bugün

artık ciddi ciddi tartışılmalı. çünkü zamanında ergenekon'da balyoz'da coşan adam akp - fetö savaşında aniden fetöcülere kucak açtı.

hiç mantıklı değil bu hareketler. salt akp düşmanlığı desen mümkün değil.

fetö'yü direk sağ olarak görenlere gökçe fırat örneğini veririm. türk solu'nun sahibi himmetli fetöcü çıktı. buyurun.
Cevabi cok basit olan bir soru.

Kaset skandalıyla genel baskan olan kilicdaroglu'nun benim projem olmasını beklemiyorsunuzdur inşallah.

Pensilvanya put your hands up shsldh.
çekirdekten fetöcü değil. orası tartışılmaz. fakat 17-25 aralıktan sonra bir abd ziyareti oldu ve ondan sonra kılıçdaroğlu değişti. ilk açıklaması da 'cemaat bize oy verirse seviniriz" oldu.

sonrasında fetöcü gazeteci ve figürleri vekil yaptı. baş danışmanı fatih gürsul fetö'nün önemli adamlarından çıktı. zaten bu noktadan sonra kılıçdaroğlu zihin olarak teslim oldu fetö'ye.
iq su 8-10 civarında olanların kafa yormamasi gereken soru.

Evet Gilisdar coooh eyi bi lider eyi. Aynen keko.
E yani! Deniz baykal ı götürüp, gılışdar ı kasetle getirenler onlar.

Ben daha çok neden bu adamı getirdiler. Baykal lı chp gılışdar lı chp ve hükümete etkisi üzerinde düşünüyorum. Sırf chp nin alevi ve kürt oyları artsın diyemi geldi gılışdar?
Bu ülkenin şimdiki cumhurbaşkanı fetö için hatıra parası bastırdı evet kilişdar çok fetöcü.
Azıcık allah korkunuz olsa kendi partinizi kendiniz bitirirsiniz. Bu ne rezilliktir lan. Öyle boka battı ki bunlar 15 senede, hala etrafa sıçratarak bitirmeye çalışıyorlar. Bi abdest alsanız düzelirdiniz putperest pezevenkler.
değil ama koltuğunu korumak için fetö'ye boyun eğiyor. eğer kk fetö'ye dur dese fetö bir şekilde kendi adamını chp'nin başına geçirmek isteyecek.

fetö akp'yi kaybedince savaşta elini güçlendirmek için parti aradı. hdp'yi destekleyip barajın üstüne çıkardı. akp, hdp'yi mat etti. mhp'ye zaten hiç giremedi fetö. fakat chp'yi bir şekilde sızdı, chp de belki sağdan oy alırız umuduyla ve kk'nın koltuğu koruma refleksiyle fetö'nün partiye girişine engel olmadı.
alman projesi diyorlar daha çok. şaibeli vakıflarla ilişkisi varmış. uğur mumcu katledilmeden önce bu alman vakıflarını inceliyordu.
ne projesi olduğunu bilemeyiz. benim bildiğim tek bir şey var: kemal kılıçdaroğlu, chp'ye başkan olamaz. olamıyor. ama zorluyorlar.
kılıçdaroğlu'nun proje olduğunu chp'liler de söylüyor. ama yine de oy veriyorlar. ben de bunu anlamıyorum.
Hayır bence tübitak projesidir.
Fetöye de hakaretin bi zeka sınırı vardır.
Fetöye hitaben "dön bitsin bu hasret" dediğini hiç duymadım.
montajla geldi gelmesine de montajla gideni de unutmamak lazım.Chp uzun zamandan beri işgal altındadır.kim mi işgal ediyor? gladyo(feto,pkk ve popüler atatürkçülerin bir kısmı).işin komik ve acıklı kısmı ise gladyo tarafından iktidara getirilmiş bir parti,bu grubu ve amerikayı türkiyeden atmaya çalışıyor.Atatürk'ün partisi ise işgal altında.tabi buradan da ılımlı ılımlı şeriata yanaşıyoruz.