da farkına varmamıştır büyük ihtimal chp nin başına gelen en kötü şeydir demeyelim daha da kötüleri olmuştur.
az sonra ikinci kez trt de deplasmana çıkacak olan chp lideri. bu seferde kendisinden kombine ayarlar ve morarmış yandaşlar görmek istiyoruz.
tecrübesiz, başarısız, çok sallayan, çok değişken...
boyuyla zekası ters orantılı olan bir liderdir.
Ayar vermeyi seven siyasetçi.
daha başlagicta trt de sikise basladı.
ekrem dumanlı suanda kendisinin @2 si olmuştur kibar kibar yumusak yumusak konuşmalarıyla her ne kadar çevirmeye çalışsada anlasıldı ki program sonuna kadar mokoko...
''yök'ü kaldıracağım'' dedi. Tam 12 dakika sonra ''bedelliden gelen parayı yök'e aktaracağım'' dedi. Ben işin içinden çıkamadım.
(bkz: ben tek siz beşiniz)
Sırf Deniz Baykal yüzünden CHP' ye oy vermediğim bir dönemde güneş gibi doğan ama daha sonraki hareketleriyle beni hayal kırıklığına uğratan kişidir. Kendisinde lider vasfı göremesem bile Deniz Baykal ile kıyasladığımda tercih edebileceğim şahıstır.
one guy fuck 5 slut
inanılacak gibi değil trt yi basmış adam karşısındaki 4 başbakan ayakkabısını duvardan duvara vuruyor bu adamın özgüveni tamam.
devletin televizyonunda rezilliğin önde gideni yaşanmaktadır.