bugün

Bir kadın ve peynir türü. Kadınları; her sınıfta en az bir tane olmak üzere bulunur. Peyniri ise tüm marketlerde bulabilirsiniz.
insanlara sıfat olarak da kullanılan kelime.

ama hiçbir zaman mantığını çözemedim.
neden kaşar? neden ezine değil, tulum değil?
Bir peynir cesidi.
tost için mükemmeldir.
sıcak Menemenin üstüne koyuceksın erimiş halde şöyle bir kaldırıceksın o böyle sünerken ham yapıvericeksın. Yemek tarifi vermeye kalkınca kuşum aydın gibi konuşmaya başladım amk yoksa 10 numara bir heteroseksüelim.
Peynir ve insan türüdür.
Bir peynir çeşidi. Lezzetlidir ve pek çok yiyeceğe tat vermek için de kullanılır.

Kadın için kullanılan tarafına gelince, canı isteyenle yatıp kalkan, istemediğine saçının telini koklatmayan ve bu durum koklayamayanların gücüne gittiği için, böyle tip erkeğimsilerin ne yapsam etsem de hıncımı alsam derken kullandıkları tabirlerden yalnızca biri.

Zavallı erkekler. Kedi gibisiniz. Murdar diye diye perişan oluyorsunuz.
FIRINDA TAVUGUN ÜSTÜNE, SUCUGUN ÜSTÜNE, ET YEMEKLERiNiN ÜZERiEN AMERiKAN STiL PiZZADA SÜPER GOTUREN PEYNiRDiR. ÇOK YAGLIDIR.
dünyanın en eski mesleğinin halk arasındaki ismidir.
mozzerella ve kaşar pizzada bir harika.
en kalitelilerini yörsanın ürettigi peynir çeşidi.
Bir peynir çeşidi.
fırında pişen yemeğin üzerine koyup, hafif eriyip pembeleştikten sonra çıkardığınızda o yemeği otomatikman çok güzel gösteren peynir.
instagramda her 2 kızdan biri. yani %50 ye tekabül ediyor.
bulgaristan'da kaşkaval olan şey.
kahvaltı masalarinin ve kucaklarin vazgeçilmezidir.

(bkz: the uludağ geyikers)
16 kg sütyen 1 kg kaşar Çıktığını öğrendiğimde vay be altından daha değerli bir şey bulundu demiştim kendi kendime.
bir çok erkeğe, eski sevgilisini hatırlatan kelime.

bir peynir türü.
aynı masada sevgilisi olduğu halde masa altından iş çevirmeye çalışan, kaşı gözü ayrı oynayan kızdır.
ben arkadaş ortamında genellikle; tahsildaroğlu olarak tabirde bulunuyorum.
sözlük gibi anonim gibi bir ortamda, entrylerinde sürekli cinsiyetini belli eden yazılar giren hanım kimselere verilen lakaptır.
tostun en iyi dostudur. evet.
eskimiş peynir.
Başka yiyemediğim hayatımı borçlu olduğum peynir türüdür . Bakın o zaman size bi anımı anlatayım bizim akrabaların çoğunluğu karsta yaşar biz de sönestır tatilinde gideriz hep neyse işte yine gidiyoruz Boyalı köyüne oradalar bizimkiler Boyalı köyü de en çok kar yapan köylerden biridir işte yine yollar sıkıntılı kardan kapanmış her yer bizde ha bekle ha bekle yaklaştık köye az kaldı aman Allahım giderken üstümüze çığ düşmesin mi akşama kadar zor çıkardılar bizi bizde ölmemek için arabanın içinde tek şey olan kaşar peyniri yedik ölmedik yani sonuçta . Diye bi anım olsun isterdim fakaat nasip değilmiş böyle bir şeyin başıma gelmesi okuduysanız fazla sövmeden hakkınızıda helal ederek selametle gidiniz dir
i:peynir çeşidi
ii:kolay elde edilen,cinsel yollarla çoğu kişi ile birlikte olmuş kız.