bugün

(bkz: rüyada rüya görmek)
kılıçdaroğlu %40 alırsa kalan %60 ın tamamını erdoğan alır.

Sonuç; kılıçdaroğlu yine muhalefette kalır, düşüncesini insanın kafasına sokan bir söylemdir...
batıda yüzde 40 neyse de doğu da yüzde 4 demek istemiştir.
(bkz: bu sefer güldürmedi)
(bkz: son şakasını yaptı)
zor ihtimali hedef alan eylem. chp'nin önümüzdeki seçimlerde yüzde 40 alması ihtimali akla yatmıyorsa da hatırı sayılır bir yükselişte olduğunu da görmezden gelemeyiz.
yuzde 40 oy potansiyeli yokki solun yuzde 40 alcak cok garip bir açıklama...
bir devlet bahçeli'nin iktidar olma hedefinden farksızdır.
(bkz: gerçekçi ol imkansızı iste) dedirtir. tabi ki ütopiktir bu seçimlerde chp 35 i geçsin adımı değiştireceğim. bak not alın bir yere sözümde duracağım chp 35 alsın özel mesaj atın bekliyorum.
kılıçdaroğlu'nun unutma her başarı zamanında bir hayaldi mantığından esinlenerek, yola koyulması ve mantığın amına koymasıyla sonuçlanan ütopyadır.
(bkz: kırk haramiler)
memlekette sadece tek sağcı parti akp nin kalması durumunda olabilecek durum.
(aksi taktirde bu ülkenin yüzde 70 sola oy vermez...
Aziz nesin kriterine göre alabileceği en yüksek oydur, yani mantıklıdır.
şeyh sait'in torununu aday gösteren bir parti için hayal olan rakamdır.

ayıptır. yazıktır. chp, atatürk çizgisinden öylesine uzaklaştı ki, artık kendini feshetsin.

düzeltme: yazım.
bir hayalden öteye gidemeyecek hedeftir. (bkz: yok artık)
bi sktir git tepkisine sebep olacak hedeftir.
(bkz: inception)
hayal gücünün oldukça geniş olduğunun mükemmel bir kanıtıdır.
(bkz: troll science)

http://knowyourmeme.com/m...oll-science-troll-physics
kemal kılıcdaroglu nun hayal bile etmekten korktuğunun gostergesıdir.neden daha fazla olmasın neden?
ıktıdar en az yuzde 40 dıyor sen ise en fazla yuzde 40..ıktıdarın hedefi muhalefetın hayali bile olamıyor.sen bu mantaliteyle anca muhalefet olursun.
%40 olur mu bilmem ama bu milletvekili adaylarıyla babayı almak konusunda büyük başarı göstereceğinden eminim.
inception filmi bile bu sözden daha gerçekcidir. o kadar yani.
(bkz: rüyalar gerçek olsa)
izmirde alabileceği oy oranıdır.
ben chp li olarak malesef inanmıyorum. benim böyle düşünmemin tek sebebi de seçime yönelik yeterli çalışma yapıldığına inanmamam. ülkenin geleceği denilen gençler bile bu partide yeterince çalışmıyorsa %40 hayal olmaktan öteye gidemez. ama 13 haziran sabahı için tek temennim benim yanılmış olmam, kemal kılıçdaroğlu nun haklı çıkması.
kendisinin de en azından bu seçimde inanmadığı'akp ye rakibim'demek için ettiği cümledir.